Horoskopy Střelec 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Střelec 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Nejtěžší bude první měsíc v roce a cítíte, že vývoj jde pomalu, ale s úsilím se dostanete nejdál. Saturn, který se usídlil na delší dobu ve vašem znamení, udělá pořádek ve všech oblastech, nejvíce v pracovní. Vaše dobré jméno může na pracovišti utrpět nějakou škodu, zachovejte si optimizmus, jak to umíte a držte se od kousavých řečí stranou. Měsíc květen vám umožní vyměnit nezáživnou práci za mnohem přijatelnější svému srdci. Od srpna do konce roku si můžete gratulovat, jak jste náročnou zkoušku obstáli, uvidíte to na výsledcích.

Vztahy

V březnu až květnu mohou nastat neshody u některých párů. Střelec jako takový požaduje upřímnost a pokud se jí nedostává v dostatečné míře, mohou vznikat neoprávněné pocity z manipulace. Přes počáteční nestabilitu v profesní oblasti můžete hledat útěchu v rodinném životě. Možností jako si vyjít vstříc bude nespočet, dodejte partnerovi dostatek taktu a důvěry, vhodné období je na začátku roku a v létě pro společnou dovolenou.

Peníze

Pro finance v tomto roku platí vyvíjet prozíravost a opatrnost kde je investujete. Jarní období se v tomto ohledu jeví jako nejpřínosnější, pro lidi tvrdě pracující a podnikatele. Od začátku léta si dejte pozor na všechny pochybné transakce a možnosti investování a nesnažte se chovat rozhazovačně. Od října do konce roku nevěřte žádným domovním prodejcům nebo na telefonu, kdy je vysoká míra takovýmto lidem podlehnout.

Zdraví

V tomto roce se těšíte velmi dobrému zdraví a pravděpodobně nezaznamenáte žádný zdravotní problém. Určité náznaky problémů mohou přinést měsíce leden a červenec spojeny s nervovým a oběhovým systémem. V květnu využijte léčivou energii neptunu, který bude příznivě k vám promlouvat, můžete tak stabilizovat svoje zdraví. Kdo má nějaké dlouhodobé problémy, je šance odhalit jejich kořeny a dojít k úspěšnému vyléčení.
 

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz