Jak sbalit ženu - Kozoroha - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Kozoroha


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaMá poměrně dost zvláštní přístup k životu, který se nazývá "beru všechno realisticky". Působí poměrně konzervativně a často jakoby s odstupem, dává si na všechno čas a čeká na příznivé situace. Většinu věcí má dopředu propočítánu, ale někdy se opravdu přepočítá. Až s probíhajícím životem se učí spontánnosti a dokáže se otevírat vlivům z okolí. Potom může jakoby omládnout, což ale bývá pro spoustu mužů přitažlivé, že?

Jak se sblížitMá ráda zaběhnuté pořádky a podobně osvědčené lidi. Přiblížit se k ní můžete jenom velmi nenápadně, kdy na první pohled nedáte znát, o co vám vlastně jde. Nejprve třeba dávejte najevo, že vás zajímají podobné věci jako jí. Takové situace jsou pro ní velmi zásadní. Dobývat jí musíte taky spíš klasickým způsobem. Ale občas má opravdu nečekané záchvaty, kdy podléhá všem smyslovým sklonům. Potkáte se pak s ní třeba na metalovém koncertě, který je opravdu drsným zážitkem. To samozřejmě platí ale jenom pro střední a mladší generaci.

Jak bude probíhat milováníKdyž s vámi za něčím půjde, musíte jí umět přesvědčit. A rozhodně to nebude na první pokus. Musíte umět navodit dobrou atmosféru. Má ráda starožitně působící místnosti, kde se cítí ve skutečném bezpečí. Potom se oddá velmi fyzické lásce, kdy se k ní musíte umět chovat jako pevný muž. Může se z ničeho nic projevit hodně animálně, což může překvapit, ale raději s tím počítejte. Ale určité množství poezie neškodí.

To nedělejteHlavně jí ze života nedělejte chaos. Má ráda pořádek a systém, s tím počítejte vždy. Taky nijak nepřestavujte nábytek a nevyhazuje věci, ke kterým projevuje citový vztah. Chovejte se pokud možno hodně kulturně a buďte realista.

Jak to všechno skončíPokud máte smysl pro disciplínu a pořádek, ráda s vámi vydrží. Hodně si vás ozkoušela už na začátku vašeho vztahu, takže později může měnit jenom ze závažných důvodů.

Hvězdná poradna
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz