Jak sbalit ženu - Raka - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Raka


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaTato zrozenkyně je velmi citlivá osoba, i když se už ve svém životě naučila mít pevnou a nepropustnou kůži. Má vlastní romantické a jemné založení, podléhá různým snům a fantaziím. Dokáže hodně často měnit svoje nálady, to ale jako by spíš vyplývalo z jejích duševních hloubek. Vy to ale můžete pozorovat a divit se tomu všemu dění. Jednou je to přátelská osoba, která dává dohromady lidi a jindy jde o osobu s velkým odstupem. Musíte se vybrat tu pravou hodinu ve dne nebo v noci, kdy může fungovat jako živý sen a naplněná fantazie. Nebo jako rázná žena z lidu.

Jak se sblížitMá ráda různé druhy umění, proto jí často najdete v publiku. Můžete si jí získat svou zajímavostí a schopností vnímat její citovou stránku. Netouží po nějakých výjimečnostech, i když má hodně ráda skutečné pohodlí. Ale stejně tak jí můžete potkat v kuchyni nějakého podniku nebo v obchodě. Obdivuje, když se chováte jako skutečný muž, máte opravdový respekt a umíte působit na ostatní. Na ní ale musíte být něžný, přistupovat k ní pozorně a romanticky. Pak vám nabídne svou náruč.

Jak bude probíhat milováníMusí vás mít opravdu ráda, než s vámi zamíří do postele. Bývá většinou hodně pasivní a čeká, co na ní sami vymyslíte. Musíte začít dlouhou předehrou, ale pak si můžete dělat, co chcete. Je otevřená jakékoliv poloze a umí být velmi přítulná. Pokud vás opravdu miluje, nemusíte se bát odmítnutí.

To nedělejteNesnažte se jí něco pořád vnucovat. Má ráda svůj přístup a tempo, na systematičnost reaguje špatně. Nekřičte na ní, může reagovat poměrně dost hystericky.

Jak to všechno skončíPokud vás miluje, zůstane vám oddaná nadlouho. Někdy i na věky, i pokud jí sami nemusíte. Dokáže vám cokoliv odpustit, hlavně abyste byl s ní. Na všechno reaguje emotivně, na rozumnost se tedy tolik nespoléhejte.

Hvězdná poradna
Kateřina

Kateřina

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zklamali jste se v někom? Co bude dál? Nahlédnu do vaší budoucnosti!
Zavolejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Kateřina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Iris

Iris

Astrologie, Práce s kyvadlem
Informace o věštkyni »
Budete bohatí? Poodhalte se mnou roušku tajemství!
Astroložka Iris na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz