Horoskopy: Intimní citlivé body těla - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskopy: Intimní citlivé body těla


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Erotika a sex nás na jaře a v létě zajímá mnohem víc, než v zimě. Často se ale stydíme zjistit si, kde máme citlivá intimní místa, kterých by si partner měl všímat. Jakým způsobem se rádi necháte rozněcovat a co vás dokáže stimulovat přímo k aktu?

Beran

Protože máte silné sexuální založení, potřebujete hlavně aspoň občas cítit svojí nebo partnerovu nadvládu. Proto máte rádi násilí, od pevného objímání těla, až po sadomasochistické hrátky s bičíky. Někdy potřebujete pořádně přitlačit na kůži, avšak pak taky něžně líbat na oči a uši, i do vlasů. Dá se říct, že vaším citlivým sexuálním místem je celé tělo, obzvlášť ale hlava.

Býk

Při předehře by měl váš partner objevovat vaše citlivé body celého těla jazykem. Jistě by mohl začínat někde u ramen a šíje a pak se věnovat i vašemu citlivému břichu a bokům a zamířit dál. Patříte k velice smyslným osobám, které dokážou hluboce prožívat partnerovy něžnosti po celý milostný styk. Máte rádi přirozenost pohlavního aktu a taky přírodní prostředí blízko vás.

Blíženci

Partner by si měl víc všímat vašich citlivých paží a rukou, které musí umět něžně držet a od nich s vášní pokračovat dál. Patříte totiž k lidem, kteří často ani tak nepotřebují tělesné dotyky, jako oduševnělý přístup a něžné milostné rozhovory. Jste citliví na zvuky i znění partnerova hlasu a hudby, které vám pomáhá pěkně se uvolnit, rádi taky masírujete svými šikovnými prsty.

Rak

Patříte k typickým osobám, které potřebují vnímavé zacházení a velkou intimitu, aby se mohly milostně otevřít. Při svitu svíček a v romantickém prostředí by partner měl především laskat vaše ňadra i břicho a dlouho si všímat i zakulaceného zadku. Stejně tak jste ale citliví v okolí vlastních pohlavních orgánů, kde především muži musí před divokým náporem používat šikovné ruce.

Lev

První vaší potřebou je pěkná květina nebo malý dárek, který dokáže rozněžnit vás, i partnera. Musíte být pěkně hýčkaní třeba v luxusním županu nebo noční košilce. Máte prostě rádi viditelnou romantiku a eleganci. Od citlivého hrudníku by váš partner měl postupovat k mírným masážím vnitřku stehen, kde jste abnormálně citliví, a pak pokračovat až do vzrušené soulože.

Panna

K sexu potřebujete něžný rozhovor a nejlépe pěkné prostředí poblíž přírody. Trvá vám totiž delší dobu, než vám atmosféra přijde příhodná pro to, abyste se dokázali partnerovi milostně otevřít. V objevování G-bodu by mu měly pomáhat ruce. Často máte citlivé břicho a vnímavost k okolí ´pupíku´ pro vás může být velice vzrušující, stejně jako klasický přístup k erotice.

Váhy

Pokud se zbavíte studu tancem, rádi se partnerovým jazykem necháte rozmazlovat prakticky po celé pokožce, která je velice citlivá na tyto dotyky lásky. Když se totiž dostanete do milostné nálady, umíte být citliví po celém těle. Intimní body můžete mít nejvíc kolem pasu. Milencovo či milenčino objetí a pevný, zároveň něžný stisk rukou nebo pohlaví je pro vás nečekaně vzrušující..

Štír

Jste výrazně sexuálně založení, ale ne vždy to dáváte rádi najevo. Vaše tajemnost však umožňuje vyvolat partnerovu touhu nalézat správný erotický přístup. Může být i trochu násilný, ale jen do jisté míry. Máte rádi pevný stisk, stejně tak i energické chování k vlastním pohlavním orgánům. Jemné přejíždění přes penis nebo vagínu vás vzruší stejně, jako silná pozornost věnovaná zadku.

Střelec

Máte smysl pro vášnivé francouzské polibky, stejně jako mírné kousání do celého těla, hlavně však na stehnech a na krku. Proto nemáte přílišné pochopení pro dlouhé předehry, někdy se spíš věnujete milování jako sportu. Dokážete se stejně rychle vzrušit, jako sex zase brzy ukončit. Samozřejmě ale máte svoje citlivá místa, které partner nesmí opomenout v oblasti mozku.

Kozoroh

Polibky v oblasti šíje vás dokážou dostat do milostné nálady, vše by ale mělo probíhat souvisle. Musí se k vám přistupovat pomalu, nebo smyslně, míváte sklony k milostným extrémům. Pokud někde máte nečekaný citliivý bod, tak v oblasti všech kloubů po těle. Jemné hlazení po kolenou by mohlo předcházet citlivému zacházení s vaší kůží, než se dostanete do intenzivní extáze.

Vodnář

Když jste někde citliví, tak především v hlavě, přímo v oblasti myšlení. Někdy je totiž pravda, že chytrá slova a způsob řeči vás dokážou vzrušit ještě víc, než různé druhy striptýzu. Vaše erotická představivost je pak silnější. Hlazení po lýtkách je pro vás taky ale hodně vzrušující. Milenec nebo milenka by měli pokračovat i v líbání na pažích a pak na cestě k milostnému uragánu.

Ryby

Po milostné stránce jste velice citliví. Některým z vás stačí pouze letmé doteky a pohlazení kůže, abyste se dokázali postupně vzrušovat. Váš partner by si měl jazykem a rukou všímat vašich citlivých ňader, nebo svalů na břiše, které potřebují pohlazení určitě. Ale měl by pokračovat i do oblasti nohou a vzrušovat klidně i vaše citlivá chodidla a kotníky, v sexu jste otevření všemu.

Hvězdná poradna
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Katrin

Katrin

Spirituální poradenství, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Manžel nebo milenec? Povím vám, který se k vám hodí víc!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Katrin
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz