Dobít energii může každé znamení horoskopu stejným způsobem: objímáním stromů! - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andie MacDowell
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 21.04.1958
Místo narození Gaffney, Jižní Karolína
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Dobít energii může každé znamení horoskopu stejným způsobem: objímáním stromů!


03.07.2016 |  autor: mm, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Cítíte se někdy vyčerpaní fyzicky i psychicky? Máte pocit, že jste zpomalení, bez nálady i elánu? Zejména nyní po zimě naše tělo přímo volá po načerpání energie. Pokud tomu chcete napomoci zdravým způsobem, jděte do přírody a objímejte stromy. Vědecké studie potvrdily, že tato metoda funguje!

Koupání v lese?!
Jistě jsi si již všimli, že pouhý pobyt v přírodě dokáže člověka velmi povzbudit a pozitivně naladit. Ve společnosti stromů a rostlin se cítíme dobře, uvolněně a klidně. Jejich sílu využívali lidé od pradávna, zejména pro Kelty byly stromy předmětem uctívání. Stromy čistí vzduch, v horkých dnech poskytují stín, můžeme se pod nimi schovat před deštěm. A nejen to. Jejich síla nám může skutečně pomoci. V Japonsku se těší velké oblibě tzv. „lesní koupel“.  Proč? Japonci spatřují v této ozdravné metodě hned tři důležité výhody. Zvuk v podobě šumění větru, listí, zpěvu ptáků a  zurčení potůčků uklidňuje mysl, zbavuje organismus stresu a snižuje krevní tlak. Povzbuzuje také mozkovou činnost. Pohled na zelené stromy dává pocit bezpečí, klidu a radosti. Také to snižuje tepovou frekvenci, uklidňuje nervy a harmonizuje krevní oběh. Díky čichu se pak do těla dostávají fytoncidy, éterické oleje, produkované stromy a zelenými rostlinami. Mají aromaterapeutické účinky na psychiku a působí velmi pozitivním způsobem na imunitní systém: mají antimikrobiální vlastnosti a zvyšují aktivitu buněk, zodpovědných za obranyschopnost těla. Moudrost stromů a jejich léčebné účinky uplatňují i některá náboženství. Například v taoismu jsou studenti vedeni k meditaci mezi stromy a to proto, že jsou vnímány jako nástroj emocionálního a fyzického uzdravení a zdroj univerzální energie, kdy mají schopnost energii negativní nahradit tou pozitivní.

Objímání stromů


Univerzální energie

A co samotný akt objímání stromů? Autor Matthew Silverstone ve své knize „Oslepen vědou“ tvrdí, že stromy mají jedinečné vibrační vzorce, které při dotyku způsobují pozitivní změny v lidském organismu. Objímání jako takové zvyšuje hladinu hormonů oxytocinu, serotoninu a dopaminu. Ty jsou zodpovědné za kladné emoce a vyvážené mezilidské vztahy. Stromy také skrze kořeny čerpají sílu přímo z hlubin země a o tu se s námi při objetí rády rozdělí. Ezoterikové a léčitelé věří, že stromy mají duši. Komunikují s námi neverbálně, předávají nám svou moudrost právě během objetí, například skrze náhlou jasnost uvolněné mysli, kdy nás napadají věci a řešení, které bychom jinak stěží našli. Můžeme se jim svěřit s čímkoliv. Oproti lidským posluchačům se nedočkáte odsouzení ani nepochopení. Ve společnosti moudrého stromu můžete mluvit také sami k sobě. Můžeme vyjádřit nejniternější myšlenky a pocity, bez omezení a obav. Možná budete sami překvapeni, jak obohacující tato zkušenost může být! Energie stromu vám v tom bude pomáhat.


Stromy si zaslouží úctu
Jak bylo řečeno, stromy pomáhají léčit duši i tělo, nabíjejí silou psychickou i fyzickou. Je třeba se k nim chovat s náležitou úctou – jako k živým bytostem. Požádejte je o pomoc, promluvte na ně v duchu nebo nahlas, obejměte je a vydržte tak zhruba patnáct minut. Opírejte se o strom čelem, je dobré, abyste měli zavřené oči a dotýkali se stromu špičkami bot nebo nejlépe byli bosí. Během této doby s nimi opět hovořte, svěřujte se, žádejte o radu, o energii. Anebo jen mlčte. Strom ví, co potřebujete. Potom mu poděkujte za to, že vám dal svou energii, že byl vaším společníkem a pomocníkem. Doporučuje se strom i pohladit. K léčení si vybírejte jen silné a zdravé stromy, pokud má jakékoliv výrůstky, je pokřivený, má skvrnité listí anebo je napaden nemoceni či parazity, není vhodný pro čerpání energie. Má té své nedostatek. A vy si od něj můžete načerpat energii negativní. A jak si vybrat správný strom? Kromě toho, že je nutné, aby byl zcela zdravý a silný, měl by být pro vás něčím výjimečný, zaujmout vás, přitáhnout. Anebo si můžete vybírat stromy podle toho, jaký druh patří k vašemu slunečnímu znamení. Použít můžete Keltský horoskop stromů.
 

Hvězdná poradna
Adina

Adina

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Bijí vaše biologické hodiny na poplach? Povím vám, kdy potkáte toho pravého pro společný život!
Zavolejte mi na tel.: 906 704 704. Kartářka Adina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Liliana

Liliana

Jasnovidectví a věštění, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zatoužili jste po zadaném muži? Máte u něj šanci?
Povím vám to! Kartářka Liliana na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz