Odpočíváte rádi doma i o víkendu, nebo ne? - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Petr Čech
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 20.05.1982
Místo narození Plzeň
Profese: fotbalový brankář

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Odpočíváte rádi doma i o víkendu nebo ne?


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Každý člověk kromě práce potřebuje taky chvíle, kdy relaxuje a nabírá síly doma i jinde. Víte, kdy a kde si umíte nejlépe odpočinout? Jaká činnost nebo spíš nečinnost je pro vás významná. Co pro vás znamená volno, jste doma rádi i o víkendu?

 

Beran

 

Rádi cvičíte venku, což vám dodává do krve dost endorfinů. Máte totiž velkou potřebu fyzického pohybu, protože si nejvíc užijete při sportovních událostech. Víkendy proto musí probíhat aktivně a nejlépe v pohybu, kdy se dokážete dost pobavit. Máte potřebu se předvádět a v tom si rozumíte i s dětmi, které vám taky umožňují uvolnit se i při domácích hrách. Erotika je pro vás přitažlivá podobně.

 


Býk

 

Máte v oblibě příjemné večery s jídlem, laskavými přáteli, nebo si jen tak s chutí malujete poblíž přírodní scenérie. Nejlépe si však odpočinete ve svém vlastním domově. Máte ho většinou útulný a esteticky uspokojující, zkrátka zařízený tak, aby byl plný skutečného pohodlí. Rádi si potom vyjedete i na chalupu. Víkendy si vyzkoušejte nejlépe v přírodním duchu, klidně někde na statku.

 


Blíženci

 

Rádi si doma čtete cokoliv, co vás umí pobavit a zároveň poučit, taky ale milujete hudbu, kterou provozujete, nebo si jen tak zpíváte. Jestli se to propojí s nějakou příjemnou cestou s přáteli nebo za příbuznými, jste hodně spokojení. Můžete si tak třeba hodně užít nová seznamování, které vás přitahuje. Jste osoby, pro které je činorodost přirozená, i v období jejich volných víkendů.

 


Rak

 

S chutí trávíte čas doma nebo na chalupě, kde se můžete věnovat přirozeným činnostem. Máte nejlepší pocit, když se sejde celá rodina a vychutnává si vaši krmi. Jste vyloženě rodinné typy, vaše oblíbené místo tedy bývá v kuchyni. Proto rádi vaříte i jíte, i když nemusíte, tato činnost vás uklidňuje. Podobně jako pobyt ve vodě, koupání a veslování vás baví stejně. Na víkendy je však nejlepší venkov.

 


Lev

 

Romantické zážitky, i domácí jsou pro vás bytostně přitažlivé. Pokud vás něco opravdu uvolňuje, tak mezi to patří sportovní pohyb, ale hlavně umění a estetika. Velice rádi se procházíte obchody s luxusním zbožím, taky různými voňavkami a oblečením, kde se jen tak necháte hladit éterickým vyzařováním. Dobře se cítíte i v divadle nebo galerii, o víkendech taky sami hrajte a tvořte.

 


Panna

 

Je vám nejlépe, když se můžete starat o vlastní domácnost, pokud jí máte umístěnou v rodinném domku. Vyhovuje vám různé čištění a uklízení, podobně jako úpravy zahrádky, která vás svými plody bytostně těší. Rádi jste obklopení stromy i květinami, to se týká celých víkendů. Stejně s oblibou čtete a provádíte turistiku. Na horách je vám krásně, když se tam skvěle dýchá i zažívá.

 


Váhy

 

Milujete hudbu, kterou se necháte unášet doma i na koncertě a podobné je to i s divadlem nebo filmem, kde se rádi zasmějete i máte skvělý pocit z dramatického dění. Víkend je nejlepší ztrávený u památek. Pro volno taky vyhledáváte upravované zahrady, nejlépe zámecké, kde se uvolníte. Jestli vás něco uvolňuje, tak určitě klid a možnost si oddechnout domáckým nicneděláním, nebo četbou.

 


Štír

 

S víkendy si občas nevíte rady. Je ve vás neustálý neklid, málokdy dokážete být spokojení jak se sebou, tak se svým domovem. Pokud se někde dokážete uvolnit, tak určitě ve vodě, ať už se to odehrává ve vaší vaně nebo při pádlování na lodi. Dokážete tomuto živlu úplně podlehnout. Podobně si umíte užít sexuální, téměř magické praktiky, které vám přinášejí radost. Rádi si hrajete s dětmi.

 


Střelec

 

Vaše temperamentní povaha se jen tak nevybouří. Pro uvolnění jezděte nejlépe do lůna přírody. Pro vás je nejen tam hlavním uvolněním pohyb. Pokud musíte pracovat doma nebo v kanceláři, určitě si často dojdete na aerobik nebo hrajete kolektivní sporty. Podobné to je taky se sklonem k meditování, vyhledáváte jógu u mistrů a možnost uvolnění skrze dechová cvičení a správnou životosprávu.

 


Kozoroh

 

Čas si nejraději organizujete sami. Pokud jste doma, vyhledáváte samotu, nebo obklopení vašimi sbírkami, dávají vám pocit uvolnění. Rádi setrváváte v prostoru, který patří vám nebo ho máte zděděný po předcích, proto je vám nejlépe někde na chalupě v lesích. Stejně tak si užíváte zahrádku a její úpravy, pokud se můžete věnovat i práci se dřevem, může vám být opravdu dobře.

 


Vodnář

 

Uvolnění je věc, kterou příliš neznáte. Zdá se, že často máte dost napjaté nervy, protože i ve svém volnu vyhledáváte jistou extrémnost, často mimo domov. Hrajete složité strategické hry, chatujete na počítači nebo čtete složité literární klasiky, nebo se věnujete extrémním sportům. Nejlépe je vám na párty u přátel, máte rádi společnou energii týmu, ale taky se dokážete věnovat meditačním cvičením.

 


Ryby

 

Pokud je vám někde dobře, tak v domácnosti, co sdílíte s láskyplnými osobami. Pro jejich štěstí a blaho dokážete učinit mnoho. Potom si rádi zaplujete do lázeňské vany, nebo klidně v koupelně ztrávíte takové množství času, abyste o něm ztratili ponětí. Podobně to platí taky o náboženských nebo magických rituálech, kterí vám dávají pocit regenerace, potřebujete víkendová soustředění.

Hvězdná poradna
Debora

Debora

Výklad karet
Informace o věštkyni »
Jak se seznámit? Nevíte si rady?
Pomohu vám udělat první krok! Kartářka Debora na tel.: 906 704 704.
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Dalila

Dalila

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Opustil vás? Je pro vás život bez „NĚJ“ těžký? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704 Astroložka Dalila
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz