Co změní zatmění Slunce a Měsíce? - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Josef Masopust
Znamení: Vodnář - horoskopy >>
Datum narození: 09.02.1931
Místo narození Střimice
Profese: český fotbalový trenér

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Co změní zatmění Slunce a Měsíce?


13.04.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Většina z vás zná své nativní horoskopy a domy v něm. Když se pak objeví zatmění nebeských těles, má to vliv na všechny a právě umístění ve vašem nativním domu má výrazný význam. Co tedy může nastat a jak se s tím vypořádat?

I. dům

Zatmění Slunce
Člověk by měl klást větší důraz na potřebu rozvíjet svou vlastní osobnost, taky zvyšovat schopnost zdokonalovat vlastní asertivitu a při jednání s druhými, i profesionálními tak dosahovat vyšší přesvědčivosti.

Zamění Měsíce
Postavení burcuje emoce, proto je nutné věnovat pozornost tomu, aby unáhlené a nezralé jednání nevedlo k ubližování lidem a poškozování vztahů, či vývoje dětí.

II. dům

Zatmění Slunce
Člověk by se měl soustředit na osobní finance, pečlivě přemýšlet o různých zdarech a nezdarech. Zatmění může vyvolávat negativní účinky, proto jsou nutná opatření, jak zabránit opětovnému výskytu.

Zamění Měsíce
Člověk začíná mít silnější majetnický přístup k vlastnímu partnerovi. Proto je dobré ovládnout jej, partner pak může dobře přijmout vyjádření lásky štědrými dary.

III. dům

Zatmění Slunce
Objevují se potřeby zdokonalit myšlení prostřednictvím různých kurzů, člověk musí přemýšlet o nových zkušenostech. Je nutné ho povzbudit, aby dlouho a usilovně přemýšlel, než se rozhodne, co přesně může dělat.

Zamění Měsíce
Objevuje se netypický neklid a stav a vědomí, že člověk neví, co dál, může zmařit přirozený postup. Je třeba věnovat čas duševnímu odpočinku a odstranění stresu.

IV. dům

Zatmění Slunce
Postavení je významné, protože se ve vás podle okolností projeví touha po větších či menších změnách v rodinném, nebo domácím životě. Je pravděpodobný konec i začátek vztahu, stejně jako možné přestěhování.

Zamění Měsíce
Přichází naléhavost oprav závad v domácnosti, nejspíš se to může týkat potrubí v kuchyni či koupelně. Máte touhu po větším fyzickém, nebo emocionálním prostoru. Odstěhovat se asi budou chtít děti.

V. dům

Zatmění Slunce
Tvořivost vám přinese velké uspokojení. Nelze ani ignorovat touhu vzrušení v milostném a sexuálním životě. S novou láskou to však nelze myslet vážně dřív, než nazraje čas a okolnosti. Lákají vás hry a sázení, ale je dobré být pragmatičtí. Nelámejte ani všechny sportovní rekordy.

Zamění Měsíce
Příliš dramatizujete i běžné a každodenní události a situace, což vám hlavně v soukromí může působit potíže. Proto raději zachovejte klid a myslete racionálně.

VI. dům

Zatmění Slunce
Toto zatmění může podnítit změny ve vašich stravovacích zvyklostech, ale jezte spíš zdravě, než abyste bláznili po dietách. Raději více fyzicky cvičte a myslete častěji na návštěvu kadeřnictví a wellness.

Zamění Měsíce
Projeví se u vás tendence brát na sebe více práce. Proto ve vás může narůstat stres, napětí a zbytečná úzkost, což povede k projevení stavů hypochondrie.

VII. dům

Zatmění Slunce
Postavení ovlivní vaše partnerské, i mezilidské vztahy. Mohl by nastat konec partnerství či přátelství, který bude následovat možný nový začátek s bližším člověkem. Je čas odstranit potíže a nefungující vazby mezi jedinci.

Zamění Měsíce
Máte sklon přehnaně reagovat na partnerovy činy, nebo se situace obrátí a díky lhostejnosti se mezi vámi projeví emocionální napětí. Pozor na rozmrzelost, buďte rozhodní.

VIII. dům

Zatmění Slunce
Měli byste na světlo vynést to, co vás dlouho trápí. Svěřte se příteli, nebo odborníkovi. Problémy se mohou týkat jiných lidí, nebo hluboce zakořeněných psychických obtíží. Zájem o něco, nebo láska k někomu u vás může odumřít.

Zamění Měsíce
Ukáže se u vás neopodstatněná žárlivost, nebo nutkavá potřeba objevit, co se u partnera, nebo kolem vás děje. Je spíš ale čas tyto negativní pocity odložit.

IX. dům

Zatmění Slunce
Objeví se u vás potřeba cestovat, nebo procvičovat vlastní mysl intelektuální činorodostí. Můžete naslouchat svým potřebám a vydat se na cestu svobody a nezávislosti, pokud vás delší dobu lidí, nebo okolnosti svazovaly.

Zamění Měsíce
V tomto čase máte potřebu trochu propadnout nějakému zaujetí, což se projeví náboženskou horlivostí, nebo touze zkoumat nové nauky, či více sportovat.

X. dům

Zatmění Slunce
Upevní se ve vás touha a díky koncentraci se rozhodnete dokázat ze sebe něco udělat, i kariérně. Chcete mířit dál, i když se setkáte s přirozenými obtížemi a novými povinnostmi. Vynaložené úsilí ale bude po čase stát za to.

Zamění Měsíce
Máte pocit, že když něco důležitého neprovedete, čeká vás neznámá a nečekaná hrozba. Musíte si uvědomit, že dělat věci jen proto, aby se situace změnila, nebude rozumné.

XI. dům

Zatmění Slunce
Máte zvýšenou potřebu rozšiřovat okruhy svých známých a přátel. Přichází doba, kdy se vytvářejí nové vztahy a objevujete nečekané zkušenosti, z toho vycházející. Někteří z lidí se však pro vás mohou stát spíš přítěží.

Zamění Měsíce
Více si začnete uvědomovat lidské utrpení. Emoce vás přinutí, abyste díky tomu pomohl je někomu blízkému, či vzdálenému zmírnit. Každá zkušenost přispěje k vaší duševní vyrovnanosti.

XII. dům

Zatmění Slunce
Máte zvýšenou tendenci odpoutat se od vašich obvyklých zájmů, stanete se spíš samotářskými typy a ponoříte se do hlubokých úvah. Je to pro vás poučný čas, ale po nějaké době se zase musíte mírnit, žijete taky v reálném světě.

Zamění Měsíce
Vnitřní emocionálně silné pocity, že část života vám přeci jenom skončila, přinese určitou změnu vašeho duševního postoje. Projevíte odlišné reakce na situace a události.

 

Hvězdná poradna
Iris

Iris

Astrologie, Práce s kyvadlem
Informace o věštkyni »
Budete bohatí? Poodhalte se mnou roušku tajemství!
Astroložka Iris na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Ariela

Ariela

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Využívá vás partner? Zaslepila vás láska?
Pomohu vám tuto situaci vyřešit! Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Ariela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz