Líska - Horoskopy na HOROSKOP.cz - horoskop 2020, dnešní horoskopy, horoskopy online, partnerský horoskop a čínský horoskop
Astrocelebrita dne
Astrocelebrita
Andrej Kvašňák
Znamení: Býk - horoskopy >>
Datum narození: 19.05.1936
Místo narození Košice
Profese: fotbalista

reklama Reklama horoskopy
Předpověď počasí
BlueBoard.cz

reklamaReklama horoskopy


Objednejte si osobní horoskopy nebo partnerský horoskop od našich astrologů >>Líska

LískaSrdce bez lásky není srdcem. Život bez obětování není životem. Milá, přívětivá, spolehlivá, nenáročná, nenápadná, společenská, intuitivní, vnímavá, nenásilná, učí se chápat, že si cestu životem neustále může volit z různých možností.

Ve vztahu často myslíš, že miluješ, ale ve skutečnosti „lásku potřebuješ“. Pak se cítíš buď citově vydírána a nebo sama citově vydíráš. Hledej sama v sobě, koho nebo čeho se týká tvá citová závislost. Nenech se citově vydírat, odevzdej se životu. Když dva lidi svazuje citové pouto, není jejich vztah zdravý, takový základ vztahu je často odsouzen k zániku.

Skutečná láska je svoboda. Dost často si partnerství vybíráš mezi dvěma vztahy, mezi dvěma odlišnými osobnostmi. Volíš, jakou cestou se vydáš, pak se partnerství buď prohloubí a nebo rozejde. Ty však dokážeš vytvořit domov i z zcela nehostinného prostředí.

V povolání se snažíš o spojení protikladů i těch, mezi kterými se sama rozhoduješ. Nechybí ti schopnost jednat a otevřeně komunikovat s lidmi. Často potkáváš na své profesní dráze dobré spolupracovníky nebo společníky.

V práci se ti vyplatí být upřímná a pružná. Uvědom si svůj osobitý půvab, který ti vždy pomůže k dosažení tvého cíle. Vnímej svoji intuici a vyrovnanost, která ti řekne, kdy jít do boje a kdy raději ustoupit. Máš v sobě dobrého taktika, poslouchej ho. Dej si pozor na svoji paličatost a netrpělivost, pak se projeví tvoje svéhlavost a sobeckost.
V práci potřebuješ vidět nějaký konkrétní cíl, ke kterému směřuješ. V životě si musíš uvědomit, co je smyslem tvého života.

Hvězdná poradna
Rozárka

Rozárka

Numerologie, Práce s kyvadlem, Výklad karet
Informace o věštkyni »
Nemůžete zavadit o pořádnou práci? Chcete více peněz?
Mé karty vám ukáží správný směr!
Kartářka Rozárka na tel.: 906 704 704
nejsem PŘIPOJENA 906 704 704
Max

Max

Numerologie, Výklad karet
Informace o věštci »
Nebuďte na důležitá rozhodnutí sami!
Řiďte se šťastnými čísly a usnadněte si život! Volejte 906 704 704! Numerolog Max
nejsem PŘIPOJEN 906 704 704
Poskytuje: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015

reklama

Reklama horoskopy


Vlastní vyhledávání
   Horoskopy pro mobilní zařízení | RSS rss feed
Podmínky používání | 
Kontakt | 
Partneři | 
Spolupráce | 
Reklama | 
Copyright © 2004 – 2015 HOROSKOP.cz
Publikování nebo šíření jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu je zakázáno.
Poskytovatel audio textových služeb: E.M.A. Europe s.r.o., 1 min/70 Kč vč. DPH, P. O. Box 14, 110 15 Praha 015, www.platmobilem.cz