Havran - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Havran

Havran

(22.9 - 22.10)Havran, poněkud strašidelný tvor, byl v mnoha kulturách považován za posvátného. Na rozdíl od některých jiných ptáků nepřenáší nemoci a naopak je velmi čistotný. Má velkou imunitu vůči chorobám. Snad proto se mu přisuzují léčitelské schopnosti. Prý nahrazuje a znovu skládá dohromady ztracené kousky duše. Z tohoto důvodu je i symbolem znovuzrození a nových začátků.

Havrani si libují v samotě a mají velkou schopnost introspekce. Je možné, že se ve svém životě budou zabývat utajenými naukami. Jsou schopni navázat spojení se "zdrojem" a získat jasnovidné schopnosti.

Většinou jsou to lidé vyrovnaní, neboť dokáží přijmout sebe takové, jací jsou. Jejich život nebývá lehký, bývá až drsný, samotářský a v mnoha směrech omezený. Mohou se cítit i přehlížení, přitom mají dar filozofa, mají schopnost vystihnout jádro problému a vidět věci kolem sebe do hloubky.

Dokáží být i skromní a svým okolím mohou být považováni za podivíny. Pro ně je typická činorodost mysli. Mají odpor ke všemu, co omezuje jejich chování. Rádi cestují i mimo svou vlast, je možné, že se i usadí v cizině. Jsou přitahováni nezávislými a nebojácnými partnery.

Jsou to idealisté, důvěřiví, optimističtí, otevření, nestranní a rozvážní. Mají však smysl pro humor. Je jim dána schopnost vzdělávat se, stavět, budovat, rozšiřovat.

Přestože jejich život není nejlehčí, potkává je mnoho šťastných okolností. Tvoje velká citlivost ti pomáhá pronikat tajemstvím života a smrti a pochopit osud. Pozor na sklony k okultismu a na psychickou bolest. Pokud se nenaučíš zacházet se svou energií, budeš výstřední, nezodpovědný, snobský a pyšný. Pokud se u tebe projeví žárlivost, pak se budeš snažit citově ovládat druhé, a proto se často mohou objevit starosti s partnery.
Hvězdná poradna
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Ariela

Ariela

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Využívá vás partner? Zaslepila vás láska?
Pomohu vám tuto situaci vyřešit! Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Ariela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz