Očistěte tělo s naší detoxikací! - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Selma Blair
Znamení: Rak - horoskopy >>
Datum narození: 23.06.1897
Místo narození Southfield, Michigan
Profese: americká herečka

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Očistěte tělo s naší detoxikací!


03.07.2016 |  autor: mm, horoskop |  ++++++  |  doporučit email |  vytisknout vytisknout

Zima a jaro dali našemu organismu pořádně zabrat. Málo světla, přechody z vytopených místností do chladného vzduchu venku, nutnost vzdorovat zvýšenému počtu mikroorganismů, které na nás číhaly ve všech prostorech, kde se sešlo více lidí... Zkrátka a dobře je třeba našemu tělu ulehčit a pomoct nastartovat. Jak na to?

Co mi to přinese?
Možná si řada z vás klade otázku, jestli je detoxikace skutečně nutná. Nikdo vám ji nařídit nemůže. A povinná také není. Ale věřte, že pokud se ji rozhodnete svému tělu dopřát, můžete jen získat. Zbavíte své tělo odpadních látek, které se v něm během zimy nashromáždily, doplníte si vitamíny a v neposlední řadě bude toto vše mít pozitivní dopad také na váš vzhled. Budete se nejen cítit, ale také vypadat čerstvě, odpočatě, zlepší se vaše pleť i vlasy. Ulevíte také svému zažívacímu ústrojí, takže můžete zaznamenat úlevu s potížemi v této oblasti a zřejmě vás přestanou bolet i klouby. Jednoduše se budete cítit velmi příjemně!

Detoxikace podle horoskopu

 

Nechci žádné půsty! Co s tím?
Existuje celá řada návodů a způsobů, jak řešit očistnou detoxikaci. Pokud nejste příznivci razantních metod, jako jsou očistné půsty anebo několikadenní výrazné omezení stravy, můžete na to jít pozvolna. Prvním krokem je dodržování pitného režimu. Doporučuje se zvýšit příjem tekutin až na tři litry denně. Ale pozor: žádné limonády, ať už slazené cukrem anebo umělými sladidly, barvené a sycené bublinkami! Pít je třeba obyčejnou vodu, zelený čaj anebo bylinkové čaje. Doporučuje se odvar z kopřivy, pampelišky nebo sedmikrásky chudobky. Snažte se omezit anebo ideálně zcela vynechat černou kávu, mléko a úplně vypusťte alkohol a cigarety. Nejezte tučná a konzervovaná jídla, uzeniny, živočišné tuky vyměňte za rostlinné a pokud možno také bílé pečivo za tmavé. Pamatujte, že také různé rychlovky á la polévka z pytlíku anebo instantní nudle do očistného stravovacího režimu nepatří.


Vhodné potraviny pro celkovou očistu
Co pít jsme si již řekli a co nejíst také. Jak se tedy stravovat? Zařaďte do svého jídelníčku dostatek ovoce a zeleniny, nezapomínejte na saláty. Ideální je, pokud máte odšťavňovač a můžete si denně vyrobit čerstvou ovocnou nebo zeleninovou šťávu. Zde je na místě zmínit vynikající detoxikační účinky červené řepy. Obsahuje řadu vitamínů a antioxidantů a je velmi účinná v prevenci i rozvoji rakovinného bujení. Nenápadný  zeleninový zázrak má ještě další pozitivní účinky na lidský organismus. Vytváří v těle a ve střevech zásadité prostředí, které brání rozvoji kvasinek a plísní obecně, dále potlačuje bakteriální i virové infekce a odvádí z tělesných orgánů těžké kovy.  Podporuje regeneraci organismu a výrazně zpomaluje stárnutí díky vysokému obsahu křemíku a kyseliny listové. Má výraznou regenerační a ochrannou funkci pro játra, kterým je skutečně třeba po zimě odlehčit a ulevit. Napomůže v tom také černá ředkev. Obsahuje velké množství vitamínů a minerálů a vzhledem k vysokému obsahu látek, zvaných fytoncidy má rovněž antibiotické účinky. Výrazně ulevuje při trávicích obtížích, jako je nadýmání, těžkosti po jídle anebo zácpa. Opatrně však s její konzumaci,  pokud máte žaludeční či dvanácterníkové vředy, trpíte průjmy anebo po její konzumaci pociťujete těžkosti. Další vhodné potraviny, které by v očistném jídelníčku chybět rozhodně neměly, jsou kysané zelí, česnek, zázvor, jablka, banány, brokolice a směsi naklíčených semínek a luštěnin.


Hýbejte se!
Výborným doplňkem očistné kůry jsou také produkty s obsahem aloe vera a ostropestřec mariánský. Nezapomínejte ani  na pohyb jako doplněk programu detoxikace vašeho organismu. Posílíte oběhový systém, zpevníte svalstvo, zvýšíte kalorický výdej a kromě zbavení se škodlivin shodíte i nějaké to kilo navíc. A také: pohybem si zlepšíte náladu, protože při něm dochází k uvolňování endorfinu, který je nazýván hormonem štěstí. K jeho vyplavování do těla dochází při svalové zátěži a jeho hladina vzrůstá zhruba po desetiminutové námaze. U sportovců, kteří nejsou na pohyb zvyklí, pak působí jako prostředek k tišení bolesti, která vzniká při cvičení. Ještě půl hodiny po skončení fyzické námahy je hladina endorfinu zhruba na desetinásobku množství, než jaké je v době, kdy člověk žádnou námahu nevykonává.

 

Hvězdná poradna
Natan

Natan

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Hypotéka! Bojíte se rizika? Zvládnete splácení?
Na vše vám odpovím! Kartář a numerolog Natan na tel.: 906 704 704!
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz