Evropa bude muslimská, tvrdí proroctví jasnovidky Vangy - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Ozzy Osbourne
Znamení: Střelec - horoskopy >>
Datum narození: 03.12.1948
Místo narození Birgmingham, Anglie
Profese: anglický zpěvák

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Evropa bude muslimská, tvrdí proroctví jasnovidky Vangy


17.01.2016 |  autor: mm, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Krušné časy, které prý evropské země čekají, právě nastávají. Letošní rok má být prvním z dlouhých let, kdy se nám lehce žít rozhodně nebude. Mohutná vlna přistěhovalců z rozvojových zemí zaplaví Evropu a to bude počátek její zkázy. Díky nim kontinet v podobě, jak jej známe dnes, prakticky zanikne. Záhy nad ním převezmou nadvládu muslimové. Islamizace má vyvrcholit v roce 2043 vyhlášením chalífátu, jehož hlavním městem bude Řím. V těchto nerůžových barvách viděla prý nejbližší osud Evropy proslulá slepá bulharská vědma, přezdívaná baba Vanga.

Její mimořádné věštecké schopnosti uznávala dokonce i komunistická elita v někdejším lidově demokratickém Bulharsku. Sám jeho stranický vůdce Todor Živkov a jeho dcera Ludmila využívali možnost konzultací s jasnovidkou Vangou. Osud této vědmy byl pohnutý již od dětství. Narodila se poslední lednový den roku 1911 v městečku Strumica v dnešní Makedonii jako Vangelija Pandeva Dimitrova ( později provdaná Gušterova ). Ve dvanácti letech přišla o zrak při velké bouři, kdy ji větrný vír vyzdvihl do vzduchu a odnesl do polí. Lidé ji našli s očima zanesenýma pískem a prachem. Ani léčba jí bohužel zrak již nevrátila. Zato však získala jasnovidecké schopnosti, které lidé začali využívat v době 2. světové války, kdy se Vangy chodili ptát na osud svých blízkých, na to, zda ještě žijí a jestli se vrátí z fronty živí domů. Její odpovědi byli neuvěřitelně přesné. Dokázala prý vidět vnitřním zrakem celý osud člověka, který stál vedle ní a to od jeho narození až po smrt.

Její schopnosti se stále rozvíjely a její vize brzy překonaly hranice Evropy. Kromě toho, že předpověděla Stalinovo úmrtí, perestrojku v Sovětském svazu, jednání státních představitelů Sovětského svazu a USA Michaila Gorbačova a Ronalda Reagana, katastrofu v Černobylu, rozpad Sovětského svazu a pád celého východního bloku či potopení ponorky Kursk mluvila také například o smrti princezny Diany, globálním oteplování, teroristickém útoku 11.září 2001 anebo tsunami v Thajsku v roce 2004. Věděla prý také předem o své smrti v roce 1996.
 

 

Konec lidské civilizace v roce 5079

Jaký další osud tedy naši planetu čeká podle baby Vangy? Nic veselého to být nemá. Aspoň ne v nejbližším období. Zde jsou některé z jejích přepovědí: po muslimské invazi do Evropy se v roce 2018 také vyčerpají zdroje ropy, dále se má v roce 2023 změnit oběžná dráha Země. V roce 2033 budou polární oblasti bez ledu, v roce 2043 muslimové zcela ovládnou Evropu. V roce 2066 použijí Američané novou klimatickou zbraň ve snaze dobýt muslimský Řím a navrátit Evropě křesťanství. Do té se o deset let později, tedy v roe 2076 vrátí komunismus a získá silné pozice také ve zbytku světa. V roce 2084 dojde k obnově a regeneraci přírody a jejích zdrojů, v roce 2100 vytvoří lidé umělé Slunce, které osvětlí odvrácenou část Země, v roce 2111 budou lidé na zemi žít společně s kyborgy ( kříženci člověka a robota ), v roce 2170 zavládne celosvětové sucho, rok 2273 bude ve znamení vzniku nové lidské rasy, v roce 2371 přijde velký hladomor, k zániku života na Zemi dojde prý v roce 3797, nicméně v té době již budou lidé kolonizovat jiné solární systémy. Zajímavé je, že v tomto časovém údaji se shoduje s Nostradamem. Život lidské civilizace na jiných planetách definitivně zanikne v roce 5079. Dále byla mimo jiné předpovězena nemoc, která způsobí stárnutí během několika sekund, pokles sluneční aktivity, cestování v čase směrem do minulosti, válka na Marsu anebo život lidí pod mořskou hladinou, ke kterému dojde díky spolupráci s mimozemšťany. Mnoho z předpovězených událostí nezní jako věci, na které by se lidé měli těšit. Zejména naši generaci podle nich nečeká příjemná budoucnost.

 

Podle vědců neobvyklá přesnost proroctví

Přestože mnohé předpovědi zní upřímně řečeno hodně fantasticky, minulost ukázala, že i zcela
nereálně vypadající věštba se může splnit. Když předpovídala katastrofu v podobě potopení Kursku, který zaplaví voda a nikdo nepřežije, setkala se baba Vanga s posměchem, protože město Kursk neleží u vodního zdroje, který by mohl způsobit tragédii takového rozsahu. Budoucnost ukázala, že měla pravdu. Kursk se skutečně potopil a bilance tohoto neštěstí byla strašlivá: živý nezůstal skutečně nikdo. Jak již dnes víme, jednalo se o ponorku, nesoucí jméno ruského města. Jasnovidka předpověděla velké množství událostí ( často s neskutečným časovým předstihem, například o thajském tsunami mluvila údajně již v 50. letech minulého století ) a přesnost jejích předpovědí vědci odhadují na 80 - 85 %. V této souvislosti je mrazivá také její predikce o 44. americkém prezidentovi: bude černé pleti, ale bude také posledním. První polovina proroctví se naplnila v osobě prezidenta Baracka Obamy. Stejně, jako v případě ostatních proroctví netušíme, zda se stane skutečností také jeho druhá polovina.

 

Na místě je i zdravá dávka skepticismu

Ačkoliv přesnost předpovědí vědmy Vangy je značná, existuje zde také oněch 15 – 20%, kdy se její vize nenaplnily. Příkladem může být vypuknutí 3. světové války v roce 2010. Jedním z důvodů, proč by se nemusela naplnit budoucí děsivá až téměř sci-fi předpovědi, je to, že byla pronesena na několik tisíc let dopředu. Zcela jistě se lépe odhadla budoucnost v řádech desetiletí, než stovek či tisíců let předem. Stejně tak dnes již nikdo nezjistí, která proroctví Vanga skutečně řekla a kdy se jedná pouze o legendy, které se samozřejmě v podobných případech objevují a žijí si svým vlastním životem, tedy přesně podle úsloví o tom, že fáma roste tím více, čím více se šíří. Její předpovědi navíc zaznamenávali jiní lidé, přičemž ona sama hovořila tak značným dialektem, že její televizní vystoupení musela být opatřena titulky i pro samotné bulharské diváky. Navíc většina jejích proroctví byla přiřazena k nějaké skutečně proběhlé zcela konkrétní události až zpětně, což umožňuje právě jejich znění, které je poměrně nejasné a dovoluje celkem volný výklad. Například předpověď, ve které byla „poznána“ predikce teroristického útoku ze září 2001: „"Strach, strach!
 

Američtí bratři klesnou na kameni železa ptáků. Vlci budou zabaleni do křoví a nevinnou krev bude přístřešek jako řeka." Vždy tedy záleží na interpretaci. Ta závisí na mnoha faktorech, jedním z nejdůležitějších je také vývoj společnosti. To znamená, že nové společenské problémy umožňují vykládat proroctví tak, že často nemají s jejich původním významem příliš společného.
Nezbývá nám tedy než doufat, že vše bude nakonec trochu jinak. Minimálně v předpovědích, předpovídající špatné časy a události.

Hvězdná poradna
Verona

Verona

I - Ťing, Jasnovidectví bez pomocných prostředků, Výklad karet, Výklad snů
Informace o věštkyni »
Odpustit mu nevěru nebo ne? Co dělat?
Poradím vám, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Verona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Ramona

Ramona

Reiki na dálku, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Trápí vás neshody v partnerském vztahu?
Spolu vyřešíme každou krizi, zavolejte mi! Tel.: 906 704 704. Kartářka Ramona
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz