Opice - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Opice

OpicePýcha versus pokora. Je přátelská a oblíbená, živá, vitální a dovedná. Dokáže však být i ješitná a namyšlená. Dokáže se zaseknout ve způsobech, kdy už staré způsoby chování nefungují. Dovoluje, aby jí pýcha bránila v osobním vývoji. Marně dokáže zápasit se situací, nad níž už ve skutečnosti nemá žádnou kontrolu. Pokud si osvojí schopnost podívat se na záležitost i z druhého pohledu, pak je ochotna se učit. Pochopí, že úspěch občas vyžaduje nějakou oběť. Naučí se nechávat věci, ať se dějí bez potřeby proces ovládat. Je tolerantní.

Říká se, že Opice je jedno z nejšťastnějších znamení a ti, kteří se narodili v jejím vlivu, budou mít v životě štěstí na své straně, ať již jde o manželství, děti, obchod, či peníze.

Poselství pro opici: Tvůj život je uvězněn v bublině představ stejně jako homunkulus v laboratorní zkumavce. Vynakládáš mnoho energie na její vytvoření a čas od času musíš přinést, aby mohly být uvězněné síly opět uvolněny, což vyžaduje přirozeně další energii. Bez oběti a bez zničení jisté části svého iluzorního světa, svého života v představách a ne v realitě, budeš stagnovat, pohybovat se v začarovaném (ďábelském) kruhu, síly ti budou ubývat a budeš stále neduživější. Nezapomínej, že zničen bude jen obraz, představa. Pravdu nelze zničit, destrukce se jí netýká.

Pochop, že jsi stvoření a ne stvořitel. Podléháš vyšším zákonům, větším a obsáhlejším souvislostem. Najdeš tak svůj vnitřní klid a svou životní dráhu, nad kterou bude zářit ta pravá hvězda. Dojdeš k poznání, že všechny ostatní hvězdy jsou produktem Hollywoodu. Hezké obrázky, na pohled okouzlující, ale ve skutečnosti jen z krepového papíru.

Partneři: Květina, Krokodýl.
Hvězdná poradna
Helena

Helena

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Vymklo se vám přátelství z rukou? Zamilovali jste se do kamaráda? Co dál?
Poradím vám! Kartářka Helena na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz