Měsíční horoskop na květen 2017 - Štír, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Štír

(24.10-22.11)


Horoskop na měsíc květen 2017 podle hvězd:

Láska:

Nebudete sice v oblasti lásky a vztahů šťastní, ale dokážete se v každodenní činnosti lépe vyrovnat s dětmi, což je někdy hodně důležité. Nesmíte zapomínat, že příbuzní jsou pro vás rádi sympatičtí, pokud jim dovolíte takovými být, nepůsobte provokativně. Pozitivní partner zmírňuje možný pocit neštěstí.

Práce:

Vaše znamení bude mít pro tento měsíc zvláštní pracovní postavení. Znamená podporu vaší osoby ze strany nadřízených a taky umožňuje dělat hluboce promyšlené zpracování dat, spojené snad i s vývojem. Nejste příliš úspěšní v obchodu, ani práci s veřejností, máte však velkou šanci se učit od zkušenějších kolegů a šéfů, buďte přístupnější.

Peníze:

Budete skromnějšími. Pokud jste badatelé, nebo pracovníci výzkumných zařízení či laboratoří, můžete dosáhnout zisků. Dokonce se ke konci měsíce vaše analýzy a strategie trhů dostanou na pravá místa. Pro mnoho z vás to znamená trvalejší finanční zabezpečení, které teď víc potřebujete a vyhledáváte.

Cestování:

Při cestování letadlem, i autem vám často chybí komfort, musíte se spoléhat na časté výluky. Snažte se být však i v MHD korektní.

Zdraví:

Přechod planet do znamení Býka ve vás sice vyvolávají určité bolesti ve spojení s dýcháním, ale konec měsíce přinese spoustu zajímavých možností, jak rozvíjet pracovní a intelektuální nadání díky ochotě plavat a pobývat ve wellnessu. Jste úspěšní ve zdravotnictví a výrobě léčiv.
Hvězdná poradna
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz