Jak sbalit ženu - Býka - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Dara Rolins
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 07.12.1972
Místo narození Bratislava
Profese: zpěvačka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Býka


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaTato žena má velmi romantickou povahu, ale je taky hodně pohodlí. Pohled na život má poměrně dost milý, ale vždycky touží po dobrém a úspěšném zajištění. Je sice pomalá, ale z druhé strany hodně trpělivá, s velkou láskou ke kráse a příjemné atmosféře. Má prostou, ale zároveň rafinovanou povahu. Na život se dívá dost realisticky, ale všeobecně jí baví svádět. Pod její maskou se ukrývá dost životní energie.

Jak se sblížitČasto se pohybuje v místech, kde se protáčejí velké finance nebo je tam esteticky pěkně. Měli byste na ní zapůsobit aspoň určitým vkusem a taky osobní zajímavostí. Taky musíte umět obdivovat věci, ve kterých je silná a věří jim. Na druhé lidi si zvyká dlouho, všechno prostě nepoběží rychle. Hodně na ní účinkují krásné květiny a vybraná společnost, nebo taky naprosto zemité prostředí. Hodně ráda jí, tak si její náklonnost můžete získat i pozváním do restaurace, která musí čišet pohodlím. Nejraději by se ale pohybovala v nějaké rozkvetlé zahradě, kde taky můžete společně zapracovat.

Jak bude probíhat milováníMá velmi smyslnou povahu, kterou ale skrývá za svou pomalost. Musíte si jí naklonit velmi romantickým přístupem. Pak ale buďte hodně pevní až tak, jak vám to sama dovolí. Má ráda různé polohy, při kterých partnera ochutnává a cítí jeho sílu.

To nedělejteNebuďte hrubí a nesnažte si jí získávat nějakými bláznivými nápady. Má realistickou povahu a vlastně i strach z přehnané odtrženosti od reality. Mějte taky smysl pro svoje povinnosti a zajištění, toho si ona všímá.

Jak to všechno skončí


Pokud vás má ráda a zvykne si na vás, nebude od vás chtít odejít. Má ráda dlouhotrvající vztahy plné vzájemné důvěry a intimního odevzdání. Jenom kdybyste oní ztratili zájem nebo si začali libovat v alkoholu, tak to nepochopí.

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Doris

Doris

Minulé životy a karma, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jste od rozvodu sami? Společně další velkou lásku najdeme!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Doris
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz