Horoskopy Kozoroh 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy Kozoroh 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Možná budete chtít začít novou kariéru, v lednu přichází uran jako na zavolání a pomůže vám. V srpnu Vás čeká profesní úspěch. Nicméně, některé problémy týkající se pracovního prostoru, můžou vás trápit po celý rok. Co se týče vztahů na pracovišti, nevyjasněné hecování mezi kolegy a žárlivost na úspěchy se budete muset naučit zvládat už před začátkem léta.

Vztahy

Pravděpodobně v tomto roce se nastolí otázka řešení problémů souvisejících mezi manžely nebo milenci. V některých případech, možno hledat důvod v ekonomických problémech. 
Vztahy s dětmi si udržujete nadále pěkné, proto přes ně se může rozvíjet láska i partnerská. Nečekejte od současného partnera více, než vám může dát. Místo výčitek a vzájemné výměny názorů choďte raději společně mezi lidi, do kina, divadla, kde naleznete odpovědi. Nakonec možná zjistíte, že jste báječný pár, na kterém nikdo nevidí nic závadného, ale naopak, že vám to společně opravdu sedí a funguje. Pozitivní období pro vaší lásku je v říjnu.

Peníze

Vaše finanční situace je velmi stabilní a v průběhu celého roku se vám vůbec povede výborně. Ten kdo podniká, může zaznamenat zhodnocení svých investic od února do června. V létě se povede pracovníkům ve finančních institucích. Kozoroh je velmi produktivní znamení zaměřeno na výsledky, a proto čekejte jeden úspěch za druhým. Cíle v dlouhodobém horizontu se splní v tomto roce. Co se týče peněz, je zde možnost, že můžete vyhrát i v loterii.

Zdraví

Obecně se těšíte dobrému a pevnému zdraví, nebude to ani v tomto roce jinak. Umíte o sebe dbát, vhodným tak může být pohyb na čerstvém vzduchu a v přírodě, ve společnosti přátel můžete u sportu prožít skvělé chvíle. V březnu si dejte pozor na nachlazení, v květnu na dolní končetiny. V druhé půli roku se můžete vrhnout na posilování, nebo nějakou metodu kondičního cvičení.

Hvězdná poradna
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Zina

Zina

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Máte smůlu v lásce? Kdy nastane zlom?
Povím vám to, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704! Kartářka Zina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz