Erotický horoskop - MUŽ BÝK - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andrej Kvašňák
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 19.05.1936
Místo narození Košice
Profese: fotbalista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - MUŽ BÝKS mužem-Býkem se ženy snaží velice rychle uzavřít manželství. Imponuje jim jeho sebejistota, pocit vlastní důstojnosti, korektní a uctivé jednání ve vztahu k partnerce. Nedá se sice říci, že by to byl jemný milenec, ale jeho vášeň je silná a ženy vzrušuje. Býk je žárlivý a považuje tuto svoji vlastnost za slabost. Prakticky ho nelze nalákat žádnými ženskými triky, na to je příliš chytrý a bystrý...,ale vyjímka potvrzuje pravidlo. Má rád pohodlí, blahobyt a dokonalou atmosféru. Je to velmi tvrdohlavý člověk, který když se pro něco rozhodne, nebo nadchne, nikdo mu to již nerozmluví.

Sex není jeho nutnou potřebou, ale převážně zajímavou a častou zálibou. Pokud se však do nějaké ženy zamiluje, miluje opravdově a těžko se té lásky bude zbavovat. Pokud s ním jednou budete, jeho smyslnost a nevyčerpatelná sexuální energie Vás budou velmi přitahovat a vzrušovat. Dokáže být vnímavý a citlivý k vašim pocitům a požadavkům a je to také kliďas, který hodně vydrží, ale běda, pokud se rozzuří. Stane se zuřícím býkem, který převálcuje všechno, co mu stojí v cestě a připravte se na to, že jen tak neodpouští.

Když miluje, tak se skutečným zájmem o svůj protějšek. Nenechá si radit jak milovat, on to ví přeci sám nejlépe a je natolik vnímavý, že se dokáže přizpůsobit na základě vašich projevů.

V milostném aktu hraje vždy hlavní roli, prostě všechno řídí sám. Rád si vyslechne Vaše sexuální přání a podněty, ale většinou udělá něco úplně jiného a šokujícího. Připravte se na nepoznané. Je to rozený v průzkumník a dobyvatel. Většinou se před ničím nezastaví.

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz