Měsíční horoskop na červenec 2018 - Vodnář, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Vodnář

(21.01-20.02)


Horoskop na měsíc červenec 2018 podle hvězd:

Láska:

Máte větší podvědomý vliv na své blízké, týká se to i vztahové stránky. Partner vás v tom může jenom podporovat. Ke konci měsíce se můžete divit změnám, ke kterým dojde u vašeho partnera. Připravte se na jejich překvapivost.

Práce:

Tento měsíc musíte díky pozitivnímu Saturnu využít, především z hlediska zlepšení vašich pracovních předpokladů. Využijte všechny motivační programy i rekvalifikace, jak vám naznačuje postavení vaší vládnoucí planety vůči postavení Slunce.

Peníze:

Pozitivní vazba Slunce vám dává analytické schopnosti, které vám pomůžou správně třídit informace o financích a výhodných bankovních produktech, na začátku měsíce hodně jednejte o průmyslu i dopravě. Umíte fungovat jako kvalitní psychologové a úspěšně pomáhat klientům, i vlastním blízkým.

Cestování:

Umíte jednat s vytrvalostí a ukazovat vyšší sebevědomí, uplatníte se lépe i v komunikaci na cestách. Jako úředníci, asistenti, učitelé nebo techničtí zaměstnanci dokážete jít dál.

Zdraví:

Pokud pracujete v nemocnicích a zdravotní službě, nepřeceňujte své schopnosti. Stejně tak vás může oslabovat chronický problém, spojený s motorikou pohybů a zažívacími potřebami. Měli byste méně sportovat venku, snažte se spíš relaxovat power-jógou nebo díky metodě střídání diet, to vám pomůže.
Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz