Erotický horoskop - ŽENA PANNA - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - ŽENA PANNAToto souhvězdí Panny jí předalo všechny nejlepší ženské vlastnosti: krásu, něžnou a vlídnou povahu, věrnost, schopnost prožít intenzivně milostné vztahy. Pro muže je velice přitažlivá, ale nikdy této schopnosti nezneužívá pro dosažení ziskuchtivých cílů.

Velkou radost jí přináší pocit, že je jí muž okouzlen. Nelze od ní očekávat přespříliš vášně, neboť je určena ke klidné lásce a něžnosti. Sblížení s ní neopakovatelným způsobem zkrášlí pohled na ženy. Nikdy nejedná instinktivně, ale hlavně rozumově. Na celý svět se logicky dívá a neuznává jakési povrchní city či sexuální choutky. Dokáže se perfektně ovládat, a proto je velmi obtížné odhadovat její momentální pocity. Nepřehlédnutelná je však její energie a chuť do života.

Ve společnosti se chová jako pravá dáma, skromně a vznešeně. A to je právě to, co muže na ní dokáže tak provokovat a burcovat. A ona to moc dobře ví. Ráda se líbí, nicméně si vybírá muže, kteří jsou na vyšší intelektuální úrovni. Před sexem touží po procítěné předehře, aby měla čas se ujistit, že je s tím pravým. Vnímá každý dotek a ihned ho dokáže několikrát analyzovat.

Jakmile se však ujistí, že se nespletla, začne se pomalu uvolňovat a popouštět uzdu svých vášnivých emocí. Je za všech okolností velmi přirozená. Můžete zkusit všechno, ovšem respektujte, pokud Vás upozorní, že se jí to nelíbí. Přímo nesnáší hrubost a perverzi. Kdo respektujte její hranice, bude bohatě odměněn. Protože jedině ona dokáže díky své technické vybavenosti z obyčejného polibku vytvořit erotický zážitek. Maximální uspokojení dosahuje, když Vás potěší a udělá šťastným.

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz