Horoskop prozradí jste-li věrní - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskop prozradí jste-li věrní


22.03.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Najít partnera pro celý život, kdo by si to vlastně přál? Jde o romantickou představu o shodě mezi charaktery a splynutí duší, ale jak moc dobře víme, ne vždy to vychází dobře. Pro někoho je to dokonce lepší, jiný člověk by rád věděl: běží o možnou věc?

Beran 

Vaše povaha je docela zvláštní. Po pravdě, váš erotický temperament a dobrodružná povaha vyhledává spíš různé milostné a partnerské zážitky, které bývají častěji. Ale když najdete toho pravého, z velkého Berana se může stát malá ovečka, která s otevřeným srdcem pro svého partnera udělá cokoliv. Dokonce i s věrností jste na tom kvalitně. Povede se vám to? 

Býk 

Hledat partnera na celý život, to je vaše vnitřní přání, i když se tváříte jakkoliv. Máte velký smysl pro trvalé partnerské svazky, nechcete se věnovat přelétavým partnerům, ti vás nenutí k věrnosti. I v dlouhodobém svazku ale občas přemýšlíte nad možností si eroticky užívat jinde, svou vnitřní vůlí ale máte schopnost tyto tendence překonat. Toužíte přece po pohodlí a klidu? 

Blíženci 

Věrnost vám, hlavně v mládí, nic moc neříká. Máte tolik přátel, vydáváte se na množství cest a jste tak rády ve společnosti, že se vždy najde někdo nový, kdo vás dokáže zaujmout jinak, než předešlý partner. Jestli ale někdo rozumí vaší lehce chaotické a vlastně citlivé duši, jste mu dost dlouho psychicky věrní a ve vyšším věku na něj hodně vzpomínáte. Tělu ale asi neporučíte. 

Rak 

Vaším snem, který máte do budoucnosti, je spokojená rodina, se dvěma partnery, kteří spolu vychovávají děti. Není to však jednoduchá věc dospět k podobnému výsledku, protože i když se to nezdá, jste dost vybíravé. Kvůli muži svých představ jste schopné opustit všechno, co do určité doby máte. Vše vám může oplatit vlastní věrností. Držte se tedy vlastní touhy a lásky. 

Lev 

V jádru jste ženy romantické a milovnice, i když se většinou tváříte jako profesionální manažerky. Přejete si mít muže, který by sice vyžadoval péči, ale dokázal vám dávat přednost před prací a všímal si vašich potřeb a nálad. Takovému člověku dokážete být věrné a podržet ho v jeho problémech. Jste ale docela vybíravé a koketní k jiným mužům, málokdy to však dojde daleko. 

Panna 

Vaše povaha je zvláštní. Jste osobně skromné a působíte romanticky, až cudně, ale potají se dokážete úplně utrhnout ze řetězu. I když žijete v pevném partnerském svazku, občas můžete podlehnout vábení někoho jiného, což přináší zvláštní situace nejen pro tělo, ale i pro vaši duši. Přitom máte rády stálé partnerství a věrnou oporu života. Musíte však najít toho pravého. 

Váhy 

I když máte sklony k flirtování a okouzlování svého okolí a mužů, bytostně toužíte po rovnocenném partnerství. Nejste osoby zrozené pro samotu, potřebujete muže pro život i lásku, kterému chcete být věrné a často to dodržujete. Problém přichází až v tu chvíli, kdy si o něm myslíte, že vám nerozumí a neposlouchá vás. Potom se smutkem v duši můžete hledat jiného. 

Štír 

I když si chcete partnery vybírat podle sebe a přitom dokážete být eroticky otevřené a nestálé, jste taky někdy neuvěřitelně žárlivé. Umíte si představovat, co váš partner provádí s jinou ženou, proto se nutíte do věrnosti, která vám vyhovujete ze všeho nejvíc. Máte nároky na partnera, na kterého se dá plně spolehnout a je výrazný. Za ním pak stojíte klidně po celý váš život. 

Střelec 

V mládí v sobě máte velkou přelétavost a své temperamentní a dobrodružné povaze nejste schopny poručit. Proto můžete partnery střídat i jen na několik dní. Zdá se vám, že vaše duše musí hořet. Ve věku okolo čtyřiceti ale máte potřebu být mnohem věrnější. Víc vám záleží na vlastním okolí a vaše pracovní postavení je taky vysoké. Pak máte rády stabilitu partnerství. 

Kozoroh 

Patříte k osobám, které by nejraději našly jednoho jediného partnera, se kterým by se jim žilo dobře a bylo by na něj spolehnutí. To se vám spíš podaří až ve vyšším věku. Nebo klidně žijete téměř o samotě, jak nedokážete dělat kompromisy v partnerství. Když najdete toho pravého, dokážete být plně věrné a oddané společnému životu, i dětem bez větších ohledů k sobě. 

Vodnář 

Patříte k osobám, které mají vlastní originalitu a svéhlavost. Často pobýváte mezi větším množstvím kolegů, přátel a klientů, až se zdá, že byste nejraději žily single a jen se stýkaly se známými. Jestli ale někdo umí pochopit vaši duši a povahu, a přitom si nenárokuje vaši věrnost a oddanost, tak paradoxně právě jemu dokážete být plně oddané. Máte pak v duši stabilitu. 

Ryby 

Jste vlastně schopné obětovat se pro osoby, které milujete. Nevadí vám i bolest, když víte, že partner vás taky miluje, jenom má jisté problémy, které musí zvládnout. Toužíte po spokojené rodině, což se vám nakonec povede mít často. Ale pokud vás chce partner k něčemu nutit násilím, proti vaší vůli, klidně od něj "odplavete", nebo se bez ohledů věnujete nevěře.

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Jasmína

Jasmína

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Okouzlila vás zadaná osoba? Nevíte, co dál?
Ráda vám poradím! Tel.: 906 704 704. Kartářka Jasmína
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz