Opice - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
2. Ivan Hladík, 2. 10. 1975, ,
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 02.10.1975
Místo narození Praha
Profese: český textař

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Opice

OpicePýcha versus pokora. Je přátelská a oblíbená, živá, vitální a dovedná. Dokáže však být i ješitná a namyšlená. Dokáže se zaseknout ve způsobech, kdy už staré způsoby chování nefungují. Dovoluje, aby jí pýcha bránila v osobním vývoji. Marně dokáže zápasit se situací, nad níž už ve skutečnosti nemá žádnou kontrolu. Pokud si osvojí schopnost podívat se na záležitost i z druhého pohledu, pak je ochotna se učit. Pochopí, že úspěch občas vyžaduje nějakou oběť. Naučí se nechávat věci, ať se dějí bez potřeby proces ovládat. Je tolerantní.

Říká se, že Opice je jedno z nejšťastnějších znamení a ti, kteří se narodili v jejím vlivu, budou mít v životě štěstí na své straně, ať již jde o manželství, děti, obchod, či peníze.

Poselství pro opici: Tvůj život je uvězněn v bublině představ stejně jako homunkulus v laboratorní zkumavce. Vynakládáš mnoho energie na její vytvoření a čas od času musíš přinést, aby mohly být uvězněné síly opět uvolněny, což vyžaduje přirozeně další energii. Bez oběti a bez zničení jisté části svého iluzorního světa, svého života v představách a ne v realitě, budeš stagnovat, pohybovat se v začarovaném (ďábelském) kruhu, síly ti budou ubývat a budeš stále neduživější. Nezapomínej, že zničen bude jen obraz, představa. Pravdu nelze zničit, destrukce se jí netýká.

Pochop, že jsi stvoření a ne stvořitel. Podléháš vyšším zákonům, větším a obsáhlejším souvislostem. Najdeš tak svůj vnitřní klid a svou životní dráhu, nad kterou bude zářit ta pravá hvězda. Dojdeš k poznání, že všechny ostatní hvězdy jsou produktem Hollywoodu. Hezké obrázky, na pohled okouzlující, ale ve skutečnosti jen z krepového papíru.

Partneři: Květina, Krokodýl.
Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz