Časy lidských orgánů - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Časy lidských orgánů


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Proč se vlastně probouzíte mezi jednou a třetí v noci? Proč vám po ránu nechutná? Proč jste dopoledne podráždění v práci? Má toto všechno smysl a důvod? Stejně jako má horoskop sadu znamení, má i tělo má svůj vlastní biorytmus, který my nemůžeme příliš ovlivňovat podvědomě, ale svým přístupem a chováním ano. Proto můžete v určité hodiny aplikovat své poznatky, aby pak dobře fungovalo zdraví a vše se ve vás podpořilo. Myslíte si tedy, že znáte své orgány? Poučte se z výčtu.

Čas žaludku

Mezi sedmou a devátou hodinou ranní jede žaludek na plné obrátky a potřebuje hodně energie. Takže tvrzení, že se po ránu nemáme odbývat, je správné. Klidně se člověk ale nemusí posadit k jídlu, které patří mezi správnou výživu, ale co nám opravdu chutná a je příjímano v pohodové atmosféře. Nejlepší je jíst při hezké hudbě a nedívat se na depresivní zpravodajství. Atmosféru domova v ten okamžik procítíte nejlépe.

Čas slinivky a sleziny

Slinivka kontroluje náš cukr v krvi. Mezi devátou a jedenáctou hodinou sice uklidníte hlad něčím sladkým, ale pak vám to přinese problémy. Hlavně děti nesmí pojídat v tyto chvíle cukrovinky. Projeví se to netrpělivostí a neschopností se soustředit. Dospělí sice toto všechno můžou ovládnout, ale někdy reagují příliš podrážděně na kritiku. Emoce pod kontrolou rovná se málo cukru.

Čas srdce

V době největšího výkonu naší nejspolehlivější pumpy bychom se měli vyhnout přetěžování organismu. Mezi jedenáctou a třináctou hodinou proto musíme jenom utišit vlastní hlad a po obědě si najít čas na klidnou relaxaci. Lidé, co nepracují fyzicky, by mohli dávat přednost ovoci nebo syrovému salátu.

Čas tenkého střeva

Mezi třináctou a patnáctou hodinou býváme zpravidla unavení a chytří obyvatelé Středomoří v tu dobu raději odpočívají. Co by taky udělali za práci. Tenké střevo je totiž v tomto období nejvíce stresováno a díky nervozitě často i blokováno. Proto vlastní pracovní výkon nepřehánějte.

Čas močového měchýře

Od patnácti do sedmnácti hodin pracuje tento důležitý orgán, který nás zbavuje různých jedů. V tuto dobu může být výborné, když popíjíte čas z hluchavek nebo čaje na čištění krve. Pokud ale dodržujete pitný režim, tak víte, že voda je v tyto okamžiky nejdůležitější.

Čas ledvin

Mezi sedmnáctou a devatenáctou hodinou je ústřední čas tohoto orgánu, který přečerpává a čistí vaši krev. Pokud si tedy v tuto dobu můžete masírovat reflexní zóny nohou, tak pro ledviny uděláte skutečně mnoho. Pokud vás to bolí, jenom to potvrzuje fakt, že to prospívá a zřejmě jste to vy lenoši potřebovali. Před odchodem na lůžko musíte umět omezit pití, mléko opravdu příliš neprospívá.

Čas krevního oběhu

Před devatenáctou hodinou se ukládají děti ke spaní v pohodě. Ale po tomto čase jsou to boje, nejdřív o nadvládu, potom čím dál častěji slovní. Děti ale ke spánku nedonutíte, protože v těchto chvílích je jejich krevní oběh nejaktivnější. Tělo a mysl spolehlivě fungují a na spánek není pomyšlení. Mezi devatenáctou a jednadvacátou hodinou se proto snažte svůj hněv umírnit a potřeby vašich dětí přijímat. Naopak, dostatečné množství z nich si v tento čas dělají nejlépe úkoly a mají chuť se učit, což je jindy nenapadne.

Čas nabírání energie

Číňané nazývají tuto dobu "hodinami trojitého ohřívače". Ten, kdo mezi jednadvacátou a třiadvacátou hodinou je citlivější na chlad, neměl by tento signál svého těla přehlížet. Znamená to totiž, že něco není jak po fyzické, tak po psychické stránce v pořádku. Věnujte tomu pozornost. Většina lidí cítí v tyto okamžiky velký příliv energetických možností, proto ti mladší často vyrážejí za zábavou.

Čas žlučníku

V plném nasazení je žlučník mezi třiadvacátou a první po půlnoci. Kdo se tedy v tyto chvíle pravidelně probouzí, měl by pátrat po příčině tohoto vlivu. Vyhýbejte se proto tučným jídlům před spaním a pijte žlučníkové čaje, ale horký, studené by ubližovalo. Tělo musí být v teple za každou cenu. Práce v noci pro tyto lidi může být taky něco jako jed.

Čas jater

Klid dělá játrům jenom dobře, to asi víme dobře všichni. Součástí léčení tohoto orgánu jsou proto spací kůry, protože nejlepší regenerace je v tuto dobu. Klidně si dávejte na oblast jater teplé obklady, aby vydržely vlastní namáhavou práci.

Čas plic

Horolezci nebo turisté vědí, že je snadněji přivede do pohybu start túry ve tři ráno, v pět už je to pozdě. Právě díky těmto časům snadněji překonáme snížení energie. Pokud se ale probouzíte samovolně, něco s vaším orgánem dýchání není v pořádku. Proto v této době samozřejmě především v létě spěte při otevřeném okně.

Čas tlustého střeva

Strávené jídlo se asi dvě hodiny zdrží v tenkém, pak ale asi dvacet hodin v tlustém střevě. Průjem naznačuje problémy s tenkým, zácpa zase potíže s tlustým střevem. Mezi pátou a sedmou proto můžeme podpořit funkci tohoto orgánu, když vypijeme sklenici vlažné vody nebo si dáme sušené ovoce, jako jsou švestky a fíky.

Hvězdná poradna
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Iris

Iris

Astrologie, Práce s kyvadlem
Informace o věštkyni »
Budete bohatí? Poodhalte se mnou roušku tajemství!
Astroložka Iris na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz