Sova - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Sova

Sova

(23.11 - 21.12)Sovy přitahovaly lidskou pozornost již od nejstarších dob. Obraz sovy lze nalézt mezi jeskynními malbami pravěkého člověka, ve starém Egyptě i staré Číně.

Snad pro svou tajemnost a záhadnost se sova jako noční tvor s pronikavým pohledem a téměř neslyšným způsobem letu v mytologii objevuje jak ve velmi pozitivních, tak i v nepříznivých podobách. Na jedné straně bývala symbolem moudrosti a bohatství a na straně druhé bývala spojována s temnotou, neštěstím a dokonce i smrtí.

Člověk- Sova má schopnost odkrývat iluze, je jí dána moudrost a oplývá věšteckými schopnostmi. Lidé sovy mají možnost být energičtí, rozhodní a snaží se ve svém životě nalézt smysl a bojovat se skrytými záhadami života. Učí se vytrvalosti dojít ke svému cíli.

Sova je schopna obětovat se pro ostatní a odříci si i osobní štěstí. Má však ohromnou sílu ve sledování vlastních cílů. Většinu času má dostatek energie, síly a vůle.

Je člověkem mnoha tváří a podob. Její chování, tichý a rychlý pohyb i pronikavý pohled mohou v některých lidech vyvolávat nervozitu.

Je mlčenlivá a diskrétní a dokážete zachovávat tajemství. Kouzlo sovy je v moudrosti, ochranné síle, objektivitě a nestrannosti. K dalším vlastnostem patří dobromyslnost a láska k hmotným požitkům, vášnivost a schopnost si užívat života. Její rodinný život bývá neuspořádaný. Někdy jí potkávají starosti v lásce a v rodinném životě vůbec.

Rada: Zamysli se nad tím, zda tě někdo nepodvádí, zda jsi nebyla podvedena sama sebou nebo někým jiným. Možná si také něco nalháváš. Využívej své intuice. Je možné, že občas dostaneš nějakou myšlenku nebo vzkaz z "jiného světa". Vnímej své blízké a jejich bolesti, tvé rady jim mohou pomoci.
Hvězdná poradna
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz