Jak vyzrát na žárlivost? - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak vyzrát na žárlivost?


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Znáte to. Bláznivě se zamilujete, máte oči jeden pro druhého a najednou....on se dívá na jinou?! Tak přesně tento pocit se nazývá žárlivost. Otázka zní: Proč jsme vlastně tak žárliví, když se náš partner baví s jinou ženou?

Znáte to. Bláznivě se zamilujete, máte oči jeden pro druhého a najednou....on se dívá na jinou?! Tak přesně tento pocit se nazývá žárlivost. Otázka zní: Proč jsme vlastně tak žárliví, když se náš partner baví s jinou ženou?
Vysvětlení je jednoduché: když se poprvé potkáte a jeden druhého se snažíte potkávat a seznámit se, veškerá pozornost se vztahuje pouze k jediné osobě. Jakmile ale začnete pronikat hlouběji do tohoto vztahu a začnete se oficiálně nazývat párem, ono zjištění je jako rána z čistého nebe: vy a váš partner nejste jediní na této planetě! Jsou zde miliony dalších lidí opačného pohlaví, kteří jsou více či méně sami.
Když máme tzv. vážný vztah, předpokládáme, že je natolik silný, že dokáže čelit všem venkovním nástrahám. V určitém směru je tato "já-patřím-tobě-a-ty-patříš-mě" teorie moc pěkná. Je to taková předloha písní a básní. Ale někdy je síla tohoto přesvědčení příliš silná. Pokud vidíte v každém, kdo se s vaším partnerem jenom baví, potencionální hrozbu, je to jen znamení toho, že žárlivost nad vámi již převzala kontrolu. Je to nepřítel lásky a jakmile se jednou zakousne do vašeho vztahu, může ho i roztrhat na kousky.

Co způsobuje žárlivost? Pokud máte pocity žárlivosti, je to většinou znamení nedostatku sebedůvěry, který v sobe máte. Tento nedostatek může mít několik různých důvodů:

• Můžete se cítiti nejistě ohledně své vlastní ceny. Sami se nemáte dostatečně rádi a přijde vám proto nemožný fakt, že by vás měli rádi ostatní. Proto trpíte strachem, že partnerovi opravdové city se ukáží časem a on od vás odejde.
• Sama máte sklony podvádět. Možná jste tak již učinila. Protože víte, čeho jste sama schopna, promítáte si vlastní chování na partnerovi.
• Vy a váš partner jste si ještě nevyjasnili přesná pravidla vztahu. Vztah je vlastně taková pevnost s okny, která umožňují ostatním pouze nahlédnout-nejsou zde ale dveře, kterými by milenci mohli volně procházet a narušovat vnitřní harmonii.
• Váš partner vás podvádí. Ne vždy to má co do činění se sexuálním podváděním. Velmi často jde spíše o citové navazování kontaktu s osobami opačného pohlaví, většinou těmi atraktivnějšími. Vědět o důvodech, které vás vedou k žárlivosti, je první krok k napravení situace.

Zaměřte se na vytvoření důvěry. Oba se musíte naučit, jaké jsou vlastně hranice vašeho vztahu. To znamená respektovat své limity a vše si vyjasnit už na začátku vztahu.

Uvidíte, že za čas se vše zlepší. Užívejte si to, co máte a nebojte se světu vykřičet, v jakém výborném vztahu jste!

Hvězdná poradna
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz