Magie svíček: přičarujte si lásku, peníze i novou práci! - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Magie svíček: přičarujte si lásku, peníze i novou práci!


21.07.2020 |  autor: mm, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Světlo svíček působí romanticky, uklidňuje, navozuje příjemnou atmosféru. Věděli jste, že svíček se dá použít i při jednoduchých rituálech, pro které nemusíte být zkušeným čarodějem a přesto fungují a mohou vám pomoci splnit vaše přání?

Přivolejte si štěstí
Svíčkové rituály patří k těm, které si můžete vyzkoušet i vy. Můžete jimi významně podpořit svá přání a tužby. Ovšem vždy je třeba mít na paměti, že během rituálu si nesmíte přát nic zlého pro jiné lidi a nesmíte zasahovat do svobodné vůle jiného člověka. Již pouhá myšlenka či slova jsou vyslaná energie, která se vám spolehlivě vrátí. Myslete proto na druhé lidi v dobrém a to i tehdy, když máte pocit, že vám ublížili, zklamali vás anebo cítíte křivdu. Odpusťte. Jestliže budete jiným lidem přát špatné věci, myslet na ně ve zlém anebo dokonce pro podporu těchto přání využijete svíčkový rituál, jedná se již o černou magii. A každé zahrávání se zlem má nedozírné následky. Zejména pro toho, kdo zlo vysílá. Pokud tedy máte bolest v srdci, využijte svíček pro odpuštění. Uleví se vám. A jak si můžete pomocí rituálů přilákat do života úspěch, radost, štěstí a třeba i novou lásku? Pojďme se podívat na několik rituálů, které vám mohou pomoci.

Příprava je důležitá
Kouzla se svíčkami mohou být jednoduchá i velmi komplikovaná. Vše záleží na tom, kolik peněz a času chcete rituálu obětovat. My se zde budeme zaobírat naprostými základy, které však přinesou efekt. Prvním krokem je výběr správné svíčky. Můžeme použít obyčejné bílé či barevné svíčky z běžného obchodu, nicméně lepší jsou takové, které nabízejí specializované magické krámky. Měly by být celobarevné, probarvené. Barvu volíme podle účelu, který má rituál splnit – seznam barev najdete na konci článku. Vždy používejte zásadně novou svíčku, ne takovou, kterou jste již dříve zapalovali a to ani jako dekoraci například na stole. Před magickým rituálem je vhodné očistit jako první sebe sama a to vhodnou koupelí či sprchou, abychom ze sebe smyli negativní energie a mohli se lépe koncentrovat na svá přání, aby byl rituál úspěšný. Můžeme použít i magické oleje, které kápneme do vody. Vhodné je před rituálem také svíčku ponořit například do kuchyňské soli, abychom ji očistili. Do svíčky můžeme vyrýt slova nebo symboly, které charakterizují naše přání, například srdce, dům, bankovku apod. Potom ji potřeme olejem. V čarodějných obchodech lze koupit takové, které odpovídají našemu záměru, ale zcela postačí i obyčejný olivový olej. Natíráme svíčku od středu směrem ke jejím koncům a myslíme přitom na svá přání. Nejprve potíráme svíčku od středu ke knotu, potom od středu k jejímu druhému konci. Vždy zásadně tahy směrem od středu ke konci, nikdy ne naopak! Toto je již první, počáteční fáze rituálu.

Síla koncentrace je důležitá!

Potom svíčku zapálíme. Nejlépe je použít kuchyňský plynový zapalovač, zapálený kousek kůry, papíru anebo špejle, protože síra, obsažená v zápalkách, se považuje za nečistý element. Zůstaňte v klidu sedět a meditujte o vašem přání ve světle plamene svíčky. Můžete číst kouzelnou formulku anebo mantru. Můžete si vytvořit vlastní text, velmi vhodné bude, pokud se bude rýmovat. Důležitá je síla pozitivního myšlení a vizualizace. Představujte si, že to, co si přejete, se již stalo skutečností. Odesíláte tak energii do vesmíru a ten vám pomůže vaše přání splnit. Svíčka by měla dohořet celá. Nemusíte u ní sedět až do doby, kdy se celá rozpustí, ale zabezpečte ji tak, aby nezpůsobila požár. Nikdy ji nesfukujte! Pokud ji potřebujete zhasnout, například u vícedenních rituálů, používejte vždy zhášedlo. Nemusíte ho kupovat, poslouží vám například malý kornout z alobalu. Vosk ze svíčky pak zakopejte do země anebo vhoďte do tekoucí vody řeky či potůčku. Tím bude rituál dokončen. Nesmírně důležitá je důvěra, že to, co jste si přáli, se splní. Nepochybujte! Tím oslabujete sílu rituálu a vaše přání by se nemuselo vůbec vyplnit. Kromě barvy svíčky je důležité také to, kdy rituál uskutečníme. Pokud chcete něco začít, něčeho dosáhnout, duchovně růst, získat – pak využijte období dorůstajícího měsíce, tedy od novoluní do úplňku. Potřebujete se něčeho zbavit, něco zrušit, odstranit, ukončit? Pak rituál proveďte v době, kdy měsíc ubývá: od úplňku do novoluní.

Barvy svíček:

Černá:
snímá negativní vlivy a očišťuje. Můžeme s její pomocí vyhnat zlo, zbavit se zlozvyků, napomoci léčení nemocí,  zapudit negativní vliv osoby, která nám chce ublížit a to tak, že vyšleme zlo, které nám tato osoba zasílá, zpět k ní.

Bílá: je neutrální a univerzální barva, můžeme ji použít prakticky pro všechny účely. Používá se zejména při ochranných a očistných rituálech, je barvou pravdy, dokonalosti, nevinnosti.
 

Červená: používá se především v rituálech, týkajících se lásky a vášně, sexuální přitažlivosti. Použijeme ji také tehdy, pokud chceme zvýšit fyzickou sílu a vitalitu, vzbudit odvahu a bojovnost. S její pomocí můžeme zahnat hněv, frustrace, touhu po pomstě, nenávist.
 

Žlutá: zlepšuje představivost, schopnost učení, sebedůvěru, komunikativnost, zlepšuje náladu a  dodává pocit radosti. Napomáhá při věštění.
 

Modrá: používá se při rituálech na zlepšení zdraví, ochranu osob i domova, pro inspiraci. Zklidňuje mysl a uvolňuje, chrání před nežádoucími silami a vlivy. Můžeme se s její pomocí zbavit smutku, pocitu prázdnoty, žalu. V kombinaci s fialovými svíčkami zesiluje účinek rituálů na uzdravení.
 

Zelená: používá se v rituálech na zlepšení finanční situace, prosperity, blahobytu, kariéry, stálosti. Pomáhá při hledání nového zaměstnání, k rituálům plodnosti a štěstí.
 

Hnědá: pokud potřebujete cokoliv ( i obrazně ) postavit na pevných základech, je tato svíčka velmi vhodnou k rituálu. Pomáhá při budování klidného, útulného a bezpečného domova. Zbavujeme se s ní nedostatku vůle, nejistoty, obav.
 

Oranžová: využivá se v rituálech zdraví, elánu, síly, odvahy, ale i štěstí. Můžeme díky ní najít i ztracené předměty a přitáhnout si do života lidi, předměty, zvířata, události atd., které chceme. Můžeme se díky ní zbavit lehkomyslnosti, strachu či žárlivosti.
 

Fialová: působí při rituálech, spojených s uzdravením, meditací, duchovnem, mystikou a zesiluje moc kouzla, které vykonáváme. Můžeme se díky ní zbavit smutku, vzdoru i touhy po moci.
 

Růžová: využívá se v rituálech lásky a zamilovanosti, pro získání přátelství a náklonnosti, harmonie, sebepřijetí. Pomáhá se nám zbavit zoufalství, sentimentálních nálad, smutku.

Na závěr ještě jedno zdůraznění: než se pustíte do jakéhokoliv rituálu, pečlivě zvažte, zda někomu neublížíte. Nesnažte se rozbít vztahy, které fungují, získat lásku zadané osoby, majetek, který vám nepatří ani ublížit jinému člověku, ať již na psychické či fyzické úrovni apod. Podobné zahrávání si s osudy a životy jiných se obrátí nakonec proti vám a to velmi nepříjemným a mnohdy nečekaným způsobem. Takže: opatrně a s láskou!
 

Hvězdná poradna
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Kateřina

Kateřina

Astrologie, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Zklamali jste se v někom? Co bude dál? Nahlédnu do vaší budoucnosti!
Zavolejte na tel.: 906 704 704! Astroložka Kateřina
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz