Měsíční horoskop na červenec 2018 - Váhy, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Váhy

(23.09-23.10)


Horoskop na měsíc červenec 2018 podle hvězd:

Láska:

Tento měsíc pro vás bude zajímavý, protože můžete hrát důležitou roli nejenom na svém pracovišti, ale i v lásce, jak naznačuje pozitivní Venuše a Jupiter. Planety proto přinesou pozitivní změny, pokud dokážete více dát najevo, jak vám jde o druhé lidi. V oblasti lásky jste pro partnera důležitější, bude více vyhledávat soukromí ve vaší společnosti. Snažte se přehlédnout jeho nedostatky a budete šťastnější.

Práce:

Ukážete kolegům, kolik znalostí máte ve spojení s technikou. Nebojte se víc užívat prostředků moderní doby, co se nabízejí. Jako kancelářští pracovníci a dopravci můžete i zlepšit systém dokumentace a objednávek. Jste komunikativní, díky postavení Slunce i většími autoritami. Na úřadech spoustu dokumentů vyřídíte rychle, jenom musíte být diplomatičtí.

Peníze:

Mohli byste víc vydělat na skladování předmětů, snažte se v tomto oboru třeba i podnikat. Nebojte se přijímat nákladné a velké zakázky na zboží. Snažte se taky požadovat jak zvýšení platu, tak i pozornosti rodiny, Uran vás v tom chce podporovat.

Cestování:

Nemáte štěstí na cizince, určitě se neseznamujte na cestách. Dokážete ale jednat profesionálně v dopravě, zkuste obchody s kořením a chemikáliemi.

Zdraví:

Pokud budete mít problémy s krční páteří, nepůjde to tak jednoduše vyléčit, proto se snažte chodit na rehabilitaci a na masáže.
Hvězdná poradna
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz