Jak sbalit ženu - Berana - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jim Morrison
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 08.12.1943
Místo narození Melbourne, Florida, USA
Profese: frontman skupiny The Doors

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Jak sbalit ženu - Berana


11.02.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Její povahaTato žena dokáže být k naprostému neudržení. Každý Beran má ohnivou a temperamentní povahu, která u ní přerůstá do vášnivosti ve všem. Má tvrdohlavou povahu, a musíme napsat, že je i dost sobecká. Ale ona se prostě na svět dívá ze svého úhlu pohledu. Ve všem ale dokáže být hodně srdečná.

Jak se sblížitČasto jí potkáte při nějakém sportování, fyzické práci, ale i při bojovných debatách. Má zvláštní schopnost projevovat sebe a své názory. Pokud se s ní chcete sblížit, musíte být buďto výraznější než ona, nebo mnohem slabší. Pak o vás získá opravdový zájem. Musíte za každou cenu zůstávat sám sebou, což má ráda. Nebo jí nekonečně lichotit, to má ale ráda každá žena. Pak s vámi půjde klidně někam za sportem nebo na skutečnou show. Hodně si užije světel a různého blikání, ráda by skutečně zazářila i sama. Musíte jí neustále dokazovat, jaký jste skutečný muž, který si dokáže všechno ohlídat. Nebo působit naprosto bezbranně. Ale taky vás možná už hned zatáhne do svého doupěte vášní.

Jak bude probíhat milováníNosí v sobě hodně energie, která může tryskat jako neskutečná sopka. Z jistého pohledu je vlastně dračicí, která nemá nikdy dost. Baví jí třeba práskání bičem, kožené oblečení a důtky. Nebo podléhá vašemu šarmu a stává se jemnou ovečkou, která se nechá vést po pastvě vlastních smyslů. Každopádně musíte být fyzicky výkonný.

To nedělejteNesnažte se jí určovat, co všechno by měla a neměla dělat. Taky jí v ničem nerozkazujte. Nesmíte se taky snažit snižovat její sebevědomí a ukazovat všechny nedostatečnosti.

Jak to všechno skončíMožná, že její vášeň brzy ochladne a ona svůj zájem přesune na někoho jiného. Ale pokud víte, co všechno jí baví a dáváte najevo, jak je pro vás důležitá, nikdy vás neopustí. Ale těšte se občas na opravdovou Itálii, kdy si s vámi vyřídí všechny možné účty. Potom se ale většinou touží mazlit.

Hvězdná poradna
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Xenie

Xenie

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jsou vaše výdaje vyšší než příjmy? Chcete to změnit, ale nevíte jak?
Poradím vám! Kartářka Xenie na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz