O barvách a bydlení - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>O barvách a bydlení


01.01.2009 |  autor: horoskopy |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Moderní výzkumy duševních poruch ukazují, že je-li do tmavé místnosti dodáno barevné světlo, může být úspěšná léčba různých poruch, hlavně psychických. Doporučují se plně spektrální barvy, tedy od modré přes žlutou po červenou. I barevně upravená tělesa, na rozdíl od fluorescenčních, hlavně neonů, které do chodeb i koupelen vrhají tajuplné a strašidelné stíny. Nejlepší je dát světlo do rohu místnosti. Červená barva podporuje energii, taky však rozšiřuje erotické možnosti, nedává ale harmonii. Pro ní naopak pracují modrá, zelená a fialová, pozitivní jsou vždy obrazy přírody. V dětských pokojích a pracovnách by měla převládat žlutá a oranžová, v koupelně modrá, v ložnici barvy pastelové.

Beran

Zrozenci tohoto znamení jsou schopní bydlet v činžovním domě, ale rádi mají vlastní, mírně extravagantní bydlení. Mají smysl pro spartánské vybavení, ale barevně dětsky veselé, plné kovových prvků. Dávají přednost hi-tech interiéru, pokud si ho můžou dovolit. Mají taky sklon ke stříbřitým kovům a ocelovým částem nábytku, ať už se to týká nerez vybavení kuchyně a nádobí, tak i viditelných součástek u nábytku a spotřebičů. Ty nepotřebují zahalovat nátěry. Nevadí vám ani červené a křiklavě výrazné barvy. Příliš nemusíte mít ani přírodní barvy, stejně jako květiny a pohodlí.


Býk

Tito lidé dokážou stavět pro druhé, ale i sami sobě rádi upravují bydlení. Ideálem pro ně je domek ne venkově, který by měl jasné vyjádření pro jejich individuální plán. Mají rádi zaplněný a útulný domov plný přírodních materiálů ve valérech zelené, jasně modré, hnědé a okrové. Máte vztah k přírodním barvám a rustikálnímu stylu, který s chutí vyhledáváte. Všechno ale současně musí být pohodlné a měkké, máte rádi pohovky a polštáře, zároveň se vám líbí masivní dřevo a květinová výzdoba, která by měla být po celém bytě. V kuchyni to platí podobně, nejraději máte styl a la Provence.


Blíženci

Tyto osoby jsou zrozené pro bydlení ve městě, nejlépe v nájemním bytě. Často jsou tak zaneprázdněné, že nemají tolik času na úpravu vlastního domova. Vybírají si místa, kde mají všechno po ruce, i dobré sousedy. Mají smysl pro moderní vybavení, ale méně nábytku, vyhledávají pastelové barvy, hlavně modré, žluté, ale i šedivé. Ani nemusí mít v místnostech tolik nábytku a předmětů, stačí jim světlejší prostor a moderní technické výdobytky, což se týká spotřebičů i energie. V bytě se rádi setkáváte s přáteli a sourozenci. Proto nesmí chybět tmavá hi-fi věž i zásobená knihovna.


Rak

Tito lidé rádi bydlí ve vlastním domku, protože většina z nich plánuje širší rodinu. Proto se nejednou rozhodnou vybrat si venkovské bydlení, kde rádi chovají i domácí zvířectvo. Potřebují domáckou atmosféru plnou tradičního vybavení po předcích. Líbí se jim staromódně bílá, ale i modré natření a zelené části nábytku ve spojení s klasicky hnědou. I když jsou založení pohodlně a do domova vyhledávají technické novinky, doma mají sklon k sentimentalitě. Kuchyně je plně vaším hájemstvím, kde trávíte mnoho času, proto ji máte skvěle vybavenou barevně světlým dřevěným nábytkem.


Lev

Tento člověk má rád klidnější čtvrti na úrovni a se stylem. Vyžívá se v určitém luxusu, potřebuje solidní nábytek a pěkné vybavení domova. Ke svému domovu mají vztah jako k reprezentativním prostorám, protože ví, že tam musí pozvat známé. Mají rádi pohodlí, hlavně ale chtějí kvalitní nábytek i spotřebiče, tak si počkají na postupné dovybavení. Mají rádi spojení žluté s modrou, nebo zlaté u klik a prvků u nábytku se šlemovsky černou. Jídelna by měla být světlá, třeba vymalovaná oranžovou a prostorná, u kuchyně stačí pouze základní prostor. V bytě mají rádi francouzský styl výbavy.


Panna

Zrozenci jsou častými obyvateli sídlišť u měst, chtěli by ale mít malou řadovku, protože mají blízko k zahradničení a sadařství. Nakupují rádi všechno vybavení, mají smysl pro jednoduchost a účelnost v barvách, které vypadají hygienicky, hlavně světle žlutá, bílá, ale i barvy země, jako je hnědá a okrová. Touží mít dům plný přírodních materiálů a květin, spíš ale bydlí v bytě, který je plný plastů a dřevotřískového nábytku. Kvalitu si schovávají pro chatu, doma proto chtějí mít hlavně čisto a pořádek. Chovají se realisticky a pragmaticky, i když v kuchyni jim vadí sektorové vybavení.


Váhy

Tito lidé často bydlí v nájemních bytech, ale pro rodinné domky smysl mají taky. Potřebují bydlet blízko kulturního vyžití a lidí. Mají smysl pro světlost a vzdušnost příbytku v pastelových barvách žluté a modré, taky v kombinacích se zelenou a oranžovou, estetika pro ně hraje prim. I když jsou skromní a nemůžou si dovolit luxus, touží i starší nábytek a plasty udělat barevně ladnějšími. Mají rádi výzdobu obrazy a soškami a všechno chtějí mít úhledné, i když úklid je jejich slabší stránkou. S ložnicí si poradí pastelovými barvami, ale jídelna a obývací pokoj by měly být tmavší.


Štír

Tito lidé často rádi bydlí tam, kde bydleli s rodiči, více než obvykle bydlí ve čtvrtích blízko vody. Se spokojeným bydlením mávají často problémy, musí očekávat netypické podmínky. Ve svém bytě nepotřebují tolik světla, proto mají nejen dostatek rolet na oknech. Taky však vyhledávají matné barvy, většinou černou, tmavě modrou a fialovou pro nábytek i vybavení bytu. U spotřebičů často preferují chromové kovy a ocel, touží sice po intimitě, ale vyhýbají se útulnosti, která jim občas vadí. V kuchyni touží mít účelný prostor, kde není příliš dřeva a jasných barev, ale velká pracovní deska.


Střelec

I když v mládí bydleli jen na sídlišti, později mají rádi prestižní adresy, kde můžou mít zajímavé sousedy. Často bydlí ve městech, ale nedokážou být bez prostoru svěžího, zeleného venkova. Část života stráví v zahraničí. Mají rádi exoticky a barevně pestré vybavení na úrovni, chtějí reprezentovat i zapůsobit. Okrově zbarvený ratanový nábytek a předměty z exotického dřeva jim dělají radost, stejně jako sportovní pomůcky, u vybavení často volí rudou a tmavěmodrou barvu. Do jídelny a obývacího prostoru dávají to nejlepší, kdežto v kuchyni téměř nejsou, na ní jim tolik nezáleží.


Kozoroh

Zrozenci zůstávají věrní tradicím, proto rádi bydlí tam, kde bydleli s rodiči. Je jedno, jestli se jedná o venkov nebo o periferii, vždy je ale problém s prostorem a úrovní bydlení. Mají smysl pro konzervatismus, vybavují domov věcmi z bazarů, ale jen solidními. Nevadí jim, když si pořídí zděděný nábytek, máte tendenci ke starším, ale řemeslně upraveným předmětům do bytu, v zemitých barvách tmavě hnědé a temně zelené. Dávají si ale pozor na technickou kvalitu a výkonnost domácích spotřebičů. Proto byt ani kuchyně nepůsobí útulně, i když preferují světlé dřevo a kůži do obývacího pokoje.


Vodnář

Rádi bydlí ve velkoměstech, nájem vyhovuje jejich nestabilnosti. Rádi vycházejí vstříc druhým. Potřebují moderní vybavení a průhledné materiály, nevadí jim neútulnost, hlavně aby se měli kde setkávat s přáteli. Jsou modernisticky založení, i když v nich zůstává nostalgie po přírodních barvách. Proto mají rádi byt plný prázdného prostoru, přirozeného světla, modré vzdušnosti a nových chromových spotřebičů, což se týká obývacího pokoje a kuchyně. Tam se sice nezdržují rádi, ale chtějí mít novou linku, nemusí být ani ze dřeva. Mají však rádi barevně pestrou, až dětskou výzdobu.


Ryby

Tyto osoby často však bydlí v podmínkách předměstí. Mají vztah k venkovu, kvůli bydlení rádi na čas odjedou do zahraničí, aby si tam připravily lepší budoucnost. Jejich domov musí být pohostinný, i když působí jako kabinet kuriozit. Mají vztah k prostoru, který připomíná rodinu a jejich milé. Proto domov soustavně upravují, musí v něm však být něco historického. Rádi používají mořskou modř, tmavé indigo, ale i rudou, fialovou a étericky zelenou u dekorací. Mají vztah k útulnosti v koupelně, ložnici, hlavně ale kuchyni, kde vaří. Vyhledávají spíš přírodní materiály i pro linku, stůl i židle a kvalitní spotřebiče.

Hvězdná poradna
Nela

Nela

Astrologie, Jasnovidectví a věštění
Informace o věštkyni »
Hledáte svou lásku dosud marně? Hvězdy vás k ní dovedou!
Volejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Nela
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Matylda

Matylda

Runy, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Schází vám láska? Pomohu vám najít cestu k tomu pravému!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Matylda
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz