Ptačí chřipka a proroctví - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Ptačí chřipka a proroctví


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Lidé dávali odjakživa na všechna různá proroctví velký důraz. Národy, které žily v harmonii s přírodními cykly, nemusely čekat na vyřčení názorů různých osob, ale proroctví mohly vyčíst podle přesných pravidel. Ano, kultury byly zvyklé předvídat, ale nejlepším pomocníkem jim v tom bylo pozorování hvězd a pohybů vesmíru. Tak se odhadovaly různé děje, množství úrody atd. To všechno bylo velmi spolehlivé a dodnes máme zachovány předpovědi i výsledky na různých destičkách, papyrech a podobných nosičích. My si ale proroctví spíš spojujeme s nějakým vnuknutím od neznámých, skrytých sil. Média tak měla přenášet jen vědění bohů. Známe různé Sibyly, ale taky práci Nostradama.

Tady šlo o lékaře a polyhistora, který žil v jižní Francii. Zažil různé životní zvraty. Když vyšla jedna jeho přesná předpověď, dostal se dokonce k francouzskému královskému dvoru. Všichni se vždy pídili po jeho centuriích, protože jsou nejproslulejší. Pokud se ale něco důležitého stane, všichni se ptají, co na to Nostradamus. Sám všechno bytelně zašifroval, aby se vědomosti nedostaly do nepovolaných rukou. Pokud ale dobře víme, že vycházel z cyklického pohledu a astrologie, mohli by se nějaké předpovědi potvrdit i dnes. Ale málokdo opravdu může toto umění provádět přesně.

Ptačí chřipka provokovala všechna média dost dlouhou dobu. Strašilo se jí, ukazovaly se těžké výsledky jejího vlivu. Dokonce se očekávala i vlna podobná španělské chřipce na konci 1. světové války. Pokud to vezmeme astrologicky, planety ale neukazovaly nic zvláštního. Jediná hrozba, která vypadala reálná a ukazovala se na špatně postaveném Algolu, se nakonec asi ukázala jako lichá. Nic výrazného se však zatím neděje. Jenom si můžeme všimnout, že si velké farmaceutické firmy namastily kapsy na panice. Inu, druhý nejvýdělečnější byznys potřebuje narůstat.

To ale neznamená, že bychom v současnosti neměli problémy. Tak se vše ukazuje i na velkém kříži planet, podobném tomu z roku 1999 během zatmění. Planety Mars v Býku, Jupiter ve Štíru, Saturn ve Lvu a Neptun ve Vodnáři samozřejmě přinesly problémy. Svým umístěním v pevných znameních a pobytem v nepatřičných oblastech nám nadělaly paseku. Lidé byli v depresích, provalovaly se aféry, zvýšila se intenzita válek třeba v Iráku, Washington mluvil o krizi zdrojů, to všechno se potvrzuje. A nutno říct, že stará proroctví, odvozená od astrologie, slibovaly dost problémů, ale spíš ekologických a týkajících se stability řádu. Nechceme sýčkovat, ale pravděpodobněji hrozí výkyvy teplot, hlad díky špatné úrodě a nesolidárnost než ptačí chřipka, která za několik let zabila desítky lidí. Zatímco ta běžná pozabíjí každý rok půl miliónu osob.

Nostradamus se o ničem podobném taky nezmiňoval. Různí vykladači samozřejmě na základě jeho centurií pro tyto roky předpovídají mnoho, ale to si můžeme nechat na jindy. Spíš se média a firmy za nimi ujistily, jak se dá dobře manipulovat s lidmi díky nakupení různých informací. Ptačí chřipka je spíš symbol, jak se lidé mohou zachovat v krizových situacích. Asi podobně jako při problému s nemocí šílených krav. Ale o dalších proroctvích si zase můžeme napsat jindy.

Hvězdná poradna
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz