Planety v VII. domě a partnerství - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Planety v VII. domě a partnerství


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

VII. dům hodně vypovídá o našich vztazích, o schopnosti společně žít, sdružovat se, vytvářet dvojice, které se rozhodnou k manželskému životu. Zvlášť na podzim je dobrý čas o těchto věcech zapřemýšlet. Proto byste se měly podívat do svého horoskopu, jestli vás planety v VII. domě nepohání k rozvoji milostného života.

Slunce v VII. domě:

Toto umístění umožňuje plný rozvoj vaší společenské aktivity a chuti se seznamovat s lidmi, jste velkomyslně uvažující. Různé smlouvy a možná partnerství, nebo přímo manželství, jsou touto polohou pozitivně ovlivněny. Vaši nepřátelé sice mají jistou moc a velkou autoritu, ale vás stejně čeká pozdní úspěch a vzestup ve stáří. Dokážete okouzlovat a nadchnout partnery.


Luna v VII. domě:

Toto spojení dává vašim mezilidským svazkům a profesionálním smlouvám pohyblivost a sklon ke změnám. Partner je obvykle citlivý a rodina bývá s četnými dětmi. Manželství je však nestabilní a je třeba hodně duševní snahy, aby manželských svazků nebylo několik. Luna ale přidává oblíbenost a popularitu, vaše činnost se často dostává do středu veřejné pozornosti.


Merkur v VII. domě:

Máte sklon k tomu uvažovat mladistvě a optimisticky. Máte předpoklady pro partnerství, kde spolu s druhem nebo družkou spolupracujete a sdílíte svůj duševní život. Manželství pak bývá uzavřeno na nějaké cestě, nebo na základě aktivního mailování nebo korespondence. Protože jste inteligentní pozorovatelé vztahů, máte naději pro literární úspěch ve starším věku.


Venuše v VII. domě:

Umíte druhé ovlivňovat svým kouzelným hlasem, proto jste často umělecky populární. V partnerství a manželství je nejdůležitější samotná láska, která potrvá, hlavně když je Venuše dobře aspektovaná. Když ne, tak partner, spíš tedy partnerka později podléhá sklonům k utrácení, lenosti a laciným zábavám. Stáří ale u vás bude aktivní, v tom věku se setkáte s hlubokým citem.


Mars v VII. domě:

Při tomto spojení vás často čeká společná činnost s partnerem, hlavně v podnikání, což znamená popularitu, ale většinou konkurenční boje a soupeření se druhými lidmi. Musíte proto umět vzdorovat nepřátelství, ale taky sklonům k žárlivosti. Manželství je impulzivní, někdy až trochu násilné, díky tomu ale máte dobrodružný život a schopnost všechno prožívat plně.


Jupiter v VII. domě:

Toto spojení umožňuje pevné partnerství, nebo manželství nejčastěji až ve vyšším věku. Do té doby člověk spíš tápe, zažívá milostná dobrodružství a nejistotu, ale později chce vést počestný život v blahobytu, který vám bude dopřán. Milostný úspěch je proto pozdní, ale velký, daří se vám díky smlouvám a právu, které vám přeje. Jste schopní druhé učit a být autoritou.


Saturn v VII. domě:

Toto spojení partnerství a manželství spíš oddaluje, posiluje trochu nedůvěru ve vztazích mezi pohlavími, i k životu společnosti. Partner je pak spíš v pozadí zájmu zrozence, který vyhledává samotu. Někdy je lepší uzavřít rozumný svazek, nebo se spojit s vdovou nebo vdovcem. Ve vyšším věku máte badatelské úspěchy a jste ochotní věnovat se politickému životu.


Uran v VII. domě:

Vaše partnerství je hodně ovlivněno snahou věnovat se životu nezávisle na druhých. Partner nesmí příliš zasahovat do vašeho individualistického pohledu na vztahy a manželství. Jsou tu sklony k rozchodům a rozvodům, smlouvy vás tolik nezajímají, ale dokážete působit na veřejnost a být známí. Umíte zažívat nečekané události a nebát se vstupovat do nových svazků.


Neptun v VII. domě:

Váš partner je spíš nerozhodný, založený a dlouho žijící platonicky, takže k sexuálnímu naplnění vztahu může dojít pozdě, nebo naopak jeho založení je trochu podezřelé. Ne ve všem si můžete porozumět, proto dochází k útěkům i podvodům. Na druhou stranu právě při vědomí těchto možností dokážete být spíš milostně konzervativní a plně oddaní manželství a dětem.


Pluto v VII. domě:

Vaše partnerství a osobní vztahy na druhé lidi působí nejasně, nenecháte si do svého soukromí druhými nahlédnout. Málokdo chápe vaši hloubku, proto zažíváte jistou nevraživost ve vztahu, nebo naopak úplnou oddanost v ohledu sexuality i názorů na život. Proto je dobré všechno v manželství myslet vážně. Ve vyšším věku se proslavíte svou bytostnou tvořivostí.

Hvězdná poradna
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz