Jakého partnera zvolit pro dlouhé večery? - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Dara Rolins
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 07.12.1972
Místo narození Bratislava
Profese: zpěvačka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jakého partnera zvolit pro dlouhé večery?


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

V těchto podzimních mlhavých dnech si člověk více uvědomuje, koho vedle sebe potřebuje. Lidské teplo člověk potřebuje, stejně jako spolehlivost a sympatičnost partnera. Ale každá dáma a dívka je jiná, jak jim velí jejich znamení i osobní horoskop a partneři se jim nevybírají jednoduše. Proč jim tedy neporadit, když hvězdy umí v životě pomáhat. Zkusíme vždy vybrat jediné znamení, které vychází nejlépe.

Beran

Nejlepším protějškem pro tuto temperamentní a vášnivou ženu může být zrozenci Vah. Dokážou partnerce poskytnout lidské zázemí, vyvážené manželství i kvalitní milostný vztah, protože jsou rafinovaní. Umí dát jak hodně klidu, tak vlídnou pozornost, tolerují výbuchy hněvu i změny nálad, hlavně, když je máte rády. Jednají diplomaticky a obdivují vaši nespoutanost a hravost. Můžou ale být záletní.

Býk

Zrozenec Panny se se ženou Býkem krásně doplňuje. Praktická a racionálně uvažující Panna dokáže vycítit vaše slabosti a dokáže je taky zmírňovat, i když trochu pedantsky a bez humoru. Sami umí dobře nakládat s penězi a majetkem, což je pro vás hodně důležité. Umí vůči vám projevovat své city. Pro život je důležité, že se vždy postará o potřebné věci.

Blíženci

Můžeme asi vybrat Střelce, protože s nimi navážete rychle milostný vztah, přitažlivost je přímo hmatatelná. Můžete prožívat ohnivé zamilování se a vytvořit fungující pár. Spojuje vás smysl pro humor, optimismus a víra v to, že neexistuje nic nemožného. Fyzicky se přitahujete, ale v pozdějším věku může přijít hodně hádek, konfliktů a odcizení. Dobrý vztah k dětem u obou všechno vyrovná a vylepší.

Rak

Pro vás můžou být dobré Ryby, protože s nimi navazujete silný citový, něžný a romantický svazek, v němž se klady vašich znamení umocňují a negativa potlačují. Oba máte sklony k rodinnému životu, mateřská láska a starostlivost je pro vás hodně důležitá. Upřímná láska tak vyvolává trvale fungující partnerství a dobrý přístav pro děti.

Lev

Můžeme vybrat Berana, protože s vámi dokáže vytvořit velmi dobrý vztah partnerský i manželský. Přitahuje vás fyzicky i originalitou svého myšlení a stále novými nápady. Vás obdivuje pro vaše společenské úspěchy i schopnost být vždy upravené a za dámy v každé, i té nejvšednější situaci. Navzájem se respektujete, což je pro vás důležité.

Panna

Kozoroh je pro vás jakoby stvořen. Potřebujete trvalý vztah a tento spořádaný muž vám ho dopřeje. Harmonické a šťastné manželství může být narušeno jen vaší snahou se občas vymanit z jeho područí, ale to netrvá příliš dlouho. Je jistý za každá situace a vám toleruje chyby, i když nechce, aby se opakovaly. Netouží po hádkách a sporech.

Váhy

Pro vás je nejvhodnější kandidát pro manželství Lev. Proč? Váhy umí zvýšit prestiž tohoto znamení. Nemáte pocit druhořadého postavení, ani když je on skutečnou hlavou rodiny. Dokáže být finančně velkorysý a o váš život má velký zájem. Spory nemají dlouhé trvání a navíc si výborně rozumíte v oblasti kulturních zájmů, erotiky a sexu.

Štír

Mezi vámi vyhledávané partnery určitě patří Ryby, které mají dost citlivosti, snovosti a domácké starostlivosti a nechají se vámi ovládnout a nevadí jim to. Vy jim ale můžete vždy věřit a nemáte důvod žárlit, nikdy jim proto vědomě neublížíte. Váš vztah je potom klidný spokojený a trvalý, při sexu nebo společném koupání taky.

Střelec

Ideálním partnerem by pro vás mohl být zrozenec znamení Berana. Přestože jste oba silné osobnosti se sklonem k mocichtivosti, taky oba máte smysl pro volnost. Vyhledáváte dobrodružství a nebojíte se částečného nepohodlí. Vaše přátelství tak pomalu přechází v citovou náklonnost i lásku. Nepotřebujete zneužívat své přednosti.

Kozoroh

Pro vás to nejspíš bude zrozenec znamení Štíra, dokáže se s vámi výborně doplňovat a v harmonickém spojení můžete dosahovat svých cílů. Oba máte svou ctižádost jinde, což je důležité. Potřebujete být vůdčí silou a máte dost pracovitosti, zatímco on z vás dokáže nejlíp vytáhnout skryté emoce. Proto je manželství s ním vždy přínosem.

Vodnář

Nejlepší pro vás asi bude muž narozený ve znamení Vah, máte mezi sebou pěkné mezilidské vztahy a ty milostné přicházejí ihned vzápětí. Protože si jste za všech okolností sympatičtí, umíte se podporovat, podněcovat v práci a taky neustále nalézat nové přitažlivé věci na sobě. Jste dobří přátelé i erotičtí spoluhráči.

Ryby

Rak má pro vás několik výhod. Potřebuje ochraňovat vás, něžné a neprakticky založené ženy. Máte v sobě navzájem hodně citové opory, silný vztah k rodinnému životu a dokážete být věrní, navzájem si sebe vážit. Vytvoříte si trochu uzavřený domov, kde se cítíte bezpečně. I když můžete pocítit stereotyp a nudu, většinou se netoužíte rozcházet.

Hvězdná poradna
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz