Peníze a použití v domácnosti - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
2. Ivan Hladík, 2. 10. 1975, ,
Znamení: Váhy - horoskopy >>
Datum narození: 02.10.1975
Místo narození Praha
Profese: český textař

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Peníze a použití v domácnosti


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Dokážete i doma šetřit, nebo finance kvalitně užívat pro svůj domov a spokojený rodinný život? Co si do své domácnosti pořizujete pro spokojenější chvilky, jak nakládáte se svými vydělanými penězi?

Beran

Dokážete vydělávat vysoké částky peněz, ale příliš dlouho ve vaší peněžence nezůstávají. Jste naprosto přesní v účtech a fakturách, přesto, když vídíte pěkné přístroje do domova nebo doplňky do auta, nedokážete se zastavit. Rádi si doma taky užíváte večerních párty, stejně tak potřebujete milenkám dávat bombastické dárky do jejich bytů. Proto raději berete jako pravé šetření investice do techniky u nemovitosti.


Býk

Jste perfektní bankéři. Stejně tak jako profesionálové, ale i v domácnosti. Všechny účty vám musí sedět a potřeba finanční síly je u vás značná. Po práci si však rádi klasicky užíváte v klidu. Utrácíte peníze hlavně do domácího pohodlí, za kvalitní nábytek, potraviny, látky, ale za i vybrané oblečení, pro které máte oko. Přesto se dokážete v pravý čas zastavit a přemýšlet o stavbách. K penězům máte schranitelský vztah.


Blíženci

Patříte k velice šikovným osobám, které si dokážou dostatečně vydělat na různých místech, i ve více zaměstnáních. Svoje finance však nenecháte zahálet a pokud je neinvestujete dál, rádi utrácíte za moderní techniku do bytu, především tu hudební. Ale i ve společenských událostech v obývacím pokoji a především za auto. Když je však potřeba finance šetřit na domácnost, dokážete se na nějaký čas uskromnit v kuchyni.


Rak

Netvrdíme, že nepatříte ke štědrým lidem, to se však týká vašeho soukromí a rodiny. Jinak dokážete šetřit v podnikání, kde se vám to daří. Jste schopní si chvíli počkat na možnost si užívat ve vlastním bytě. S chutí si pak zařizujete fungující domácnost, máte v oblibě čerstvé potraviny ve velkém množství na skladě, klasický nábytek i romantické šaty a vůně.


Lev

Je třeba předeslat, že jste schopní vydělávat si hodně díky tomu, jak dobří býváte manažeři nebo aktivní pracovníci. Postupně máte potřebu užívat si víc, doma máte smysl pro elegantní látky na gauči i u oken, vybrané dekorace stejně jako pro luxusní nábytek. Umíte se však uskromnit, abyste druhým ukázaly, jakou vůli to v sobě nosíte a jaký dopřejete šťastný život vlastním dětem v jejich domácnosti.


Panna

Typické povolání pro vaše znamení je účetní, auditor nebo administrativní pracovník. Takže asi tušíte, že šetřit na byt opravdu umíte a taky to dokážete naučit ostatní. Stejně tak firmy jako rodinné příslušníky, dokonce i svým vzorem, kdy domů nakupujete pouze účelně. Zásoby však můžete potom mít příliš velké, rády hromadíte šaty i jídlo. Touha po výhodných nákupech je u vás značná.


Váhy

I když máte vztah ke krásným předmětům a umění, dokážete doma překvapit svou skromností. Často se však stává, že žijete v partnerství s osobami, co jsou bohaté, takže pro šetření, nebo utrácení nejste téměř nikdy sami. Rádi však chodíte do společnosti, do divadla a kina a kupujete si domů knihy, což nemusí zabrat velkou část rozpočtu. Přesto se umíte v nábytku umírnit v ten pravý čas.


Štír

Co se týče domácích financí, máte k nim ambivalentní vztah. Patříte k lidem, kteří tolik peněz nemají, ale starají se druhým o ty jejich. Dokážete zbohatnout na dědictví po druhých a na surovinách, potom se zase tolik neovládáte v zařizování domácnosti. Přesto většina z vás je tak zvyklá na skromný způsob života, že utrácení vám tolik neříká. Snad jen za předměty do garáže, ložnice nebo za dovolené.


Střelec

V mládí a dospívání jste si užili dostatečný čas, kdy jste doma cítili chudobu nebo aspoň nedostatek. Proto máte radost, že se zvyšujícím se věkem narůstá i vaše konto a množství částek, které můžete utrácet za domácnost. A protože potřebujete vypadat jako osoby na úrovni, musíte taky jíst kvalitní jídla, mít dobré auto i pěkné šaty z kvalitního materiálu. Občas utrácíte víc, než je normální, pozor!


Kozoroh

Jestli někdo doma počítá poslední hřebík a každý rohlík, jste to vy, přiznejte si to. Tedy, když večer vyrazíte mezi přátele, jistě nešetříte, ale s čistou hlavou a díky rozumnosti máte přesně spočítáno, kolik korun a na co potřebujete ve spíži, i třeba do koupelny. Proto fungujete i jako skvělá kontrola, jak nebezpečně si užívají druzí z rodiny a jak to může zasáhnout celkový rozpočet třeba v surovinách.


Vodnář

Je zajímavé, že peníze vás doma zpočátku nijak zvlášť nezajímají, přesto se jimi necháváte dost řídit. Ať už běží o schopnost dost vydělávat na kvalitní vybavení domácnosti, nebo si užít zajímavý nápad. Pak utrácíte především za nejnovější elektroniku, součástky do počítačů, ale i za veškerou možnou zábavu a kvalitní oblečení. V pravý okamžik však začnete šetřit, umíte investovat do budoucnosti.


Ryby

K penězům máte podivný vztah, protože doma většinou chcete mít víc, než na kolik máte právo. Proto vás druzí z rodiny nejednou podporují, vy však peníze jen tak jednoduše ušetřit nedokážete. Máte smysl pro utrácení na dekoracích, v koupelně a taky za jídlo, nebo exotické a módní předměty. Dejte si pozor na podvody řemeslníků a nechejte si radit od osobních bankéřů, ti vás znají lépe.

Hvězdná poradna
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Debora

Debora

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jak se seznámit? Nevíte si rady?
Pomohu vám udělat první krok! Kartářka Debora na tel.: 906 704 704.
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz