erotický horoskop - ŽENA BÝK - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tom Cruise
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 03.07.1962
Místo narození New York
Profese: americký herec

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - ŽENA BÝKŽena narozená v tomto znamení je okouzlující, jemná a elegantní. Muži se s ní snaží sblížit, neboť je skvělá partnerka, schopná poskytnout nejemnější citový prožitek.

Je upřímnou milenkou, plně se oddává své vášni a snaží se v partnerovi najít uspokojení. Musíme připustit, že pro muže je stejně přitažlivá a opojná jako ničivá. Jako romantička, která miluje bohatství a přepych, dokáže bez problémů zaujmout svým vystupováním a oblékáním. Často je to žena, která má dokonale vyvinutá prsa s velmi citlivými bradavkami. Má ráda procítěný a dokonalý sex s romantickou předehrou, hlazením a líbáním. Sex vnímá jako krásnou souhru nahých těl, které se zmítají ve smyslné slasti něžných dotyků, a proto ho chce tak často.

Dává přednost milování v příjemném a dokonalém prostředí, které jí navozuje pocit bezpečí. Miluje něžné svádění, spoustu vzrušujících slůvek, romantickou atmosféru a především žádný spěch, tlak nebo experimenty. Pokud od ní budete chtít nějakou změnu, tak musíte začít od lesa a být hodně trpěliví. Žena-Býk je náročná milenka a je také nevyléčitelně romantická. Vždy navodí příjemnou atmosféru tak, aby se muž cítil dobře. Patří k obrovským a rafinovaným svůdnicím a ve svém svádění je nepřekonatelná. Zdánlivým odmítáním dokáže muže velmi vydráždit. Umí dobře poznat, kam až může zajít, aby se nepřipravila o nabízející se rozkoš. Jindy zase vstoupí do ložnice pouze v negližé, oděná do své neuvěřitelné přirozenosti. Pamatujte si, že nemáte šanci odolat.

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz