Horoskopy Beran 2015 - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Brandon Richard Flowers
Znamení: Blíženci - horoskopy >>
Datum narození: 05.06.1986
Místo narození Las Vegas, Nevada
Profese: americký frontman kapely The Killers

reklama Reklama horoskopy




Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>



Horoskopy Beran 2015


03.10.2014 |  autor: redakce |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Práce

Začátek roku vás provádí novými přísliby v zaměstnání, jsou patrny drobné změny v pracovním kolektivu, získáváte nové přátele. V únoru vás bude provádět pracovní píle, kterou můžete později využít k povýšení. V březnu může vaše náplň postrádat smysl, udržujte se však bdělí, i když se vám bude chtít utéct do kouta. Vaše jasné myšlení za každých okolností může být v květnu a červnu zneprůhledněno, nepřipouštějte si v tomto období více než je zdrávo. V srpnu přichází vytoužené uznání a pochvaly se budou hrnout ze všech míst. Závěr roku přinese dobré vztahy na pracovišti a pevné odhodlání, že se nacházíte na správném místě.

Vztahy

Počátek roku nepředkládá před vás snadné vztahy, bude lepší se držet pravidlem odříkání a moc si nestěžovat. U některých beranů může být partnerský soulad až tak narušen, že dojde na jaře k rozvětvení společné cesty. Květen však přeje novým vysněným láskám a stmelení  vztahů. Ti, kteří si chtějí počkat na šťastnou náhodu, ať kolem 30. 6. vyrazí do společnosti, třeba i v pouhém divadle mohou narazit na svého vyvoleného. S nemenší intenzitou bude působit srpen až září na zamilované a teprve zamilovávané, kdy můžete svého partnera lecčím překvapit. Silná přitažlivost vám vydrží až do konce roku.

Peníze

Vaše penízky mají před sebou skvělý rok, jen se musíte vyvarovat nepředvídatelných investic a vůbec podepisování smluv, které by se mohli financí týkat. V červenci můžete zaznamenat lehké nabytí, ale současně i pozbytí finančních prostředků. Proto dvakrát promyslete, kam takto svou zhmotnělou energii investujete. V období od října do konce roku budete přesně podle vlastních představ naprosto bezpečně si užívat vašeho rozpočtu.

Zdraví

Lednové sportovní nadšení a vůbec zdravotní kondici vám mohou závidět i zbylá znamení, v tomto berana jako iniciátora zvěrokruhu nezapřete. V březnu se však mohou dostavit chmurné myšlenky, nachlazení a chronická onemocnění. V květnu a červenci zapomeňte raději na myšlenky nad zdravím a raději ve svém volnu věnujte se svým koníčkům. V srpnu vám může blahodárně pomoct výlet nebo dovolená na horách.

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz