Horoskopy Panna 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Panna 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

V prvním čtvrtletí budete zřejmě vynakládat větší úsilí uchránit si svou práci. Ale planeta jupiter vám už od února přijde na pomoc a vše zvládnete, nejistota a obtíže ustoupí. Nakonec zjistíte, že malá vynucená změna byla i pro vás přínosná, daleko lépe se pak budete cítit po uplynulou část roku. Vaše spolehlivost a v pořádku odvedená usilovná práce vám bude uspokojivě přinášet zisky. Budete moct si vyzkoušet i výstup po kariérním žebříčku. Dopřejete si v roce zaslouženou dovolenou klidně i vícekrát, zvýší se váš entuziasmus a kreativita.

Vztahy

Váš Amor je tomto roce bohužel trochu pomalý, budete daleko více přemýšlet o příčinách a důsledcích, takže budete aktivněji vystupovat ve věcech lásky a partnerství. V únoru vás zahřejí harmonické vlny vašeho vztahu. V dalších měsících budete náchylní k negativním myšlenkám a pocitům, co by mohlo vehnat váš vztah do slepé uličky. Od srpna můžete zažít i nový milostný příběh. Pokud opravdu skončí vzájemná konverzace, pokuste se hodit zábrany přes palubu a objevte nového partnera.

Peníze

Vaše finanční jistoty jsou začátkem roku neotřesitelné, v zaměstnání vše funguje jak má. Od května může pro zaměstnané nastat zvrat ke zhoršení tohoto statusu z důvodu přísnějších pravidel a firemních opatření. Nenechte se však unést k nepředvídatelným projevům a zachovejte chladnou hlavu, odpor by vás zbytečně vynesl do nepopulární opozice. Situace s penězi by se měla do konce roku sama upravit. Závěr roku v hojnosti bude důkazem vaší vytrvalosti.

Zdraví

V oblasti zdraví je velmi příznivá pro vaše konstelace, většinou to znamená dokonalé zdraví po celý rok. Nicméně drobné odchylky on normy začátkem roku se mohou projevit trávicími problémy a oběhovým systémem. Druhá polovina roku je dokonalá, zařiďte si dostatečnou relaxaci pro vaše někdy pocuchané nervy a budete si do konce roku žít náramně skvěle.
 

Hvězdná poradna
Ramona

Ramona

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Trápí vás neshody v partnerském vztahu?
Spolu vyřešíme každou krizi, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Ramona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz