Erotický horoskop - ŽENA RAK - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Jiří Drtina
Znamení: Ryby - horoskopy >>
Datum narození: 01.03.1985
Místo narození Praha
Profese: hokejista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - ŽENA RAKŽena-Rak je mimořádně eroticky založená a vyrtvale se snaží o sexuální a citové uspokojení. Ačkoli je to zvláštní, k mužům se chová chladně a nepřístupně. Považuje totiž vlastní vášnivost za slabost a nechce si ji přiznat.

Je lehce vzrušivá, vášeň ji pohlcuje a a tato žena by ji ráda skryla. Láska, něha a bezpečí jsou city, které nutně potřebuje ke svému životu. Nutně je vyžaduje, ale dosti těžko dokáže city opětovat.

Lásku spojuje se sexem a sex s láskou. Jedno bez druhého je pro ni nepřípustné. Splňuje absolutním ideál manželského vztahu. Při sexu se ale přeci jen trochu změní. Byť působí stydlivým a plachým dojmem, vře v ní vášeň a sexuální touha. Touží být milována něžně a citlivě s jemnými doteky po celém těle a nejraději na místech, která jsou jí dobře známá. Vycítí-li pak tento něžný přístup, začne se rozpalovat jako žhavá kamna.

V bezpečném prostředí a se svým prověřeným partnerem dokáže být mistrem i otrokem sexu. Je dosti náročná. Chce totiž zažívat pocit, že po ní toužíte. Ráda se miluje v prostředí, které dobře zná a je pro ni bezpečné. Neočekávejte, že tuto ženu dostanete do postele hned první rande. Jste na omylu, to ona si určí dobu a způsob první milostné zkušenosti s vámi.

Můžete očekávat, že vás pozve k sobě domů, připraví báječnou večeři, ložnice bude voňavá, plná svíček a nadýchaných peřin. Chvalte ji, obdivujte ji a dodávejte odvahu. Nešetřete komplimenty a nespěchejte.

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Debora

Debora

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jak se seznámit? Nevíte si rady?
Pomohu vám udělat první krok! Kartářka Debora na tel.: 906 704 704.
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz