Měsíční horoskop na květen 2017 - Kozoroh, měsíční horoskopy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Kozoroh

(22.12-20.01)


Horoskop na měsíc květen 2017 podle hvězd:

Láska:

Můžete mít entuziasmus v tom, jak se dokážete projevovat v příznivých okolnostech u partnera. Máte potřebu se uplatnit mezi klienty, ale taky sílu věnovat se lásce a intenzivnímu sexu. Jen musíte vidět partnerské souvislosti. Ke konci měsíce musíte pracovat, budete mít milostné problémy. Ve vztahu pocítíte i silné nepochopení, ale najdete východisko pro cokoliv, co dokáže oslovit blízké příbuzné, i vaše děti.

Práce:

Tento měsíc do vás, hlavně 21. května vkládá praktické jistoty. Máte skutečně silný pocit, že toho hodně dokážete zvládnout při ekonomickém plánování, na úřadech a taky stavbách. Máte možnost inteligentního přemýšlení a možnost analyzovat jakýkoliv problémy trhu.

Peníze:

Měli byste najít pro sebe i firmu pozitivní východisko z nejasných situací v účetnictví. Naštěstí najdete cestu díky aktivitě transakcí, tak získáte lépe i peníze. Nebojíte se pracovat a snažit se, pokud máte hmatatelné výsledky lukrativní činnost, která se postupně dokáže rozvíjet.

Cestování:

Vaše znamení se může dočkat pozitivních chvil, spojených s možnostmi postupu v zaměstnání a zisku služebního auta. Taky máte radost z výletů do přírody a pozitivně na vás působí ciziny, když jste právě v květnu na dřívější, a proto výhodné dovolené, na horách i u moře.

Zdraví:

Důvěřujte hlubokým instinktům vlastního těla, pečlivá starost o kůži na šíji a ramenou, stejně jako o kosti u stehen a kolen bude odměněna lepší funkcí. Ke konci měsíce vám pomůže častý pobyt u lesních skal.
Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015


reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz