Opice - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Opice

OpiceVeselá, nadšená, vtipná, dobrá obchodnice, chytrá, ohromující, vášnivá, mladistvá, inteligentní, vynalézavá, všestranná, domýšlivá, dětinská, upovídaná, nevěrná, nepravdivá, nedůvěryhodná

Charakteristika:

Opice je potměšilý šibal, je často veselá, někdy má i esprit. Je prohnaná, ale družná a budí dojem, jako by se snášela se všemi zvířaty. To je ovšem pouze její taktika. Za ní obratně skrývá své zištné cíle, rafinovaně získává úsluhy a výhody, o něž jakoby vůbec nestojí a které přijímá jako samozřejmost. Je láskyplná a dokonce ochotná vždy nějak pomoci. Své nevalné mínění o druhých skrývá za svoji laskavost a vlídnost.
Opice je inteligentní a intelektuální povahy, čte vše a velmi mnoho. Je kultivovaná, dokonce učená. Má výbornou paměť na detaily všeho, co viděla, slyšela a prožila. Je krajně vynalézavá a originální. Většinou sama řeší i ty nejobtížnější životní situace a problémy. Opice má zdravý lidský rozum a umí si nenapodobitelně získat své spoluobčany, dokonce i silného, houževnatého, obratného a odolného draka. Mohla by být nejideálnější sekretářkou. Opice se dokáže vymanit i z přitažlivosti Tygra, z něhož si nakonec dělá jen legraci.
Opice má stěží skrupule. Nestydí se být nepoctivá, ani lhát, jestliže se to zdá pro její prospěch užitečné nebo nutné. Je lstivá, když má jistotu, že vyvázne bez nebezpeč. Ať dělá cokoliv nelze se na ni prostě zlobit. Má šarm a dokáže se zalíbit všem lidem.
V lásce má Opice zřídkakdy štěstí. Velmi rychle vzplane, ale právě tak rychle opovrhne milovanou bytostí a najde si novou lásku. Ačkoliv je vášnivě založena, zchladne velice brzy, má přece kritický rozum. Ten ji nakonec uchrání zoufalství.

Mezilidské vztahy:

Dobrým partnerem Opice je Drak, především v zaměstnání, obchodě či podnikání. Opice se však vždy bude snažit ho oklamat. Opice si také velmi dobře rozumí s Myší. Tato dobře snáší její potměšilost a miluje ji vášnivě, i když Opice její lásku už neopětuje. Opice se posmívá Tygrovi, ale je dost chytrá, aby mu šla z cesty. Citové anebo jakékoliv jiné spojení mezi Opicí a Tygrem by mělo katastrofální následky.

Příznivý den: pondělí
Příznivá čísla: 0, 2, 8
Příznivé karty: zelené, dáma + čísla

Známé osobnosti ve znamení Opice :
Yul Brynner, komici

Kdo se hodí k Opici?

Opice má ve svém milostném životě ráda rozmanitost a kvůli pocitu svobody může střídat partnery. Musí cítit, že je pánem svého osudu. Vztah mezi dvěma opicemi je ideální. Pomáhají si a rozumí jedna druhé. Buvol, Králík, Had a Pes budou Opicí fascinováni. Budou hltat každé její slovo a snažit se jí vyrovnat.
Sama Opice má nejraději Krysu, Draka, Prase a Kozu, protože jsou také velmi společenští a zábavní.
Kohout, Kůň a Tygr nebudou mít trpělivost pro její jednání.

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz