Hvězdy a investice do nemovitostí - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Dara Rolins
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 07.12.1972
Místo narození Bratislava
Profese: zpěvačka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Hvězdy a investice do nemovitostí


08.03.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Každý musí někde bydlet nebo pracovat. Každý chce, aby se mu v jeho domově žilo dobře. Ale někdy je nemovitost také výbornou investicí, která se dá zhodnotit různými úpravami. Pojďme se proto podívat, jaký vztah mají různá znamení k realitám.

Beran

Máte sklon k pragmatickému přístupu v oblasti nemovitostí, ale někdy podlehnete vlastní spontánnosti. Máte vždy velké představy o úpravách nemovitostí pro průmyslové provozy nebo i garáže. Investice do nich se vám vždy vyplatí a změny dispozicí staveb i celých jejích komplexů pro vás často znamenají výzvu. Mohli byste být kvalitními developery.

Býk

Váš vztah k nemovitostem je naprosto přirozený a blízký. Byli byste vždy kvalitními realitními makléři se smyslem pro kvalitu a odhad ceny a hodnoty. Umíte výhodně nakupovat i prodávat pohodlné městské byty, stejně jako lukrativní pozemky a venkovské usedlosti. Víte, jak dobře nemovitosti upravit zevnitř i zvenku, aby se s nimi vyplatilo nakládat podle vašich potřeb.

Blíženci

Jste lidé, kteří jsou zrozeni spíš pro zálibu ve směnách a výměnách nemovitostí než pro sklon ke stálému místu pobytu. Proto dobře rozumíte pronajímání bytů i nebytových prostor, které si rádi upravíte podle svého minimalistického gusta. Nevyhledáváte přehnaně rozsáhlé prostory, také se vám daří spíš ve městském prostředí. Raději nenakupujte pozemky.

Rak

Jako lidé si vážíte stálé kvality, proto se můžete zajímat i o starší a někdy až historické stavby, které lze upravit podle potřeby nových dispozic. Vždy dokážete kvalitně nakoupit různé chaty, chalupy i rekreační objekty. Také jste dobří jako správci různých penzionů a míst, která jsou položena blízko vody, někdy i botelů. Máte velký smysl pro užitnost staveb a úpravy pro celou rodinu.

Lev

Patříte mezi osoby, které mají smysl pro styl, i co se týče řemeslnických dílen. Nejde vám tedy jen o výhodnost objektů, ale také o jejich estetický rozměr. Dobře se cítíte v bohatých interiérech, které ale zvenku nemusí přitahovat zloděje. Ale také byste se rádi s chutí stali třeba i spolumajiteli zámků. Umíte se starat o pronájmy prostor, kam se lidé chodí bavit ve dne, i večer.

Panna

Máte praktický přehled o výhodnosti těch kterých prostor, kde hodláte bydlet nebo které si chcete pronajmout. Potřebujete hlavně jejich užitnost, což se nejvíce týká kancelářských prostor a hospodářských budov, vhodných k uskladnění potravin i různého materiálu, který byste si mohli výhodně pronajmout. Jste dobří obchodníci s odhadem pro úpravu sídlištních panelových domů.

Váhy

Pokud se jedná o vaše vlastní bydlení, hledáte harmonický prostor, světlo a vzdušnost, především v městském prostředí. Pokud se zamýšlíte nad výhodností, máte smysl pro investice do okrasných zahrad a sadů. Dobře vám vychází pronájmy pro různé zájmové galerie, kulturní podniky, ale i kaváren a vináren, všeobecně míst, kde se lidé rádi scházejí v poklidu i pro zábavu.

Štír

U vás se vždy v otázce nemovitostí najde nějaký problém, je třeba je také kvalitně zabezpečovat. Umíte se finančně spolupodílet na menších průmyslových provozech a dílnách, kde třeba i sami pracujete nebo podnikáte. Neměli byste si moc pronajímat skladovací prostory, dařit se vám ale bude dobře se řeznictvími, malými chemickými provozy a laboratořemi pro vývoj materiálů.

Střelec

Máte velkou představivost, ale i chuť uskutečňovat vlastní plány. Dokážete investovat do objektů kvalitního bydlení jako jsou příměstské vily, kde neradi provádíte příliš mnoho úprav. Ale rádi vnášíte peníze i do velkých hotelů a menších penziónů. Patříte mezi zrozence, kteří vždy citlivě reagují na výhodné nákupy nemovitostí na atraktivních místech v zahraničí, pro sebe i na prodej.

Kozoroh

Váš přehled a schopnost mít ihned přesný odhad je bezkonkurenční. Patříte mezi kvalitní úředníky stavebních úřadů, ale ještě lépe vyniknete jako stavitelé nebo nájemci nemovitostí. Investice do benzínových pump a velkých průmyslových objektů je výhodná, stejně jako stavba kancelářských budov. Umíte velice dobře renovovat a upravovat zemědělské objekty na venkově, kupujte pozemky.

Vodnář

K nemovitostem tak silný vztah nemáte, ale jejich pronajímání rozumíte někdy víc než ostatní. Také rychlým úpravám pro nové zákazníky, pokud je už vlastníte. Rádi investujete do jejich skvělého technického zařízení a modernizací vnitřku i vnějšku. Fascinují vás velká nákupní střediska a spolupráce s prodejci, i hypertechnické IT provozy. Rádi pracujete s prostorami pro vyučování.

Ryby

Patříte k osobám, které se musejí pořádně soustředit při nakládání s nemovitostmi. Máte ale zajímavé nápady na jejich vnitřní úpravy. Staré a kvalitní budovy chcete nechat v původním stavu, i s patinou, ale jste také praktičtí. Investice do skladů zdravotnického materiálu, provozů pro butiky, ale i salónů krásy a wellness klubů vám mohou vydělávat, stejně jako nákupy v zahraničí.

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Ramona

Ramona

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Trápí vás neshody v partnerském vztahu?
Spolu vyřešíme každou krizi, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Ramona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz