Romantika a ženy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Romantika a ženy


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Ženy prostě milují romantickou atmosféru. Pohybují se v každodennosti a hodně toho udělají v domácnosti, ale občas potřebují od mužů zvlášť jemné chování a zážitek, které je dokážou uvolnit. Mají prostě ženskou duši se vším tím lunárně-venušanským vyzařováním a pánové musí pochopit jejich sklony. Potom se jim může žít mnohem lépe, naklonit si je na dlouhý čas. Jak byste se tedy měli chovat k ženám, aby měli lepší zážitky?

Beran

Tato žena není sice na první pohled romantický typ, ale jejího srdce se může dotknout hodně věcí. Má ráda okázalé projevy lásky, jako rudé srdce z pouti nebo velký pugét rudých růží. Za romantickou považuje třeba projížďku na silné motorce, kdy se drží partnera za ramena a potom klidně návštěvu výrazné show, má ráda blikající světla. Vyhovuje jí, když se občas chováte jako blázínek, ona v sobě tu naivitu nosí, nehraje jí.

Býk

Tato žena má pro romantiku velké pochopení. Dokáže vykouzlit krásnou atmosféru, že se jen lze divit. Má ráda útulně působící místo a nakonec je jedno, jestli jde o restauraci nebo domov, krásně provoněný a vyzdobený vším, co k tomu patří. Těžké látky, živé květiny, nadýchané polštáře, hodně jídla a pití a pomalý a něžně působící rozhovor-to má ráda. Nejraději všechno začíná někde v divadle, kde potřebuje smyslové zážitky, které jí inspirují pro lásku, kterou umí s grácií rozdávat.

Blíženci

Tato žena potřebuje silné duševní pochopení. U ní je všechno založeno na povídání a snaze pochopit toho druhého. I když to nedává najevo a stydí se, spíš z romantické atmosféry utíká, přece jen je stejná jako všechny ostatní. Začněte tedy rozhovorem nad nějakou knížkou a pak se přibližujte, snažte se vcítit do všech jejích slov, bude si toho skutečně vážit. Má velmi jemnou duši, ale i dost vtipu, kterým jí dostanete stejně dobře.

Rak

Tato osoba je plná nejrůznějších snů a fantazií, na které jste schopni přijít. Všechno citové prožívá s velkou intenzitou, okolo každé situace je schopná bájit, i když vypadá a chová se naoko tak pragmaticky. Nejlépe se cítí u sebe v bytě, kde si ráda zapaluje svíčky, připraví domáckou atmosféru, ráda taky něco uvaří. Musí vás mít skutečně ráda, aby se vám plně duševně věnovala. Buďte naladěni na jedné vlně, jinak jí nedostanete.

Lev

Lvice si potrpí na významné a výrazné věci, nemá ráda polovičatost. Romantika pro ní znamená skutečně esteticky pěkné prostředí, nejlépe zámecké komnaty nebo zahrady, které v sobě nesou bohatost i vybraný vkus. Nebo večeře v pěkné restauraci při svíčkách. Vždy to v sobě nese něco výrazně divadelního, ale díky tomu je schopna projevovat otázky svého srdce a větší silou. Má ráda kvalitu, to se ale týká i lidí, působí na ní výjimečnost, potom si užije i skromné prostředí.

Panna

Panna je žena většinou skromná, která ale i z mále je schopná vyrobit něco, co má skutečnou hodnotu. Má ráda přirozenost a věci pocházející z přírody a třeba vyrobené rukama. Užije si vůni zahrádky stejně jako dřeva nebo čerstvě udělaných potravin. Stačí jí opravdové maličkosti a drobnosti, třeba první květiny, ale ničemu se nevyhýbá i jinak. Musíte se k ní chovat s upřímností, na to slyší nejraději a taky se snahou na ní jít pomalu, má v sobě dost stydlivosti.

Váhy

Vybraný vkus a jemná vnitřní čidla této ženě ukazují, jak přesně má vypadat všechno romantické, k čemu je možné se dostat. Musíte se k ní chovat něžně a jemně, ukázat vlastní světácké sklony a taky ojedinělou výjimečnost, která jí dokáže okouzlit. Nejraději s vámi stráví hodně chvil někde v galerii a divadle, potom v kavárně, měli byste mít debatérské sklony a projevovat lásku, i když to nebude na povrch vidět. Ona ale všechno dokáže prožít a pochopit, nebojte se.

Štír

Tato žena je samozřejmě spíš silná než příliš něžná, ale romantiku si taky užije. Má ráda tajemnou atmosféru a noc, která v sobě ukrývá něco skrytého. Musíte se jí intenzivně duševně věnovat a tvářit se tak, aby o ničem nepochybovala. Klidně spolu stravte delší chvíli ve vodě, je to její živel a dokáže blízko něho nebo v něm pociťovat příjemné věci. Hlavně buďte působiví a snažte se jí vším možným naklonit, je sice náročná, ale v zásadě dost skromná, chce hlavně to zásadní.

Střelec

Tato žena má ráda exotickou atmosféru, někdy si vybírá dost zvláštní okolnosti. Má ráda věci pocházející z ciziny, takže zahraniční restaurace jí pro romantický zážitek může bavit dostatečně. Na druhou stranu má hodně ráda projevy bohatství a vybrané zážitky. Vyberte jí nebo aspoň udělejte nějakou výjimečnou věc, kupte třeba trochu dražší víno nebo si ráda užije krásnou látku na křesle. Projevuje se hodně rychle, ale bývá skutečně srdečným člověkem, má ráda bohatou atmosféru.

Kozoroh

Tuto ženu dokáže vždy povzbudit příjemná atmosféra, kde se cítí poměrně nerušeně. K romantice nepotřebuje příliš mnoho propriet, někdy chce prostě jen klasické vybrané chování a místa, která v sobě nesou důležitost. Dobře se cítí třeba v obklopení starožitnostmi nebo uprostřed přírody, ale musí to v sobě nést punc něčeho, co jí přijde dost stabilní. Nemá v oblibě nekonvenčnost, v čem se dobře cítila babička, to uznává i ona sama.

Vodnář

Tuto ženu dojímají spíš lidé než zážitky, i když je má taky hodně ráda. Všechno je odvozeno od vás a osobního působení, na věcech kolem toho jí tolik nezáleží. Může být prakticky kdekoliv, ale dejte jí jednoznačně najevo, co k ní cítíte duševně a jak si jí vážíte taky jako člověka, partnera. Má v sobě zvláštní směsku ironie a naivity, takže se předem nedá odhadnout, co vlastně dopředu vyhraje. Ale můžete být překvapeni tím, že bude neuvěřitelně romantická.

Ryby

Tato žena dokáže prožívat i ve druhých vzbouzet veliké sny a romantické představy, protože je tak svým Neptunem, Jupiterem a Venuší disponovaná. Proto je pro ní romantika k životu naprosto nutná, ať už jde o chování druhých lidí, tak i zážitky z atmosféry, která jí ze všech stran obklopuje. Snažte se jí věnovat s pochopením a tolerancí, hlavně ale s plným nasazením. Navenek je skromná, kdybyste ale tušili, co se děje uvnitř její samotné duše a srdce!

Hvězdná poradna
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz