Měsíční horoskop na březen 2018 - Beran, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Beran

(21.03-20.04)


Horoskop na měsíc březen 2018 podle hvězd:

Láska:

Tento březen se vám do cesty staví menší problémy v podobě emocionální a pocitové nevyrovnanosti. Dokážete se na ně jasně soustředit. Chyby pak děláte především proto, že se necháte lehce znervóznit. Konec měsíce pro vás bude již partnersky lepší. Pocítíte silnou dávku energie a schopnost užívat si života ve dvou. Jak napovídá Slunce ve znamení Berana, jste v tomto měsíci vydatní jedlíci. Pokud jíte zdravá jídla, pak v tom není žádný problém. V lásce zažijete hodně komunikace a porozumění, máte slabost pro mladší osoby.

Práce:

Máte potřebu dohadovat se s kolegy a rozvíjet s nimi debaty, které mohou ubližovat druhým lidem. Přesto dokážete výborně a soustavně pracovat. Přibližně od 22. března se pro vás práce stane skutečnou zábavou. Díky tomu máte pocit, že se můžete opravdu plně realizovat. Mars dobře prostupuje znamením Vodnáře a Slunce je v Beranu.

Peníze:

Jsou na vás kladeny nároky především z hlediska každodenních financí. Snažte se znovu více exportovat zboží, vyděláte především na dopravě a v logistice.

Cestování:

Dokážete na cestách využít vašeho smyslu pro humor, vše vychází díky vazbě mezi Jupiterem, Merkurem a Marsem ve Vodnáři.

Zdraví:

Musíte se více zajímat o svou rodinu i o jejich zdraví, které trochu strádá díky vašemu nezájmu. Měli byste se věnovat sportům a fyzické aktivitě vůbec. Předvádění se v dobré kondici vás velice baví a potřebujete kvalitní obecenstvo, které to vše dokáže ocenit.
Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz