erotický horoskop - ŽENA BÝK - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Čech
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 20.05.1982
Místo narození Plzeň
Profese: fotbalový brankář

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Erotický horoskop - ŽENA BÝKŽena narozená v tomto znamení je okouzlující, jemná a elegantní. Muži se s ní snaží sblížit, neboť je skvělá partnerka, schopná poskytnout nejemnější citový prožitek.

Je upřímnou milenkou, plně se oddává své vášni a snaží se v partnerovi najít uspokojení. Musíme připustit, že pro muže je stejně přitažlivá a opojná jako ničivá. Jako romantička, která miluje bohatství a přepych, dokáže bez problémů zaujmout svým vystupováním a oblékáním. Často je to žena, která má dokonale vyvinutá prsa s velmi citlivými bradavkami. Má ráda procítěný a dokonalý sex s romantickou předehrou, hlazením a líbáním. Sex vnímá jako krásnou souhru nahých těl, které se zmítají ve smyslné slasti něžných dotyků, a proto ho chce tak často.

Dává přednost milování v příjemném a dokonalém prostředí, které jí navozuje pocit bezpečí. Miluje něžné svádění, spoustu vzrušujících slůvek, romantickou atmosféru a především žádný spěch, tlak nebo experimenty. Pokud od ní budete chtít nějakou změnu, tak musíte začít od lesa a být hodně trpěliví. Žena-Býk je náročná milenka a je také nevyléčitelně romantická. Vždy navodí příjemnou atmosféru tak, aby se muž cítil dobře. Patří k obrovským a rafinovaným svůdnicím a ve svém svádění je nepřekonatelná. Zdánlivým odmítáním dokáže muže velmi vydráždit. Umí dobře poznat, kam až může zajít, aby se nepřipravila o nabízející se rozkoš. Jindy zase vstoupí do ložnice pouze v negližé, oděná do své neuvěřitelné přirozenosti. Pamatujte si, že nemáte šanci odolat.

Denní erotické horoskopy na www.erotickyhoroskop.cz >>

Hvězdná poradna
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Ariela

Ariela

Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Využívá vás partner? Zaslepila vás láska?
Pomohu vám tuto situaci vyřešit! Zavolejte mi na tel.: 906 704 704! Kartářka Ariela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz