Horoskopy Vodnář 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Vodnář 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Oblast práce vykazuje v tomto roce mírné nejistoty, zejména ve druhé půlce roku mohou přicházet od vedení firmy nové direktivy a postupy, někdy i obměny pracovního kolektivu. Není to vhodné období ani na změnu zaměstnání, spíše na vlastní vzdělávaní a přípravu. Mravenčí prací se můžete dočkat kýžených výsledků v červnu a červenci, kdy vás čeká nějaká odměna. Zhodnocení svého úsilí mohou dosáhnout v říjnu nejen studenti, ale i prodejci a pracovníci ve službách.

Vztahy

Začátek roku vám až do dubna přeje v lásce, můžete zkusit a poznat vše na co budete mít chuť. V dalších měsících se od vás očekává obměna životného stylu. Bude dobré si urovnat vztahy s rodinou. Jako vodnář nezbytně potřebujete k životu klid a vyrovnanost, proto udržujte harmonické vztahy se svým okolím. Páry, které nejsou sezdané, mohou pomýšlet na svatbu v srpnu a prosinci. Rok taky přeje jednotlivcům, kdy mohou několikrát v roku potkat svou novou lásku.

Peníze

Finančně současný rok nevěští žádné pokroky, platí to spíše pro zrozence 1. dekády (21. 1. -31. 1.). Nelítejte s hlavou v oblacích, ale držte se u země, mohli byste prožít jízdu na horské dráze, která by neskončila jen u závratí. Vašim heslem pro tento rok bude šetřit a uskromnit se. V červnu nepodepisujte žádné vzácné smlouvy a radit si nechte jen od opravdivých odborníků. Částečné finanční výnosy můžete očekávat v říjnu, pak závisí na vás, jak s penězi rozumně naložíte.

Zdraví

Začátkem roku budou vaše nervy napjaté více, než bývá obvyklé, možná to bude pramenit z toho, že neudržíte své myšlenky v koncentraci, nebo prostě nějaké zásady podceníte či opomenete. Obklopte se pro všechny případy milujícími lidmi, aby průběh jara nebyl pro vás tak prázdný. V létě už budete energičtí a vitální, nechte si svoje zdraví hýčkat a dopřejte si koupele nebo alespoň domácí bazén, vaše tělo se vám odvděčí množstvím energie a síly, které si v zimě s potěšením vyzvednete ze svých zásob a bude vám stejně příjemný i toto roční období.

Hvězdná poradna
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Emanuela

Emanuela

Minulé životy a karma, Práce s kyvadlem, Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nerozumíte si s vlastním potomkem?
Pomohu vám získat jeho důvěru! Kartářka Ramona na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz