Erotický horoskop - MUŽ VÁHY - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Aneta Langerová
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 26.11.1986
Místo narození Benešov
Profese: česká zpěvačka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - MUŽ VÁHYDá se u něj rozpoznat rozpolcenost povahy. Na jedné misce vah můžeme najít dokonalou povahu. Na misce druhé zničující, trýznivou, nezkrotnou touhu po ženě a sexu. Občas dosáhne harmonie a podaří se mu zkrotit svůj temperament, jindy jde však druhá miska vah dolů a potřeba erotického požitku zastíní celý jeho svět.

Snaží se pouze o uspokojení vlastní sexuální touhy. Snaží se žít nekonfliktním a laxním životem a tento způsob se projevuje i v jeho milostném životě. Snadno však podlehne chválám a lichotkám.

Hlavně pak lichotkám směřujícím na jeho sexuální dovednost. Dá se lehce ošálit, a tím i zmanipulovat téměř k čemukoli ženou, která je jen trochu impulzivnější, nebo perverznější, než on.

Jde mu hlavně o dokonalé uspokojení své partnerky, nebo partnerek. Jeli vhodně ovlivněn a motivován, ztratí veškeré zábrany a nic mu nebude cizí. Muž-Váhy je odborníkem na milostné předehry. Miluje uvolněnou atmosféru, volnost, klid a přirozenost. Dokonale zná ženské tělo. Naprosto přesně i všechny citlivé body, takže se nechejte vést, svádět, laskat, nebraňte se ničemu, zažijete opravdu obrovskou rozkoš. Patří mezi ohleduplné milence, znalce osobitých stylů a technik. Reaguje na ženu a svoji rozkoš jí přizpůsobuje. Ovšem pozor, nepatří k nejvěrnějším milencům, dokáže udržovat i tři milenecké vztahy najednou.

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz