Jak upoutat muže - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak upoutat muže


06.04.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Muži už nežijí v době rytířů, kdy se museli dlouho o své ženy snažit a dobývat je postupně. Často jsou i zavalení prací a ženy okolo sebe nevidí. Proto je musí ženy něčím upoutat. Jak proto zapůsobit na různá znamení mužů?

Beran

Není to jednoduché, protože zrozenec často pobývá v mužské společnosti a dokazuje svůj "machismus". Proto se musíte chovat hlučně a neomaleně, aby si všiml vás jako sobě podobné osoby. Současně ale chováním, šaty nebo parfémem musíte dávat najevo svou něžnost a křehkost, kterou v sobě skrýváte. Oslovit vás chce vždy jako první a musíte se pak věnovat jen jemu.

Býk

Tento muž má přes svůj sklon k pohodlí a klidu potřebu vydávat se do společnosti, která nemusí být vždy dostatečně vybraná. Je zemitý a lidový, proto musíte mít ochotu vydat se na tancovačku, působit otevřeně, ale zároveň sexy a odhalovat svoje vnady. Taky na něj zapůsobí, když vám chutná jím uvařené jídlo, nebo když obdivujete jeho auto, dům a zahradu. Klidně vás pozve dál.

Blíženci

Tento muž dokáže být v jakékoliv společnosti a na všech možných místech, takže na tom nezáleží. Ani není příliš citlivý na vliv jediného člověka, nebo ženy, proto ho spíš musíte přímo "odchytit", bavit se filozoficky, nebo vtipně a tvářit se kamarádsky. Otevřít se dokáže na koncertě, nebo při samotném provozování hudby, tak máte větší šanci ukázat vlastní city a hlavně ho pevně u sebe udržet.

Rak

Musíte vypadat velice žensky, sexy a přitom mile, zároveň se ale chovat rozhodně, ať už nakupujete zboží, jste na párty v galerii nebo jedete po silnici. Dávejte mu najevo sympatie k jeho životnímu stylu, obdivujte jeho utěšenou domácnost, auto, hlavně ale projevujte sympatie k jeho milované mamince. Když pak dobře ocení váš exteriér, můžete už brzy zdobit taky interiér.

Lev

Nejlépe na společenské párty vyhledejte skupinku lidí, kteří se s ním baví a obdivně sledujte jeho svaly, vybraný šatník a smějte se jeho vtipům a "šaškárnám". Při rozhovoru se snažte tvářit poučeně, naznačte mu, že jste asi nepotkaly nikoho tak vzdělaného a celý čas sledujte jen jeho. Pak vás pozve na skleničku, večeři i cokoliv jiného, pokud přitom vypadáte vyloženě žensky a půvabně.

Panna

Zapůsobíte na něj klidně i tím, že si dlouho čtete noviny a knihy. Pak vedete debatu o praktických problémech a naznačíte, že netrpíte chudobou a dokážete být samostatná. Když už patříte k jedné společnosti a stále naznačujete, kde který detail chybí ve vybavení a že tam není úplný pořádek, svým přístupem ho zaujmete. Hlavně ale musíte sdílet nebo tolerovat jeho hobby, kterých má mnoho.

Váhy

Stačí několik situací, kdy ukáže svůj vkus. Musíte být perfektně upravená a působit krásně, jednat s elegantní grácií a přitom dost společensky. Zaujme ho taky cudný přístup k mužům a vřelé jednání k jeho přátelům, přitom ho ale potěší jistá vaše lehkomyslnost. Na první krok se bude připravovat několik hodin, možná i dnů, mezitím ale nesmíte flirtovat s nikým jiným, aby se zase nerozhodl jinak.

Štír

Je to zvláštní, zrozenec znamení si všímá hlavně žen, které jsou plné života, v jednání prosluněné a šťastné a přátelské k dětem, i slabším lidem. Má rád "správné" a milé typy, které druhým přinášejí radost do života, kterou on potřebuje stejně tak. Bude se k vám chovat elegantně, ale následně potřebuje, abyste se tvářila oddaně jen vůči němu a přizpůsobila se jeho náladě a potřebám.

Střelec

Musíte mít smysl pro inteligentní chování a taky plnou toleranci jeho způsobu života. Nejlépe ho upoutáte, když se bavíte se společnosti stejného sportovního klubu, nebo jste ochotné často cestovat. Je sice mužným typem, ale neurazí ho, když budete chtít zaplatit společnou večeři a budete obdivovat jeho myšlenky. Potřebuje partnerku, která se mu vyrovná. To pro emancipované ženy není špatné, že?

Kozoroh

Je to zvláštní, tento muž se sdružuje spíš s metalovými fanoušky, než se sportovci nebo klidnými zahrádkáři, ale přesto je velice praktický. Mnohé z partnerek si vybírá tak, aby se zlepšil jeho materiální, ale hlavně kariérní život, proto si vybírá kolegyně, nebo klidně dcery šéfů. Proto se jednoduše seznámíte v práci, na večírku, ale taky při zlézání hor a na lyžařském výcviku.

Vodnář


Musíte ho upoutat něčím originálním. Zaregistruje vás, když se bavíte s inteligencí o věcech, které patří k vysokému vzdělání, a zároveň nemáte problém někomu doporučit správný recept na buchtu. Pak se mu zalíbí vaše působivá ženskost, nemusíte se bát chovat v práci, i na párty rozhodně. Pozvěte ho pak k sobě domů, nebo s přáteli na chatu či zahradu, pak bude vědět lépe, co od vás chce.

Ryby

Tento muž vyhledává ženy, které můžou být narušené díky nepřejícím okolnostem jejich života. Proto ho neodradí vaše vyzývavost vůči jiným mužům, sklon k pití ani hulvátské chování při tanci nebo sportu, zvláště když to doplníte dojemným příběhem ze smutného dětství. Uvidí tak v lepším světle vlastní nedostatky a pokusí se vás "spasit" v naději, že se o něj pak budete žensky starat.

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz