Měsíční horoskop na květen 2017 - Vodnář, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Vodnář

(21.01-20.02)


Horoskop na měsíc květen 2017 podle hvězd:

Láska:

Vaše znamení se dokáže vypořádat s čímkoliv, na co jiní potřebují více času, přece jen je ale pro vás mnoho věcí tajemstvím. Nefungujete doma jako praktičtí lidé. Přesto si dokážete najít prostor pro děti, ve kterém je pro vás záhodno se projevovat. Partneři ve vás mohou klást silnou důvěru, často větší, než chcete. Pozitivně na vás ke konci měsíce působí nová známost, kterou si můžete užívat.

Práce:

Máte pocit neschopnosti, který se vás po nějakou dobu drží, v oblasti výroby kvalitního zboží a prodeje IT novinek pracujte na lepších vztazích s klienty. Tento měsíc ve vás probudí větší aktivitu a potřebu dělat komunikativně důležitou činnost, ze které by něco získali i ostatní. Cítíte, že se ve vás uvolňují pozitivní síly, které začátkem měsíce ustrnuly.

Peníze:

Všímejte si víc potřeb svých klientů, i kolegů a nedělejte tolik změn ve svých financích, i na vlastním pracovišti. Ne vždy to svědčí i vám doma. Když vaše nervy vydrží, dokážete vytvořit i novou organizační stránku účetnictví pro firmu.

Cestování:

Pokud se dáte dohromady s pravými lidmi, hlavně na služební cestě a při motivačních kurzech, získáte mnoho dobrých známých, kteří vám můžou otevřít nové obzory, ve kterých byste mohli být šťastní a spokojení.

Zdraví:

Pokud jste měli problém s vylučováním, nebo trávením díky žaludku, jistě se ho už zbavujete, pozor ale na možné zlomeniny, chraňte se při sportu, i v autě mějte bezpečnostní pásy.
Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz