Co je Tarot - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Co je Tarot


19.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Poznejte historii a současnost tarotu.

Historie tarotových karet je nejasná. Někteří badatelé hledají jejich původ v Egyptě, další v Indii, Číně či Korei… V Evropě se dají doložit ve 14. století našeho letopočtu. Jejich kořeny však sahají mnohem hlouběji.

Tarot je stará divinační metoda, jejíž stopy nalézají badatelé už ve starém Egyptě. Slouží k poznání sebe sama, světa kolem nás a vazeb mezi námi, druhými lidmi a ostatním světem, slouží k rozevření zorného úhlu pohledu tak, aby včas dovedl předejít možným chybným rozhodnutím. Tarot je také nazýván zrcadlem duše, to proto, že pomocí karetních obrazů opravdu jednoznačně odkryje i naše nejtajnější pocity a vazby, ale vedle toho dovede také naznačit východisko a účinný způsob řešení nejrůznějších životních situací.

Existuje velké množství tarotových souborů, které se liší stylem, designem a symbolikou.

Tarotových karet je celkem 78, z toho 22 Velké Arkány a 56 karet Malé Arkány a jejich různý styl výtvarného zpracování, při současném zachování podstatných informací, je velmi inspirující a důležitý pro vnitřní přijetí a ztotožnění se s náladou barev a obrazů.

Tarotové karty se používají jednak k běžným výkladům na vztahy, práci, vývoj situace, zdravotní stav a jednak je můžete použít k práci na svém duchovním růstu. Ptát se můžete na současný stav i na vývoj v budoucnosti. V některých výkladech se ukáže i minulost. Můžete se zeptat například i na to, co můžete udělat pro zlepšení své situace nebo co se stane, když se rozhodnete něco udělat. Nejtěžší je položit správně otázku. Ta by měla být co nejkonkrétnější a nemá vyžadovat odpověď "ano" nebo "ne". Výklad karet, stejně jako rozbor horoskopu se vždy musí řídit určitými etickými pravidly. Proto nepátrejte potom, kdy zemřete nebo co vás hrozivého čeká. Uvědomte si, že síla myšlenky je veliká a může ve vás nastartovat proces, při kterém si přivoláte spoustu obtíží. Také pamatujte na to, že máte možnost svobodné volby a ne vše je bezpodmínečně předurčeno. Některé události můžete pozměnit svým rozhodnutím. Vždy je vhodnější hledat pomocí karet či horoskopu možnosti řešení problému a pochopení toho, co se vám právě děje, než podléhat panice a pocitu bezvýchodnosti.

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz