Advent a láska - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Advent a láska


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Kdy jindy se setkávají celé rodiny, které jsou často rozeseté po celé zemi, nebo i světě než na Vánoce? Taky vztahy se o Adventu dávají do pořádku, lidé méně pracují a mají čas věnovat se víc lásce a milování. Jakou adventní atmosféru má rád ten váš miláček?

Beran

Tento člověk má sice sklony k sobectví, ale pokud uznáváte jeho přednosti, patří k těm opravdu nejmilejším lidem. Touží být vyloženě srdečný, o Adventu nakupuje dárky, které ostatní potěší a zahřejí u jejich srdce. Proto mu sami věnujte hodně času a nechejte ho být aktivní, jak chce. Sportujte spolu, projevujte své touhy a někdy i dětinskost. Pak se stane malým beránkem. Pro radost vyzdobte svůj domov co nejvíc v barvách rudé a červené.


Býk

Zrozenec tohoto znamení má o Adventu v oblibě klid a pohodlí, které mu skýtá vlastní domov. Taky rád pomalu připravuje výzdobu svého útulného bytu, nechejte ho vymýšlet, kam jakou ozdobu umístit, má smysl pro prostorová řešení. Důkazem lásky může být i hodně jídla, co mu uvaříte. Potřebuje se tulit a vyznávat lásku jemně a delikátně, nebo kvalitním cukrovím. Pro radost nakupte hodně měkkých a vlněných látek, třeba i z ovčí vlny.


Blíženci

Tento člověk není v předvánočním, adventním čase příliš náročný a víc se zabývá vámi. Potřebuje si hodně vyprávět a pokud možno si i někdy zazpívat. Proto ho chvalte, ve skutečnosti si toho váží víc, než se tváří. Domácí práce raději provádějte vy sami, nemá smysl pro pořádek, hlavně ho pořád nekritizujte. Má rád dost drobných něžností a důkazů duševní blízkosti. Pro radost se snažte jeho nebo její dárky zabalit na co nejdrobnější kousky.


Rak

Advent je pro něj časem, kdy si konečně můžete pomalu připravit ty nejlákavější dobroty k snědku. Nechte ho pracovat v kuchyni, vyskytuje se tam s radostí, když může ujídat, tváří se spokojeně. Dejte mu pocit, že jste fungující rodina a on je jejím důležitým členem. Potřebuje dost tulení a taky se věnovat dětem i rodičům, nebojte se různých návštěv. Koupejte se spolu pro sdílenou radost často v horké lázni a masírujte se taky navzájem.


Lev

Váš partner v adventní čas potřebuje co nejvíce věcí zdobit. Proto i vy mu pořizujte krásné obaly na dárky, bude potěšen. Musíte mu umět dávat najevo, jaké jsou pro vás blížící se Vánoce svátky lásky. Dokáže být štědrý duševně i materiálně a za to od vás požaduje jenom pravou náklonnost. Miluje romantický adventní čas, choďte s ním na zářivé předvánoční trhy. Na dárky často pro estetickou působivost používejte hlavně zlatou, oranžovou a rudou barvu.


Panna

Váš partner by si odpočinul, pokud by nemusel všechno upravovat jenom sám. Proto s ním choďte nakupovat a vybírat zásoby, které budou skutečně potřeba. Skutečně chce, abyste ocenili jeho smysl pro úpravu domova a každý detail a byli na něj milí, pak se odvděčí příjemným chováním a láskyplným přístupem, taky smyslem pro humor a erotiku. Po celé adventní období, při pečení i úklidu poslouchejte romantickou hudbu.


Váhy

Tito zrozenci o Adventu potřebují především klid a harmonii, která by měla vyvěrat z opravdu silné lásky a vzájemného pochopení v rámci partnerství. Snažte se upravit vlastní domov se smyslem pro styl a navštěvujte předvánoční výstavy, besídky a různá setkávání s přáteli, kde se cítí společnsky příjemně a otevřeně. Dejte mu najevo silný citový vztah tím, že po něm nebo ní toužíte. Provoňte celý svůj domov jemnými lesními a exotickými vůněmi.


Štír

Ne vždy tito lidé touží oslavovat svátky, ale chtějí mít naprosto jasný pocit, že se snažíte kvůli nim o příjemnou adventní atmosféru. Pokud jim přinášíte výraznou citovou jistotu, dokážou pak být velice milí a vážit si vaší práce. Dávejte najevo, jak silně eroticky na vás umí zapůsobit a nebraňte mu, abyste si spolu často užívali milování. Ženy, pořiďte si pro chvilky sexu krajkové prádlo, vy muži, natáhněte ozdobné řetězy po celém vašem bytě.


Střelec

Patří mezi lidi, kteří se v advetním období vyžívají. Protože rozdává hodně dobré nálady a dárků všem lidem na besídkách a různých trzích, tak mu věnujte podobné množství zájmu, kterého si můžete vážit. Má výtvarný talent, nechejte ho proto ozdobit vánoční stromeček a jděte s ním na půlnoční mši, cesta tam je pro něj obzvlášť romantickým zážitkem. Solné lampy dokážou potěšit a rozehřát, stejně jako punč a grog na náměstí.


Kozoroh

Patří k lidem, kteří vždy touží dodržovat všechny tradice Adventu. Svou lásku není schopen projevovat nahlas, proto to provádějte za něj a buďte hovornější v intimitě vašeho domova a vztahu. Ptejte se ho vždy na radu, co byste měli dělat v domácnosti a k jídlu, ať má pocit platnosti. Má rád vůni dřeva, smůly, jehličí, skořice a vůbec koření, to je ta pravá atmosféra Vánoc. Na všechno vyzdobení používejte přírodní předměty a materiály.


Vodnář

Snažte se mu dokázat, že vaše láska je taky o přátelství, kdy se na sebe plně spoléháte. Vyhovte mu, když třeba jídlo nebo nějaké oblečení touží v adventním období darovat sociálně slabým osobám. Nakonec může mít chuť zůstat v intimitě, ale taky třeba rychle zamířit mezi lidi na besídku. Vy musíte být ti citově otevření. Dejte zprávu jeho přátelům, aby mu na blížící se Vánoce pěkně popřáli, posílejte si často zamilované vzkazy.


Ryby

Tito zrozenci patří k těm nejromantičtějším znamením ze všech. Proto mějte pochopení pro bohatou adventní a předvánoční výzdobu domova i pocit útulnosti, který si chtějí budovat postupně. Blížící se svátky stravte co nejdéle v posteli a sledujte spolu pohádky, protože to uspokojí jejich obrazotvornost a důvěru v pěkné a milé věci života. Nakupte taky velké množství solí do koupele a pěkné filmy na DVD, je to bytostný romantik s fantazií.

Hvězdná poradna
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Iris

Iris

Astrologie, Práce s kyvadlem
Informace o věštkyni »
Budete bohatí? Poodhalte se mnou roušku tajemství!
Astroložka Iris na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz