Horoskopy Býk 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2016, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Martina Sáblíková
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 27.05.1987
Místo narození Nové Město na Moravě
Profese: rychlobruslařka

reklama Reklama horoskopy

Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>
Horoskopy Býk 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Začátkem roku budete pohrouženi do usilovné práce, která vás bude naplňovat. V únoru si vybudujete na pracovišti veliký respekt a úspěchy půjdou za vámi. V březnu se nepouštějte do konfrontací, nebudete v dobré argumentační kondici. Další měsíce přejí vaší iniciativě a k úspěšnému dokončení vícero činností. V květnu můžete svými úspěchy dobýt Olymp. V létě budete muset ukázat i svou přísnost na ostatní, držte si ale každého od těla. V září nepokoušejte jít jinými cestami, které už někdo před vámi zkoušel, buďte však otevření novým nápadům.

Vztahy

V lednu můžete zažít v oživení dlouho očekávané lásky, konečně váš partner je připraven se víc otevřít. Budete rádi, že jste spolu a budete podnikat společné aktivity s přáteli a rodinou. V lednu se také vyhněte problémům mezi sousedy a přáteli, můžete být více konfrontační. V druhé polovině roku se budete cítit především šťastní, planety vám přinesou okamžiky pro poznávání nových blízkých lidí a upevnění přátelství. V říjnu se chovejte hezky k partnerovi, může potřebovat více taktu a asertivity.

Peníze

Začátkem roku se vám zhodnotí finance vyplývající z vašich investic, potěší vás také proplacení dlužných faktur. Současně situace bude vyžadovat kontrolu na svými výdeji. Nicméně, budoucnost slibuje mnohé ziskové příležitosti, pokud si chcete koupit něco velkého a drahého pro váš domov, nejlepší čas je na to v květnu. V říjnu a prosinci neriskujte moc s financemi, dávejte pozor, kam půjčujete peníze, protože byste nemuseli znovu vidět.

Zdraví

Během první poloviny roku zdraví býka bude nejvyšší prioritou. Jeho energie obecně není, jak by měla být a váš zdravotní stav bude vyžadovat větší pozornost, zejména krk a hrtan, intenzivní cvičení pro získání imunity přijde vhod. Od dubna vaše zdraví a energie se výrazně lepší, nejlepší časy k odpočinku a relaxaci v letošním roce jsou v květnu a červnu.
 

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
jsem na telefonu VOLEJTE 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz