Je správný rozchod s vaším partnerem? - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Je správný rozchod s vaším partnerem?


06.04.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Každé partnerství mívá vlastní úskalí a ženy někdy přemýšlejí, jestli má význam. Máte pak zůstat se svým partnerem, nebo ho opustit? Popíšeme vám, jak asi může vypadat váš rozchod, i možný návrat k sobě navzájem.

Beran

Tento zrozenec ve vztahu téměř nikdy nepřizná svoji chybu. Totiž-on ani nepozná, že jí udělal, pokud na něj nekřičíte. Málokdy k vám přijde a oznámí vám, že si nerozumíte a máte oba jinou povahu, je spíš založený majetnicky a bere vás jako doplněk svého ega. Může přitom mít ale zlomené srdce a cítit úplně dětinsky. Často se k vám vrací jen proto, že žádná o něj nestojí. Přijďte zpátky k němu jen v případě, že potřebujete muže, který vás plně ochraňuje před světem, i vlastní svobodou.

Býk

Tento muž je klidný, domácký typ jedince, který si vybírá jen partnerky, se kterými lze spolu zůstat dlouho a vykonávat stereotypní, hmotně zajištěný život. Dokáže být plně věrný, dlouho zamilovaný, s chutí si užívá vašeho jídla, i výchovy dětí. Někdy ale jeho autokratické sklony ženy nesnáší dobře. Proto jestli chcete od partnerství změnu a překvapení, musíte ho opustit samy. Možná bude trpělivě a žárlivě čekat na váš návrat, proto se spíš přestěhuje daleko, on ze svého bytu nechce.

Blíženci

Tento člověk jako ve všem bývá poměrně neuchopitelný. Když se vám neozývá, ani to neznamená, že by se s vámi toužil rozejít, ale prostě trochu zapomněl, že spolu chodíte. Pod slupkou povrchního chování a žoviálnosti se však skrývá citlivá dušička, která je životem nejistá a potřebuje pevné pouto a vědomí partnerství. Pokud vám po rozchodu schází, schůzku zorganizujte vy, pokud toužíte po jeho návratu. Chovejte se pak vtipně, s nadhledem a citově toužebně, tím ho získáte zpět.

Rak

Tento muž, ač se tváří a dokonce jedná jako chladný profesionál, který má po ruce vždy dostatek financí a umí vyhrávat v soutěži o nové pracovní příležitosti, v soukromí je to úplně někdo jiný. Je naprosto domácký, má úzký vztah k rodině a něžně se chová k dětem a samozřejmě k vám. Vždy máte plnou spíž, i když ukazuje velké sklony k pohodlnosti. Při rozchodu může nastat mnoho slz, partnerky totiž bere jako náhradní matky a bude se vám chtít stále všemožně vnucovat. Pak je ochotný k jakýmkoliv ústupkům.

Lev

Tento muž potřebuje chválu a obdiv a taky výraznější domácký servis. Potřebuje partnerku, která by s ním sdílela životní hodnoty, smála se jeho šaškovským nápadům a uznávala jeho královské právo živitele a věčného "poučovatele". Jak způsobit rozchod? Když se vesele bavíte s jinými muži, často chodíte pryč za kamarádkami a toužíte po samostatném postavení a jednáte příliš liberálně, stejně o vás už příliš stát nebude. Chcete tedy být plně zaopatřená partnerka v domácnosti, nebo nezávislá žena?

Panna

Tento muž, ač se to nezdá, má všechen život naplánovaný dopředu a vybírá si partnerku, která se k němu přesně hodí. Postupuje systematicky a lze se na něj spolehnout, ale po čase vám s ním může chybět romantika, smysl pro roztomile nedbalý život a ochota jednat nepředvídatelně. Proto se s ním rozejděte tak, že v domově začnete být nepořádná, přestanete o sebe pečovat a necháte za sebe všechno platit. Bude mít hypochondrický strach a potom si rozmyslí, jestli se mu v životě vyplatíte.

Váhy

Tento člověk se při rozhodování chová zmateně, a když už jde o rozchod, znamená to, že váhá mezi dvěma ženami. Za nic na světě nechce být sám. Dokáže být milý a příjemný, chová se srdečně, ale často bývá ve společnosti žen, a když o něj některá projevuje výrazný zájem, sám si myslí, že po ní touží. Když ho chcete mít pro sebe, musíte ho citově vydírat tím, že on pokazil vaši společnou partnerskou "smlouvu". Když ho nechcete, je to pro něj jasné znamení, i když má nepříjemný sklon říct, že jste ho stejně k rozhodnutí o vztahu donutila vy.

Štír

Tento muž je opravdu silná osobnost. Za partnerku si vybírá ženu, která působí nevinně a roztomile, taky je pozitivní ve vztahu ke druhým, zatímco sám je spíš temný a tajemný. Je schopný pro vás i partnerství, potažmo rodinu udělat všechno. Někdy to s ním ale příliš vydržet nejde. Proto ho sice můžete opustit, ale když se jednou rozhodnete, musíte vědět, že v něm zůstane hořký pocit zrady a bude se toužit, aspoň neznatelně pomstít. Když se k němu budete chtít vrátit, musíte se tvářit pokorně a útrpně.

Střelec


Tento muž se neustále potuluje světem, ať už provádí služební cesty, pracuje na více místech najednou, nebo často musí chodit do svého sportovního klubu. Hlavně v mládí není příliš spolehlivý, často si od vás půjčuje peníze, i když s ním na vybraných místech zažijete mnoho legrace. Může však mít skrývané milenky, proto se rozhodněte, jestli chcete tohoto rozevlátého muže, nebo domácký typ kliďase. Když ho opouštíte, tvařte se vyloženě zoufale, aspoň na vás bude mít dobré vzpomínky.

Kozoroh

Tento muž nemá zrovna změkčilé chování a jedná tvrdohlavě. V bytě i partnerství je docela konzervativní, i když občas má záchvat potřeby "užívat si života". Když se s ním budete chtít rozejít, protože je málo romantický, nedokáže ocenit vaši kuchyň a věrnost, vezme to úplně jinak a asi vás požádá o ruku. Bude vědět, že vy i on to myslíte vážně a při odcházení z bytu chce, abyste mu skočila kolem krku a řekla, že bez něj nemůžete žít a patříte k sobě. Takže, vše může být tak, i naopak.

Vodnář


Tento muž je inteligentní, přátelský a dokáže se chovat velmi lidsky, i když je často duševně "mimo" a svým životem či podnikáním míří hlavně podle svých individuálních plánů. Když váhá, jestli vaše partnerství je správné a plodné, nebude se k vám chovat nepříjemně. Jen s vámi třeba přestane souložit, ale stále bude přátelský a ochotný vám s čímkoliv pomoci. Nabídne vám lidskou podporu kdykoliv, jí budete potřebovat. U něj prostě vztah vyhasíná a je na vašem rozhodnutí, co budete chtít dělat samy.

Ryby

Tento muž patří k oddaným typům muže, který vaše společné partnerství plně prožívá. Touží se o vás starat a samozřejmě to samé vyžaduje od vás, i když často pobývá pracovně mimo domov, nebo cestuje častěji, než ostatní lidé. Domácnost proto musí být dobře ošetřená především vámi. Když se budete chtít rozejít, pokusí se stále snažit rozdmýchat oheň vašeho vztahu, zatváří se mučednicky a trochu vás bude citově vydírat. Je jen na vás, jestli toužíte po stálém, nebo po tomto věrném, ale i nezávislém muži.

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz