Pijeme podle hvězd - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Pijeme podle hvězd


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Máte právě teď žízeň? Vyschlo v hrdle, nebo se cítíte příjemně "zavodněni"? Kdo z vás by se rád nenapil něčeho dobrého? Pití prostě k životu potřebujeme, protože lidské tělo se skládá převážně z tekutin. Je závislé na stoupání a klesání hladiny, stejně jako na kvalitě. Každý potřebuje jiné množství, ale všichni podobný poměr živin. Proto pijme, kolik je potřeba a podívejme se, jak se k nápojům staví různá znamení zvěrokruhu.

Beran

Berani se hodně často a vydatně pohybují, proto potřebují hodně jíst a pít. Nebyli by to ale zrozenci svého znamení, kdyby to nešlo s hltavostí a náruživostí. Protože patří k ohnivým znamením, nemusí tolik čistou vodu, ale spíš tekutiny, které mají jiné kvality. Nejde hned o "ohnivou vodu", i když tu si dají taky rádi. Mají v oblibě kořeněná pití, jako "bloody Mary" nebo koktejly výrazné chuti. Jako malí si jistě nejraději dávali červenou limonádu.

Býk

Býci získali k pití a jídlu velmi blízký vztah a proto si umějí vybírat, co jim opravdu chutná. Užívají si prosté přírodní tekutiny jako ovocné šťávy z jarního ovoce, stejně tak ale ty nejrafinovanější drinky smíchané v koktejlu. Mají hodně v oblibě napěněnou chuť. Pokud si dají kávu, tak latté, milují čokoládu stejně jako ostatní mazlivé vybranosti. Hodně jim pomáhá ve stavě těla mléko. I když to nevyhledává většina dospělých lidí, je opravdu zdravé.

Blíženci

Tito lidé si v podobných oblastech zase tolik nevybírají. Pijí, na co mají chuť, nebo k čemu jim padne ruka. Většinou to ale musí být osvěžující, aby nápoj napomohl jejich pohyblivosti a živosti. Moc dobře jim nepomáhá alkohol, měli by se mu vyhýbat. Ovocné koktejly s třešňovou nebo jahodovou příchutí jsou dobré, stejně tak i zázvorová limonáda. Spousta z nich má intelektuální zlozvyk pít hodně kafe, ale nefunguje to dobře na jejich tlak a nervy.

Rak

Tito zrozenci a voda, to by mělo být přátelství na celý dlouhý život. Potřebují pít hodně a mít pravidelný režim, protože voda je může tělesně hodně ovlivňovat. Rádi chodí za pitím alkoholických i nealkoholických nápojů do různých restaurací, potřebují společnost. Mají rádi staré a osvědčené recepty. Dobře jim svědčí taky ovoce a zelenina plná vody, které jim dodávají potřebné živiny. Takže meloun, ananas, dýně apod. se dají jen doporučit. V koktejlech z trpoického ovoce zachutnají vždy.

Lev

Toto znamení si v obyčejném pití příliš nevybírá. Je rádo, když doplňuje jídlo nebo nějakou příhodnou situaci. Proto má v baru nějakého Napoleona nebo jiné brandy. Patří taky k milovníkům vína, především červeného, které si dokáží užívat na sto způsobů a napomáhá dobré funkci srdce. Dokáže pěkně rozveselit myšlení. Taky by ale měli pít hodně ovocných šťáv. V oblíbených sladkých koktejlech vyniknou dobře.

Panna

Toto znamení má rádo všechno, pokud to dobře funguje nějakému účelu. Proto mu vyhovuje zdravé pití, které nemusí chutnat jiným lidem. Mrkvová šťáva ale opravdu umí člověku pomáhat. Potom si taky užije bylinkové čaje, které dokážou podpořit organizmus ze všech hledisek. Je mezi nimi hodně abstinentů, máme tedy před sebou příkladné lidi. Ale ne vždy to funguje podle vlastních představ.

Váhy

Toto znamení má rádo pití tak akorát. Ale především ono potřebuje výrazně pročišťovat ledviny, proto musí pít opravdu hodně. Zrozenci mají rádi sladká pití, většinou ovocná, ale vodu samu o sobě tolik nemusí. Bílé víno podpoří jejich živost, ale tvrdší alkohol může ublížit. Rádi si užijí pití čokolády nebo kapučína, taky vybraného čaje. Neměli by ale zanedbávat všechno zdravé, co jim může pomoci.

Štír

Toto znamení má k vodě blízko. Zrozenci musí pít opravdu dost, aby byli spokojení. Mělo by to být zdravější než jejich oblíbené pivo nebo tvrdší alkohol, který vyhledávají. Skoro vůbec nepijí mléko a ovocné pití, což jim kazí jinak dobré zdraví. Ale vykládejte jim to. Chutná jim hořké, což je aspoň přivede k toniku. To může být poloviční cesta za zdravím.

Střelec

Toto znamení má rádo pití, které má dobrou chuť a dokáže jim podpořit náladu. Normálně si dávají cokoliv jim přijde pod ruku, ale brzy dojdou k zajímavé selekci. Užívají si pití, které je dováženo zdaleka, pokud možno z krajů rozvíjejících fantazii. Taky ale kvalitní alkohol k dobrým příležitostem. Nic příliš nepřehánějí, jen se věnují společnosti a to nese určité pitné oběti.

Kozoroh

Tito zrozenci mají rádi léty prověřené tekutiny, které v sobě obsahují něco zdravého. Proto si třeba dávají hodně čaj, ale pokud možno v přesnou dobu na stejném místě. Mají taky rádi odvary ze zdravých látek, které pročišťují organizmus. Často pít zapomínají, pro dobrou funkci myšlení to ale potřebují. Stejně jako mléko na dobrý růst kostí.

Vodnář

Toto znamení pije rádo, musí si to však uvědomit. Vůbec jim ale nevadí tekutiny sušené, jak se říká "z pytlíku". Docela jim svědčí vědecká prověřenost a praktičnost nápadu, proto používají i různé filtry nebo "krystalizovanou vodu". Pokud pijí něco jiného, občas to vůbec není zdravé. Muži mají blízko k alkoholu, pro který musí najít pravou míru.

Ryby

Ti mají rádi vodu v sobě i všude kolem sebe. Proto pijí cokoliv, co jim může chutnat, ale taky to funguje na různé nemoci. Vyznají se ve zdravých čajích a dobrých účincích kávy, můžou pracovat přímo v oblasti barové alchymie. Nápojům rozumí jako málokdo. Občas ale s pitím tráví hodně času a musí si tedy dávat pozor na svou životosprávu.

Hvězdná poradna
Doris

Doris

Minulé životy a karma, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jste od rozvodu sami? Společně další velkou lásku najdeme!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Doris
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz