Horoskopy Blíženci 2016 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Blíženci 2016


27.02.2015 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Rok 2016 bude pro vás rokem úspěchu, hlavně na počátku roku pracovní entuziasmus bude stoupat. V září můžete obdržet podporu od nadřízených, která bude mít pozitivní dopad nejen na vlastní sebeúctu ale i peněženku. Koncem roku je zde možnost nějaké zahraniční cesty související s prací  Studenti mají velký potenciál vyniknout a uspět v tomto školním roce. Kdo se delší dobu zaobírá myšlenkou změnit povolání, můžete tak udělat v září.

Vztahy

V lednu pociťujete silné milostné pouto, některé noci mohou být docela jiskřivé a zábavné.
Nebude nouze o dobrodružství, ale také je nutno zůstat v některých situacích vyvážený. Nejlepší čas na romantiku se jeví v červenci. V tomto období se pro singles může objevit vysněný princ, či princezna. Ti kdo měli problémy doposud ve vztahu, tak budou okouzleni tou náhlou změnou v porozumění a upevnění partnerství. Ti kdo, ještě jen čekají na svou hvězdu, určitě vyjde nad obzor a potkají svůj vysněný protějšek, pokud se naladí na tuto cestu hledání.

Peníze

Přes počáteční nápor vaše finance zažijí na přelomu ledna a února navýšení. Může to taky znamenat, že majetek, který vlastníte, bude mít tendenci ke zvýšení hodnoty. V květnu a červnu si dejte pozor na všechny neuvážené nákupy a možnosti investování, prožijte toto období skromně. V srpnu a září jsou otevřené finanční možnosti zahraničním společnostem, nebo taky cizincům ve své vlastní zemi. V listopadu se vaše kupní síla zvýší, tak si budete moci dopřát konečně, co vám srdce ráčí.

Zdraví

Budete se cítit v lednu a únoru ve vrcholné formě, nicméně, neměli byste dále pokračovat v hýření a v stavech přepracování. V dubnu může hrozit nachlazení a pocitům zimomřivosti, současně taky k bolestem hlavy. Chcete-li občas vyčistit hlavu a cítit se znova fajn, zkuste vícekrát navštívit saunu nebo prodlouženou procházku do lesa. S dostatkem pozitivní energie zabezpečíte ochranu pro své tělo a snažte se více odpočívat, pokud to půjde.
 

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Iris

Iris

Astrologie, Práce s kyvadlem
Informace o věštkyni »
Budete bohatí? Poodhalte se mnou roušku tajemství!
Astroložka Iris na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz