Horoskop prozradí, zda-li jíte to správné jídlo? - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Tatiana Vilhelmová
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 13.07.1978
Místo narození Praha
Profese: česká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Horoskop prozradí, zda-li jíte to správné jídlo?


05.08.2015 |  autor: horoskop.cz, dafne |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Krmte vaše Sluneční znamení jídlem, abyste dosáhli maximálnáho výkonu, štěstí a zdraví. Jídlo je výživou života – zdroj energie. Vyživuje, utěšuje, nasytí a zklidní, bez jídla bychom nepřežili. Bylo zpozorováno, že různé osobnosti mají různé chutě k jídlu. Nicméně, vaše astrologické Sluneční znamení může také odhalit vaše konkrétní kulinářské preference.

Jídlo podle horoskopuPodívejte se na průvodce níže, aby jste zjistili, zda se vaše oblíbená jídla neshodují s nápisem, nebo jste naladěn na někoho jiného. Můžete se pak buď sladit s vaším znamením, nebo to co cítíte je vaše nejvíce "přírodní"znamení. Koneckonců, vy jste to, co jíte.


Beran
Vždy ve spěchu, první znak ve zvěrokruhu mohou a budou jíst a běhat. Zkuste jíst  jídla s pikantní příchutí "fast food", jako je pikantní bramburky nebo pikantní kuřecí  nugety s omáčkou.

Býk
Zemitý Býk má rád zemité potraviny. Vyhledává jídlo jako maso, brambory a kořenovou zeleninou, nejlépe s chutnou omáčkou, následuje dezert - pudink se šlehačkou, který nasyti vaši chuť na sladké.

Blíženci

Pro proměnlivé Blížence, se chutě liší a rozmanitost je kořením života. Bufet apeluje na tyto živé a mozkové chuťové pohárky a nabízí spoustu "k zamyšlení."

Rak
Rak potřebuje komfortní potraviny, které zklidňují a komfortují. Kuřecí polévka, teplý čaj, horká čokoláda, arašídové máslo a želé sendviče přinesou útěchu tomuto Dítěti měsíce a vyvolají až nostalgické vzpomínky.

Lev
Obrazně svědomitý Lev hoduje svým zrakem na krásných, okázalých, bohatých jídlech. Karamelizovanými hrušky, pestře zdobené Chateaubriand a květiny vyřezávané ze zeleniny potěší chuťové buňky okázalého lva.

Panna
Celá země a přírodní potraviny souhlasí se zdravě svědomitou Pannou. Zrna, fazole, ořechy, semena, byliny, čerstvé ovoce a zelenina slouží tomuto znamení. Je známo, že je vybíravý jedlík.

Váhy
Elegantní Váhy se nikdy nepoddávají, ale užívají si zpomalení, relaxaci a svačení. Lehké malé čajové sendviče - okurky, humus nebo řeřicha -  jídla, která se dají jíst rukama, vyhovují Váze nejvíce, přece jen má vytříbený smysl pro chuť.

Štír
Štír, přitahován zakázaným ovocem, poddává se téhle stránce života, má takovou radost z kalorických jídel, že bezostyšně hltá dekadentní bohaté tmavou čokoládu a další sladkosti.

Střelec

Vášnivý v cestování aneb Střelec má světové chuťové pohárky. Zahraniční kuchyně z celého světa je pro tohoto Jupiteriana každodenní chléb - zkuste ugali africký chléb, thajské rybí koláče a pakoras z Indie.

Kozoroh
Kozoroh má rafinované chutě, které spolu důmyslně hrají. Užívá si  dobré jídlo, Kozoroh si pochvaluje kaviár, foie gras, filet mignon a humry společně s dobrým  vínem nebo koktejlem. Toto skromné znamení ví, jak být trochu marnotratným!

Vodnář
Nekonvenční a pobuřující, Vodnář má šokující vkus a experimentuje s bizarními jídly. Salát z medůzy, omeleta z pštrošího vejce a další cizokrajná netradiční jídla povzbudí apetit tohoto individualisty Urana.

Ryby
Nápadité Ryby žiíe ve světě fantazie, sní o jídle - propracovaných rautech a báječném nádobí. Realitou však je, že mají tendenci jíst lehká, vzdušná, čerstvá jídla, a tudíž zůstávají étericky štíhlými.
 

Hvězdná poradna
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Denis

Denis

Astrologie, Numerologie
Informace o věštci »
Zlomila vás ztráta zaměstnání? Co bude dál?
Odpovím vám! Tel.: 906 704 704! Astrolog Denis
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz