Horoskop radí - jak získat dobrou náladu - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskop radí - jak získat dobrou náladu


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Přicházející jaro má hodně astrologických výhod i problémů. Některá znamení přetékají energií, jiná bývají malátná. Není prostě pro všechny stejná situace. Ale vždy se s tím dá něco zajímavého udělat. Pokusíme se vám tedy poradit, jak si zlepšit náladu nebo získat víc energie.

Beran

Toto znamení je pro jaro jak dělané. Aby ne, když všichni slaví narozeniny. Špatně se radí lidem, kteří většinou nemají s jarní únavou žádné problémy. Dá se doporučit jen několik aktivit-určitě si zasportovat a vůbec se hodně pohybovat. Taky se snažit potěšit všechny ostatní lidi a pomoci jim v jejich malátnosti.

Býk

Tito lidé potřebují na jaře hlavně velký pocit lásky a jistoty. Ta se u nich projevuje buďto dobře uzavřenými obchody, nebo že se můžou dobře najíst a napít. Pokud to dělají poměrně zdravě, mohou získat hodně energie, ale určitě i dobrou náladu. Taky si zazpívat nebo dělat nějakou výtvarnou, rukodělnou činnost je pro ně obohacující.

Blíženci

Tito lidé se začínajícím jarem získávají hodně výhod. Taky dobrou náladu, ale problémy můžou mít s nemocnými průduškami. Ale pokud se dají dohromady se svými kamarády a přáteli, nálada se jim podstatně zvýší. Pokud se můžou pohybovat a komunikovat víc na ulici, projeví se jejich osobnost ještě víc. Je to jejich živel.

Rak

Toto znamení má s jarem velké problémy, protože nemůže vždy spokojeně a dlouho spát. Potom můžou být trochu nevrlí, jde o jejich oblíbenou činnost. Proto doporučujeme před spaním mléko a med, umět pravidelně a účinně relaxovat a všechno ostatní se pak dostaví. Nebudou sice jako včeličky dělnice, ale přesto trochu energičtější. A hlavně vyspalí.

Lev

Tito lidé mají s jarem většinou dobré zkušenosti, protože můžou víc posilovat tělesnou schránku. Je pro ně dobrý pohyb, i když ho nechtějí přehánět. Měli by jíst hodně čerstvého ovoce a zeleniny, pokud sem už z jižních krajů doputuje. Dobrou náladu si tak zlepší, hlavně když slunce jasně svítí a oni se můžou svobodně procházet venku.

Panna

Tyto osoby na jaře tolik síly a energie nemají. Nedokážou úplně dobře pracovat a hlava je taky bolí, hrozí migrény. Proto jim lze doporučit delší procházky, které je dokážou rozpohybovat. Taky by měli pít bylinné čaje, které dokážou ve formě směsi rozporudit organizmus. Dobrou náladu pak získají jednoduše, když se budou věnovat zahrádce.

Váhy

Toto znamení mívá s jarem velké problémy. Je unavené a dost malátné, musí odpočívat a bojovat s rýmou a chřipkou. Náladu si může zlepšit, pokud se začně věnovat nějaé tvůrčí činnosti a myslí na své vysněné světy. Taky, pokud se dá dohromady s přátelskými osobami, které dlouho neviděl, nebo právě objevuje. Nejvíc ho vzpruží ale láska.

Štír

Pro toto znamení může být jaro příliš překotné a proto s ním má problémy. Nedokáže rychle reagovat a je trochu mimo. Je to zvláštní, ale náladu by mu mohla dát smysluplně vykonávaná práce a jasně rozčleněný den. Taky menší erotické dobrodružství, ale na to nemá zase tolik myšlenek. Proto je nejlepší se dobře uvolnit.

Střelec

Tito lidé mají s jarem dobré zkušenosti, protože objevují nové lásky a vztahy. Přesně to jim taky dodává dobrou a přívětivou náladu. Jsou aktivní a otevření všem možným potěšením, které je asi čekají a oni se na ně optimisticky usmívají vstříc. Užívají si společnosti a cest do zahraničí nebo setkávání s cizinci. Těm špatná nálada nehrozí.

Kozoroh

Tyto osoby mají sice s jarem problémy, ale dokážou se aspoň více citově projevit. Situace se jim zdá trochu chaotická, ale mají radost z probouzející se země. Najdou pravé potěšení na zahrádce a v možnosti zpracovávat první plody. Na lidi umí působit jinak, než by čekali a bývají poměrně příjemnými společníky.

Vodnář

Těmto lidem jaro poměrně dost vyhovuje. Kupodivu jim na jaře vyhovuje především to, že můžou hodně číst při delším světle. A taky výhodnější ceny techniky a moderních komponentů. Dávají se do řeči s různými druhy lidí a umí si získávat sympatie. Dobrou náladu proto v tomto období ani moc neztrácejí, jenom pokud nemají dost nových myšlenek.

Ryby

Toto znamení bývá unavené častěji než ostatní lidé, ale přesto jim jaro přináší často dobré výsledky. Hlavně co se týče financí a objevení styků s novými lidmi. Můžou se věnovat terapiím spojeným s vodou a různými kameny, taky vlastími působivými obřady, které účinkují na jejich bujnou fantazii. Zlepší si tak energický potenciál i náladu.

Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Glorie

Glorie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jaké zaměstnání je pro vás to pravé? Poradím vám!
Kartářka Glorie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz