Horoskopy Střelec 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Anna Friel
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 12.07.1976
Místo narození Rochdale, Anglie
Profese: britská herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Střelec 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Nejtěžší bude první měsíc v roce a cítíte, že vývoj jde pomalu, ale s úsilím se dostanete nejdál. Saturn, který se usídlil na delší dobu ve vašem znamení, udělá pořádek ve všech oblastech, nejvíce v pracovní. Vaše dobré jméno může na pracovišti utrpět nějakou škodu, zachovejte si optimizmus, jak to umíte a držte se od kousavých řečí stranou. Měsíc květen vám umožní vyměnit nezáživnou práci za mnohem přijatelnější svému srdci. Od srpna do konce roku si můžete gratulovat, jak jste náročnou zkoušku obstáli, uvidíte to na výsledcích.

Vztahy

V březnu až květnu mohou nastat neshody u některých párů. Střelec jako takový požaduje upřímnost a pokud se jí nedostává v dostatečné míře, mohou vznikat neoprávněné pocity z manipulace. Přes počáteční nestabilitu v profesní oblasti můžete hledat útěchu v rodinném životě. Možností jako si vyjít vstříc bude nespočet, dodejte partnerovi dostatek taktu a důvěry, vhodné období je na začátku roku a v létě pro společnou dovolenou.

Peníze

Pro finance v tomto roku platí vyvíjet prozíravost a opatrnost kde je investujete. Jarní období se v tomto ohledu jeví jako nejpřínosnější, pro lidi tvrdě pracující a podnikatele. Od začátku léta si dejte pozor na všechny pochybné transakce a možnosti investování a nesnažte se chovat rozhazovačně. Od října do konce roku nevěřte žádným domovním prodejcům nebo na telefonu, kdy je vysoká míra takovýmto lidem podlehnout.

Zdraví

V tomto roce se těšíte velmi dobrému zdraví a pravděpodobně nezaznamenáte žádný zdravotní problém. Určité náznaky problémů mohou přinést měsíce leden a červenec spojeny s nervovým a oběhovým systémem. V květnu využijte léčivou energii neptunu, který bude příznivě k vám promlouvat, můžete tak stabilizovat svoje zdraví. Kdo má nějaké dlouhodobé problémy, je šance odhalit jejich kořeny a dojít k úspěšnému vyléčení.
 

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz